Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Már nem bírom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, a gyerekkorom szép volt, jó volt. majd 10 éves koromban apám elkezdte csalni anyukámat a szomszédunkkal aki egyben anya legjobb barátnője volt akkor. ezt a nőt viszi mindenhova(vásárolni, ismerősökhöz ahova régen anyával mentek...) ha anyukám dolgozik az a nő állandóan itt van nálunk. a legrosszabb ebben, hogy ebből szerintem a 6 éves tesóm is érzékel valamit. esténként sosincs itthon apám(vajon hol lehet?) ennek a nőnek a férje németországba dolgozik, 3 hetente jön haza, 400.000 ft-os fizetés társaságában..(nem is tudom mért nem váltak még el..?:) ) anya nem szereti apámat(mondjuk teljesen meg tudom érteni..) már anya válna el, de nem mer mert már párszor kikapott apámtól ha éritek mire gondolok.. meg hát anya fizetése magába nem túl sok..de látom anyán hogy néha nem is miattunk ideges tesómmal ha nem ez az apámmal való dolog rajtunk jön ki.. szerintem már depressziós anya, meg én is.. ilyet nem kívánok senkinek, hogy lássa széthullni a családját, az apját egy másik nővel nevetni, és az a nézés ahogy egymásra néznek..JA ÉS APÁM AZT HISZI, HOGY ÉN EZT A "KIS" VISZONYT NEM IS ÉSZLELEM??? full hülyének néz... anya is összeomlik lassan, igaz nem sír de én látom rajta. apámat már nem is tudom szeretni, mindig bizonygatja hogy mennyire szeret minket de...

NORMÁLIS VÁLASZOKAT. A CSÚNYA KIFEJEZÉSEKET NÉZZÉTEK EL MEG VAN AZ OKOM RÁ.



2013. jún. 6. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát. .ahogy látom a legjobb megoldás az lehet hogy édesanyáddal elmenni onnan, vagy.. ha megverte faterod őt akkor a legjobb lenne elköltözni.. bár attól függ hogy kié a ház, lehet fateodnak kéne menni..

de hogy így ez nm jó, az tuti.. ne mbeszéltél még anyáddal erről, mikor ketten vagytok csak?

2013. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
írtam, hogy van egy húgom is. és azt is írtam, hogy már milliószor könyörögtem anyának, hogy váljanak el. a ház közös. de ha elválnának az lenne, hogy eladnánk a házat és a pénzt elfeleznék.. abból apám is meg mi is tudnánk lakást venni.
2013. jún. 6. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem épp a legjobb válasz, de hirtelen má nem jut eszembe.Ha anyukád nem akar lépni, akkor az a választás is van hogy a szomszédasszony férjével tudatni valahogy a helyzetet.Apudnak nyílván kényelmes így, hogy 2 nő, nem kell választani, plussz a gyerekek is vele vannak.Ha viszont a nőt kidobná a férje akkor gondolkozni kellene a következő lépésen.Összeomlana az ő álomviláguk is.Hátha akkor lelépnének, és ti is tovább tudnátok lépni. Anyukád is találhatna egy normális párt, és legalább a viták elmaradnának!Jobbat nem tudok.
2013. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak ebben az a baj, hogy a férje tudja ezt mert a lányuk közölte ezt vele. de nem szól semmit rá, olyan muja alak. gondolom nem hiszi el, a kis feleségéről, hogy ilyeneket csinál..
2013. jún. 6. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom meddig bírnék, egy ilyen teherrel a vállamon élni. Egyszer biztos kirobbannék és szemtől-szembe megmondanám az apámnak a magamét. Te meg itt vagy 13 évesen, szinte még gyerek vagy, nagyon nehéz lehet neked. Sajnálom. Szerintem beszéld meg Anyukáddal, mond meg neki, hogy Te már ezt nem tudod tovább tűrni és elakarsz menni. Elhiszem, hogy nem könnyű, de hát nem vagytok boldogok, kivéve azt a szégyentelen apádat. Nagyon gusztustalan viselkedése mind az Ő, mind pedig a szomszéd nő részéről.
2013. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Nagyon gusztustalan viselkedés ez...
2013. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet anyukád nem tájékozott erről, de a válópert a másik fél beleegyezése nélkül is be lehet adni, szóval nem kell megkérdezni apukád, kb 2-3 hónap után jön a levél, hogy a bíróságra mikor lehet menni, elmennek, elválnak, kész... a pénz feléből vesztek egy új házat. szerintem próbálj keresni olyasvalakit, aki meg tudja védeni anyudat apáddal szemben, legalábbis egy időre, amíg elválnak, és akkor hátha így belemenne anyukád...
2013. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a szomszédasszony férje azért nem törődik a viszonnyal, mert neki is van valakije és így egyszerűbb ? Háromhetenként hazamegy, pár napig alakoskodnak, aztán visszamegy és éli a saját életét.
2013. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!