Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek szórakozik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szórakozik velem a férjem vagy igaza van?

Figyelt kérdés

A férjem és a barátai nagy motorosok. Terep motoroznak. Nagyon sokat járnak ide-oda motorozni és nekem is megtetszett ez a dolog. Szerintem nagyon jó móka lehet:) Aztán úgy gondoltam én is szívesen elmennék velük motorozni. Megkértem a férjem, hogy tanítson meg motorozni. Azt mondta oké. Erre tegnap elém állt egy edzéstervvel. Aztmondta azt az edzéstervet kell megcsinálnom egészen jövő év tavaszig és akkor elkezd megtanítani motorozni. Ilyen guggolásuk, meg 4 ütemű fekvőtámaszok, meg futás meg súlyzós gyakorlatok meg ezer minden más van még abban az edzéstervben. A vége felé már ilyen 1 órát kellene egyhuzamban futnom! Aztmondja addig nem ülhetek motorra míg olyan vagyok mint a "lepkefing". Mondom köszi. Aztán meg a fenekem méretével is cikizett egy kicsit, hogy legalább kisebb lesz az is. Pedig nem is nagy.

De szerintem tök felesleges ez az edzés izé. Ő azt mondja, hogy kell a kondi a motorozáshoz. Dehát miért kellene ott csak ülni kell?! Én motorozni szeretnék nem kondi terembe járni. Szerintem csak szívat engem. Vagy kövérnek tart és azért akarja, hogy járjak kondi terembe?:( De nem vagyok kövér amúgy.


2013. okt. 23. 13:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Terepmotorhoz valoban nem art ha van kondi. Kezdd el csinalni, mar csak hogy lassa a kitartast benned, de mondd meg neki, hogy legalabb parhuzamosan neha a motorra is engedjen, anelkul unalmas neked.
2013. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze ülni, viccelsz azokat a motorokat meg is kell tartani egy kanyarban például.
2013. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
55%
Ő is kigyúrtan kezdett el motorozni?
2013. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

hat nem csak ulni kell a gepen, plane terepmotornal, meg is kell tartani azt a dogot magad alatt.

de annyit megtehet tenyleg, parhuzamosan azzal h edzel kivisz a teszkoparkoloba vagy valaohova sikterepre, h legalabb megszokd a gepet, el tudj indulni, valtani, meg ilyenek. akkor mar ra fogsz jonni h miert is kell kondi :)

2013. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy motor megtartásához kell az izomzat, pláne a terepmotorhoz.
2013. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

" Ő azt mondja, hogy kell a kondi a motorozáshoz. Dehát miért kellene ott csak ülni kell?!"


nem vagyok valami nagy szakértő de szerintem nem szivat, és egyáltalán nem azért akarja ezt hogy lefogyj. ne legyél lusta.:) a terep motorozás azért jóval másabb mint a nyugis robogózás.

2013. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%
A férjed csak szívat, nevess egy jót, legalább van némi humora:D Szeretné ha kicsit erősebb és vékonyabb legyél:D
2013. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, kamaszkoromban sokat motoroztam, de nem én vezettem, hanem hátul ültem... nem sportoltam, de nem voltam puhány sem, kb. átlagos izomzatom volt.


Kigyúrtnak nem kell lenni, de egy normál izomzat, megfelelő erőnlét már ehhez is kell minimum. Volt, hogy a gát tetején mentünk, kb. egy óra hosszát, és másnap alig bírtam kikelni az ágyból, olyan izomlázam volt. Pedig csak hátul ültem, csak magamat kellett megtartanom, meg a kanyarokban együtt dőlni a motorral. Ha ehhez hozzáadom azt, hogy aki vezet, annak a motort is meg kell tartania, azt kell mondjam, igaza van a férjednek...


Kompromisszumos megoldás... kezdjen aszfalton tanítgatni, tanulj kreszt, vizsgázz le... a motor úgyis tavasztól őszig üzemág... az őszt kihagyod, a tél rámegy a gyakorlásra, tanulásra, testedzésre, tavasztól pedig hajrá, irány a terep!

2013. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Terep-motoroztam.


Hihetetlen kondi kell hozzá!!!

Eleinte, alig bírtam egyetlen kőrt is megtenni a pályán.

Azután a sok-sok edzést követően, már működött a dolog.


Amúgy 2-3 kg-ot is lead az ember egy edzés alatt!


Ha nem akarod kitörni a nyakadat, akkor vagy hallgass a férjedre, vagy motorozzál Babettán.

2013. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
nem szórakozik a férjed, kell a kondi a terepmotorozáshoz valóban. Lehet, hogy nem vagy kövér, de attól még gyenge lehetsz :).
2013. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!