Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagy mert nem szülök lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagy mert nem szülök lányt? Lehetséges ez? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A férjemnek a második felesége vagyok. Az elsővel négy gyereket terveztek, de a nő két fiú után meggondolta magát. Ezért (különböző célok) IS ment tönkre a házasságuk. Mikor összeházasodtunk 2-3 közös gyerekről beszéltünk. Ő nagyon szeretné ha lánya lenne! De most várom a kis másodikat, aki szintén fiúcska lesz. Kicsit csalódott volt, majd annyit mondott, hogy majd a következő. De mi lesz ha nem akarok következőt 2+2 gyereknél azt mondom elég? Vagy az ötödik gyereke is fiú lesz? Ez inkább már az ő "hibája". Egyébként imádja a fiait nagyon jó apa, nem tudom miért olyan fontos neki a lány. Sajnos úgy gondolkodik, hogy mivel van pénze, ez elég a gyerekvállaláshoz. Én nagyon szeretem őt nem tudnám elhagyni! És ő tart el is, szetetem ezt az életszinvonalat amit biztosít... de nem akarok a tenyésztehene lenni, és annyit szülni amennyit ő akar, de félek hogy elhagyna. Akik ismerik azt mondják az első feleségével is ilyen szépen bánt, neki is mindent megadott aztán mégis elhagyta..

2013. nov. 20. 11:10
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Normális házasságban meg lehet beszélni azt, ha az ember céljai megváltoznak! A tököm televan az ilyennel, hogy az indok, hogy "változott". Basszus, az ember folyamatosan változik, erre fel kell készülni. Senki sem olyan ma, mint 3 éve volt, és 3 év múlva sem lesz olyan mint ma! Minden egyes nap érnek minket külső-belső hatások és formálódunk. Egy jó házasságban ezeket össze kell egyeztetni, nem a makacsságunk után menni, hogy "de a Mari 10 éve azt mondta szül nekem 5-öt"...
2013. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
A fiúknak nincs belölebsemmi kárjuk, hogy szeretne egy kislányt is! A picit is nagyon várja!
2013. nov. 20. 13:08
 23/44 anonim ***** válasza:
53%
Nemcsaklánytszülnikellenemegtanulnihanemirni is
2013. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
86%

bocs de ugy hangzik mintha tenyesztehennek szerzodtel volna. Szulj ulj otthon gyartsd a gyerekeket.

ha neked ennyi eleg az elettol sok sikert.

De gondolj arra mi lesz ha egyedul maradsz?

El tudod magad tartani? Van eletcelod?

Nem fuggsz senkitol?

2013. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy a keresztneve nem Henrik, a vezeték meg VIII.
2013. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, ostoba férfi is, nő is, mindig volt és mindig lesz. Ha ez a süket duma a XV. században hangzik el, akkor még megértem, de most, amikor a genetika itt van...ez csak ürügy.


Hadd menjen csak.


A faluban, ahol felnőttem, volt egy hasonló Color Star-típusú fazon (aki nem tudja, meg túl fiatal: nagyképű és homályos volt a Color Star TV). A felesége egypetéjű ikreket szült, két kislányt. A pasi az egyiket vállalta, a másikat nem - el nem tudom képzelni, honnan tudta megkülönböztetni őket -, és elvált, azért, mert szerinte őt az asszony megcsalta, a másik kislány mástól van, mert ő határozottan emlékszik rá, hogy csak egy gyereket csinált. No comment.


Ennyi. Egyébként a duma hatására a nő vélt el a pasitól, és azonnal.

2013. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
84%

#12, természetesen elképzelhető... akkor fordulhat elő, hogy "bárkivel és kizárólag", ha a férfi által örökített ivari "X" kromoszóma mutáció következtében domináns letális gént tartalmaz, ekkor értelemszerűen az "XX" ivari kromoszómájú zigóták (szóval amiből a lány lenne) nem indulnak fejlődésnek vagy elhalnak a terhesség korai szakaszában, a vándorlás vagy a beágyazódás környékén... viszont ahol a férfi az Y-t örökíti, az anya meg az X-et - szóval a fiúk, no:) - meg zavartalanul megtapadbnak, beágyazódnak, kifejlődnek...

De mondjuk a 4:0 még nem perdöntő, legfeljebb gyanút vet fel, amit erősíthet, ha a Kérdezőnek vagy az előző feleségnek voltak náhány napot késő majd a szokásosnál erősebb menstruációi (magyarán korai spontán vetélése), a végleges választ meg a genetikai vizsgálat képes megadni.

2013. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

"Csak álma a nagy begyes vsalád, mert öt elhagyták a szülei úgymond, ezért is fontos neki hogy otthon legyek, szeretetben neveljem a gyerekeket, míg ő dolgozik"


Ja, ezért hagyta ott az első családját is.

2013. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
27 köszönöm a választ. 12 vagyok (voltam). nem éves, 12-es sorszámu (a gyengébbek kedvéért)
2013. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
30%

a pasiknak van egy Y és egy X kromoszámájuk

a csajoknak vagy egy X és még egy X kromoszómájuk

amikor elsül a Sztalin orgonája, akkor a csaj a kettő darab X kromoszómából adja az egyiket, a pasi meg adja vagy az X, vagy az Y kromoszómáját

ha a pasid X kromoszómát ad, akkor a kis nunisnak a pocakodban 2 X kromoszómája van, így nunija lesz

ha a pasid Y kromoszómát ad, akkor a kis kukisnak a pocakodban lesz egy X kromoszómája tőled, meg egy Y kromoszómája az apjától, ergo kukija lesz

ha ezt ennyire leegyszerűsítve elmagyarázod a debil pasidnak, remélhetően megérti, hogy bezony ő b***ta el :D

2013. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!