Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem elhanyagol nagyon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem elhanyagol nagyon, ti mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

3 eve vagyok ferjel.

A ferjem nagyon rosszul ban velem.

Minden nap belem kot minden hulyesegert,

Soha nem jo neki semmi.

En neki megbocsatottam egy megcsalast,meg ezelott 2 eve.

Akkor azt mondta hogy megvaltozik.

De nem valtozik semmit,ewgy nap kibekulunk ra 2-3 napra megy minden az elejetol.

Hiaba mondja hogy eg fog valtozni es olyan lessz mint regen,tudom hogy csak napok vagy roszab esetben orak kerdese es minden megy a regiben.

Most megismerkedtem egy ferfibal a Fb-on es nagyon sokat beszelgettunk es kiderult hogy o sem boldog a parkapcsolataban.

De en nem akarom megcsalni a ferjemet,de nagyon sokszor eszembe jut hogy egyszer meg nonek akarom magamat erezni,nem csak egy unalmas hazi felesegnek akinek csak a hazi munka maradt az eleteben.

A szex se mar a regi,csak az szamit neki hogy neki legyen jo,az nem szamit hogy en mit akarok.

Sokszor mar konyorognom kell neki hogy szeretkezzunk,mert mindig faradt.

Nagyon sokat dolgozik igaz,de sokszor azt erzem hogy csak nazert vagyok a felesege hogy fozzek,mosak,takaritsak ra.

Nem minden a szex,de sokszor egy jo szo nagyon jol esne.

Nem akarom megcsalni a ferjemet de nagyon ugy erzem hogy o a sajat kezevel taszit egy masik ferfi karjaba.

Es most nagyon buntudatom van.


2013. okt. 19. 19:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sosem értettem azokat a nőket, akik mocsok szarul érzik magukat a kapcsolatunkban ahol csak a szart kapják, és ahelyett, hogy kilépnének belőle, az isteni csodát várják... Hagyd már ott ezt a férfit! Ha eddig nem változtak a dolgok, ezután sem fognak! Nem megcsalni kell, hanem elhagyni a büdös fenébe, főleg, ha ő már egyszer amúgy is félrek*rt... Már akkor le kellett volna lépned. Már akkor! És nem neked kéne bűntudatodnak lenni.... Szedd össze magad, legyél végre határozott, közöld vele, hogy nem egy háztartási rabszolga vagy, hanem a felesége, de elsősorban NŐ,akinek igenis vannak igényei, és ha ezt nem sikerül felfognia, akkor viszlát. Ennyi az egész, aztán vége a szenvedésnek, és lehet,hogy találsz egy normális férfit ehelyett az agyfitymaszűkületes helyett, aki mellett boldognak érezheted magad.
2013. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!