Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagy mert nem szülök lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagy mert nem szülök lányt? Lehetséges ez? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A férjemnek a második felesége vagyok. Az elsővel négy gyereket terveztek, de a nő két fiú után meggondolta magát. Ezért (különböző célok) IS ment tönkre a házasságuk. Mikor összeházasodtunk 2-3 közös gyerekről beszéltünk. Ő nagyon szeretné ha lánya lenne! De most várom a kis másodikat, aki szintén fiúcska lesz. Kicsit csalódott volt, majd annyit mondott, hogy majd a következő. De mi lesz ha nem akarok következőt 2+2 gyereknél azt mondom elég? Vagy az ötödik gyereke is fiú lesz? Ez inkább már az ő "hibája". Egyébként imádja a fiait nagyon jó apa, nem tudom miért olyan fontos neki a lány. Sajnos úgy gondolkodik, hogy mivel van pénze, ez elég a gyerekvállaláshoz. Én nagyon szeretem őt nem tudnám elhagyni! És ő tart el is, szetetem ezt az életszinvonalat amit biztosít... de nem akarok a tenyésztehene lenni, és annyit szülni amennyit ő akar, de félek hogy elhagyna. Akik ismerik azt mondják az első feleségével is ilyen szépen bánt, neki is mindent megadott aztán mégis elhagyta..

2013. nov. 20. 11:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Az én ökör apám be se jött a kórházba mert lány lettem.3hónaposan le is pattant.nagy veszteség nem ért.Ilyen barmok is vannak.,
2013. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem készülj rá, hogy el fog. Úgy van vele, hogy eltart, megad neked egy bizonyos életszínvonalat, ezért cserébe "csak" annyit kér, hogy szülj neki lányt, és ha ez tizedszerre sikerül, akkor 10 kölyköt potyogtass ki. Azt meg már neked kell eldöntened, hogy melyiket választod, a tenyészkancaságot, vagy a proli létet.
2013. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%

Nagypapám mindenáron fiút akart.Apukám 7-re össze is jött!!9 testvérek egyébként..

Durva..szerintem beteg felfogás az ilyen komolyan..

2013. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
53%

Anyagi függőségben vagy s fér visszaél vele. A szokásos kombinációk vannak:

1. nem él vissz avele

2. vissza él vele.

2a behodolsz igy nem ész vissza fele.

2b találsz valami mást módót ami miatt egyenrangu leszel

2c elmész dolgozzni s magadnak teremted meg az amire vágysz. ekkor nem tud visszélni mert nem lesz mivel.

2013. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
86%
A pasin múlik a gyerek neme, szóval ne téged hibáztasson, ha csak fiút tud.
2013. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
88%

Letisztáztátok az elején, hogy te nem akarsz 5 gyereket szülni?

Ilyen kérdéseket még a házasság előtt meg kell vitatni, mert ha különbözőek a céljaitok, akkor az már rég rossz. Bizony, ha annak idején hitegetted, hogy te majd szülsz neki annyi gyereket, amennyit szeretne, akkor jogos, hogy ezt el is várja tőled. Ha viszont elmondtad neki, hogy nem szeretnék x-nél több számú gyereket, és mégis elvett, akkor ezt meg is mondhatod neki, hogy te fölvilágosítottad, mégis kellettél neki, hát fogadjon el így.

Egyébként csúnya dolog lenne, ha csak amiatt elhagyna, hogy nem szülsz neki lányt.

2013. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
54%

Nem azért, de eleve nem foglalkoztam volna olyan férfival, akivel nem lehet a jövendőbeli célokról normálisan beszélgetni, ahol a válás a megoldás a változásokra. Ha a nő meggondolta magát, annak oka is lehet, pl. fájdalmas, komplikált terhességek, szülések, vagy csak az, hogy a 2 gyerekkel is elég gond volt és a férj nem állt mellette... nekem sokat elárul, hogy az ilyen alapvető problémát képtelenek voltak megoldani.


Na most látod, hogy már nálatok is kezdenek hasonló problémák felmerülni: ha nem minden a terv szerint megy, akkor igen, neked is jó esélyed van rá, hogy elhagy.


Van egyébként egy ismerősöm, akinek így voltak a szülei. Az apa fiút szeretett volna. Az 5. gyerek lett fiú, addig próbálkoztak. 2 szobás lakásba!!!!!!!!!!!!!!!! Igaz, 10 év korkülönbség a legnagyobb, így egyszerre mindig csak 3 gyerek nyomorgott egy szobában, a 2 szülő meg a másikban.


Nincs undorítóbb annál, amikor valaki a gyerek nemét meghallván azt mondja, hogy "majd legközelebb". Az ilyen ember feltételekhez köti a szeretetét, és nem tud egyenlően szeretni, különbséget tesz a gyerekei között. Ilyen emberrel nem tudnék élni!

2013. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Dolgoztam a kisfiam születése előtt. De mikor összeházasodtunk azt mondta koncentráljak a terhességre, fiaira és a házunk berendezésére és magamra. Azóta pedig itthon vagyok, még 4 éves a kisfiunk
2013. nov. 20. 11:23
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes vagy egy ugyanolyan életre mint az exneje.Abszolút nem vagy biztonságban. Keress munkát magadnak, mert ha lelép tőled, nem tudom mit fogsz kezdeni magaddal.
2013. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
90%
Küldd el biológia órára. A gyerek neméért ő a felelős.
2013. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!