Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagy mert nem szülök lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagy mert nem szülök lányt? Lehetséges ez? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A férjemnek a második felesége vagyok. Az elsővel négy gyereket terveztek, de a nő két fiú után meggondolta magát. Ezért (különböző célok) IS ment tönkre a házasságuk. Mikor összeházasodtunk 2-3 közös gyerekről beszéltünk. Ő nagyon szeretné ha lánya lenne! De most várom a kis másodikat, aki szintén fiúcska lesz. Kicsit csalódott volt, majd annyit mondott, hogy majd a következő. De mi lesz ha nem akarok következőt 2+2 gyereknél azt mondom elég? Vagy az ötödik gyereke is fiú lesz? Ez inkább már az ő "hibája". Egyébként imádja a fiait nagyon jó apa, nem tudom miért olyan fontos neki a lány. Sajnos úgy gondolkodik, hogy mivel van pénze, ez elég a gyerekvállaláshoz. Én nagyon szeretem őt nem tudnám elhagyni! És ő tart el is, szetetem ezt az életszinvonalat amit biztosít... de nem akarok a tenyésztehene lenni, és annyit szülni amennyit ő akar, de félek hogy elhagyna. Akik ismerik azt mondják az első feleségével is ilyen szépen bánt, neki is mindent megadott aztán mégis elhagyta..

2013. nov. 20. 11:10
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
2-3 gyereket beszéltúnk. Viccesen mondta h míg lány nem lesz, de akkor azt hittem viccel.. már nem vagyok benne biztos. Én megadom neki amit az elsö feleségétöl várt, gyetekeket, itthon legyek, tudom hogy cserébe ö is szeret és megad mindent, de nem akarok sokat szülni,rengeteg meló igy magammal, testemmel, lelkemmel foglalkozni
2013. nov. 20. 11:28
 12/44 anonim ***** válasza:
76%
most komolyan. létezik olyan férfi aki nem tud lányt csinálni s bárkivel nyomja mindig fiú lesz??
2013. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező, az nem elég ha az ilyen dogokról viccelődve beszéltek. Ezeket komolyan meg kell fontolni a házasság előtt. Most már te is láthatod.

Azért remélem, hogy minden jól fog alakulni nálatok.

2013. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Tudja hogy rajta múlik, gyógyszerész van köze a biológiához :) de lehet lányunk, nincs kizárva. Ha összejönne pár év múlva harmadjára azt hiszem én sem bánnám. Egyébként tényleg szereti a fiúkat. Csak álma a nagy begyes vsalád, mert öt elhagyták a szülei úgymond, ezért is fontos neki hogy otthon legyek, szeretetben neveljem a gyerekeket, míg ő dolgozik
2013. nov. 20. 11:56
 15/44 anonim ***** válasza:
69%

ma 11:37


Igen..tulajdonképpen elképzelhető.

Mivel a nő petesejtje mindig X kromoszómát tartalmaz, a hímivarsejt pedig vagy X vagy Y kromoszómát.Ha X ér célba akkor lány lesz a gyerek, ha az Y akkor pedig fiú.Lehet az úriembernek az X kromoszómát tartalmazó kis hímivarsejtjei kicsit lustábbak, és így sokkal nagyobb esélye van a fiú gyerekre, mint a lányra.A nőtől teljesen független, hogy milyen nemű lesz a gyerek.Akár lehet 20 felesége is, lehet akkor sem fog soha lánya születni..

2013. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
97%

Azért vicces..álma a nagy vegyes család..őt elhagyták..most meg ő képes elhagyni bárkit azért mert nem lesz lánya..

Jesszusom..

2013. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
nem csak azért hagyta el az első feleségét , mert elég volt neki két gyerek. Megváltoztak a nő céljai, máshogy akart már élni mint a férjem, ezt nem tudták összeegyeztetni!
2013. nov. 20. 12:03
 18/44 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg az első felesége felfogta, hogy nem szereti ez az ember, csak arra kell neki hogy mesekönyvből kilépett kis felesége legyen, tiptop házacskával meg egy szakajtó kölyökkel. Majd eljutsz ide te is, és akkor a következő szerencsétlennek meg rólad mondhatja azt, hogy megváltozott a hozzáállásod és nem egyeztek a céljaitok.

Nem szeret téged, ezt kéne megérteni. Azt szereti, hogy megteszed neki amit akar.

2013. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan így van, ahogy az utolsó mondja. Nem szeret téged, én is így látom, csak te úgy ugrálsz ahogyan ő fütyül. És igen, sajnos el fog hagyni később egy másik nőért, hogy lánya legyen, nem fog megállapodni melletted. Eztán cseszheted az életszínvonalat....
2013. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként elég undorító egy szülőtől, hogy azt mondja egy csecsemőre, mintha az valami végérvényesen elcseszett dolog lenne, hogy "majd legközelebb"....nincs benned semmi önérzet a gyerekeid miatt sem?
2013. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!