Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem elhanyagol nagyon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem elhanyagol nagyon, ti mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

3 eve vagyok ferjel.

A ferjem nagyon rosszul ban velem.

Minden nap belem kot minden hulyesegert,

Soha nem jo neki semmi.

En neki megbocsatottam egy megcsalast,meg ezelott 2 eve.

Akkor azt mondta hogy megvaltozik.

De nem valtozik semmit,ewgy nap kibekulunk ra 2-3 napra megy minden az elejetol.

Hiaba mondja hogy eg fog valtozni es olyan lessz mint regen,tudom hogy csak napok vagy roszab esetben orak kerdese es minden megy a regiben.

Most megismerkedtem egy ferfibal a Fb-on es nagyon sokat beszelgettunk es kiderult hogy o sem boldog a parkapcsolataban.

De en nem akarom megcsalni a ferjemet,de nagyon sokszor eszembe jut hogy egyszer meg nonek akarom magamat erezni,nem csak egy unalmas hazi felesegnek akinek csak a hazi munka maradt az eleteben.

A szex se mar a regi,csak az szamit neki hogy neki legyen jo,az nem szamit hogy en mit akarok.

Sokszor mar konyorognom kell neki hogy szeretkezzunk,mert mindig faradt.

Nagyon sokat dolgozik igaz,de sokszor azt erzem hogy csak nazert vagyok a felesege hogy fozzek,mosak,takaritsak ra.

Nem minden a szex,de sokszor egy jo szo nagyon jol esne.

Nem akarom megcsalni a ferjemet de nagyon ugy erzem hogy o a sajat kezevel taszit egy masik ferfi karjaba.

Es most nagyon buntudatom van.


2013. okt. 19. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ezzel már meg is válaszoltad a kérdést.
2013. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kifejezned pontosabban kerlek?
2013. okt. 19. 19:48
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Én a te helyedben megtanulnék normálisan írni, mert szinte minden mondatodban volt valami hiba! Egyébként dolgozol, vagy csak várod haza a férjed?
2013. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Dolgozom persze
2013. okt. 19. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
gyerek? el kéne válni előbb- és megpróbálni új , harmonikusabb kapcsolatot kialakítani...
2013. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Párterápiára hajlandó lenne? Ha nem vagy az is csak 3 napig tartana akkor marad a válás. Nélküle is kimondják, ha arra se hajlandó, h elmenjen.
2013. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: Párterápia? Bolond vagy? Ez az ember már megbukott, mint férj.


Kérdező, lehet ezt húzni még 10, vagy 20 évig, de ezzel csak azt fogod elérni, hogy éveid fognak rámenni a semmire. Szerintem lépj tovább. Ja, és a gyerek nem fogja megváltoztatni. Meg semmi más. Ez ő. Lakva ismeri meg egymást az ember...

2013. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.


Ő ennyit tud nyújtani.

Ha maradsz, akkor a jövőben még rosszabb lesz.


A fb-n megismert ember meg azt mond, amit akar.


Ne hozzá mérd a férjedet és ne ő befolyásoljon a döntésedben.


Ülj le és beszéld meg magaddal: mi az, ami mellette tartana, mi az, ami ellene szól.


Az alapvető, és mind válóok, amit felsoroltál eddig.


Ha egy fiatalember arra hivatkozik, hogy "túl sokat dolgozik", és ez tartós, akkor vagy forduljon orvoshoz, vagy átver, mert megcsal.


Kényelmes neki a házicseléd, s ha talál egy érdekesebbet, még jobbat, akkor akár holnap, vagy 10 év múlva, de ő fog kiszállni.


Légy most önzőbb, ne hagyd, hogy elvegye az önbizalmmadat, főleg az önbecsülésedet azzal, hogy nem számít az sem, hogy mit ígért neked. Főleg, hogy már az házasságotok első évében megcsalt.


Na, akkor tettem volna lapátra. Lehet, hogy a szerelemtől még szenvedtem volna, de rég túl lennék mindenen, s lehet, hogy azóta már új párkapcsolatban élnék boldogan. Mással.

2013. okt. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mindig faradt.

Nagyon sokat dolgozik igaz,

2013. okt. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy te mindent megtettél a házasságod érdekében és elégszer felhívtad a férjed figyelmét, hogy változtasson, és nem ment neki vagy nem is akarta és boldogtalan vagy, akkor én a helyedben kilépnék ebből a kapcsolatból. Ha többre vágysz mint amit otthon most kapsz, akkor ne egy harmadik félnél keress félmegoldást, hanem lépj ki a kapcsolatból és egyedülállóként keresd meg azt az embert, akivel boldoggá tudjátok tenni egymást.
2013. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!