Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagy mert nem szülök lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagy mert nem szülök lányt? Lehetséges ez? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A férjemnek a második felesége vagyok. Az elsővel négy gyereket terveztek, de a nő két fiú után meggondolta magát. Ezért (különböző célok) IS ment tönkre a házasságuk. Mikor összeházasodtunk 2-3 közös gyerekről beszéltünk. Ő nagyon szeretné ha lánya lenne! De most várom a kis másodikat, aki szintén fiúcska lesz. Kicsit csalódott volt, majd annyit mondott, hogy majd a következő. De mi lesz ha nem akarok következőt 2+2 gyereknél azt mondom elég? Vagy az ötödik gyereke is fiú lesz? Ez inkább már az ő "hibája". Egyébként imádja a fiait nagyon jó apa, nem tudom miért olyan fontos neki a lány. Sajnos úgy gondolkodik, hogy mivel van pénze, ez elég a gyerekvállaláshoz. Én nagyon szeretem őt nem tudnám elhagyni! És ő tart el is, szetetem ezt az életszinvonalat amit biztosít... de nem akarok a tenyésztehene lenni, és annyit szülni amennyit ő akar, de félek hogy elhagyna. Akik ismerik azt mondják az első feleségével is ilyen szépen bánt, neki is mindent megadott aztán mégis elhagyta..

2013. nov. 20. 11:10
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
54%

Te jó ég, honnan tudjátok, hogy nem szereti? Ez csak egy kérdés.


Beszéld meg vele a dolgokat normálisan, mint két felnőtt ember, mert az itteni válaszokkal nem sokra fogsz menni. Bár az mindenféleképpen rossz jel, ha egy rohadt pasi megfoszt az önállóságodtól és háztartásbeli szerepre kényszerít, akár manipulációval és hitegetéssel is. Mindenféleképpen legyél résen, mert még az is lehet, hogy a többieknek igaza van és csak tenyészállatnak tart. De ezt csak te derítheted ki, más nem. Ha nem lehet vele megbeszélni, mert nem vesz komolyan, az is rossz jel.

2013. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
és mi van ha két pasitól lesz két y tól gyerek?
2013. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
80%

"és mi van ha két pasitól lesz két y tól gyerek?"


ööö - ezen sírjak, vagy nevessek? :D

2013. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
61%
válaszolj. petri csészében se lehet összekutyulni?
2013. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
87%
Nemsokára majd jön a következő kérdés: Mit tegyek a férjem harmadik felesége vagyok és elhagy ha nem szülök lányt??
2013. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
már rég nem ez a téma. erre megvan a válasz: végy egy petricsészét...
2013. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
81%
Pont most olvastam egy tanulmányt,hogy állítólag a nőtől függ,hogy fiú lesz e a baba vagy kislány.Ugyanis a tanulmány szerint a petesejt dönti el,hogy melyik kromoszómát engedi be.Nem tudom mennyire igaz,de ezt írták.
2013. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
na látod. mégis ki kell dobni a régi nőt s fogni ujjat.
2013. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

tegnap 19:39

ezt belinkelnéd? ezek szerint engem átbaxtak az oskolában..

2013. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
2013. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!