Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek sokat várok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat várok el a férjemtől, Lehet ez a házasság vége?

Figyelt kérdés

1 hónapos a babám tegnap volt a keresztelő, keresztelő után csináltunk szűk családi körben egy kis összejövetelt, ebédet ami este 10 -ig tartott.

Mindenki kotta részegre itta magát, a férjem 2 alkalommal ment el alkohol utánpótlásért amit persze ott is megivott egy pár kört.

Keresztelőkor úgy illik hogy minden vendég ad valami ajándékot a gyermeknek, itt főként pénzt adtak ami jól jött mert semmi pénzünk nem volt tápszer meg fogytán.

De ő már nem elég hogy a pia pótlást abból a pénzből vette de mikor már kezdtek haza szállíngózni a vendégek ő még abból a pénzből elakart menni kocsmázni úgy hogy nekem nem is szólt volna hogy elmegy, kivettem a kezéből a borítékot,a gyermeknek szánt pénzt, így nem ment pénz nélkül sehová.

Erre fő utána a férjem annyira be volt állva hogy már a saját unoka tesóját fogdosta úgy hogy ott álltam tőle fél méterre, és állítólag azt hitte én vagyok.

1 szer szexeltünk és ki van éhezve.

Erre fő az én fejemben megfordult hogy ha neki mindegy kit fogdos akkor ennyi erővel simán megcsalhat, lehet azé indult.

A haverja ment el utolsó ként, ő vele ment volna kocsmázni ő belőle kiszedtem hogy mivel én vagyok az első asszonya felesége aki komoly és akivel együtt él, amennyire szerelmes volt annyira belefáradt a kapcsolatba és hogy én túl sokat várok el tőle.

Így is alig foglalkozik a gyermekével, a fejéhez vágtam, mert mikor a haverja haza ment az én férjem már aludt úgy hogy mellette ordított a közös gyermekünk a kiságyba és észre se vette.

Ha a kezébe is vette a gyermekét passzolta is tovább mindig a mamának.

Tegnap jól összevesztünk annyira hogy válással fenyeget, azt mondta hogyha nem tetszik amit csinál akkor reggel el lehet menni innen reggel beadja vállóprt és annyi.

Kérdezgette tőlem ezt akarom e, ő dobta fel először, elege van a korlátozásból.

Én csak annyit szerettem volna hogy legalább az első hónapokban mellettem legyen otthon akkor mikor épp nem dolgozik,pár órát naponta, és néha vegye ölbe a gyermekét is.

Éjjelente alig alszom, ő meg amikor itthon van rá fogja hogy fáradt , dolgozott és elmegy inkább itthonról.

LE van kötve és nem érti meg hogy már nem az a pénz szórás van mint gyermek előtt.

Persze a fejemhez vágta ha nekem büdös a gyermek nevelés akkor minek vállaltam, mert kértem néha ő is rá nézhet ha sír.

Nem tudja milyen fárasztó az ilyen kicsi gyermek.



2013. okt. 21. 01:39
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Lehet hogy tényleg egy kicsit sokat várok el tőle , nem hagyom élni és lehet hogy úgy érzi hogy én megakarom fojtani, hirtelen elvárok tőle olyat amihez nem is ért pl hogy segítsen be a gyermeknél, és nem hagyom lazítani eleget, és lehet hogy pont ezért vannak ezek a dolgok mikor hirtelen túlzásba viszi a dolgokat.

Kicsit tényleg tűrnöm kéne hogy maradjon meg férfinak, és nem várhatom el hogy ne érezze jól magát, és minden szabad idejét mellettem töltse.

Nagyon nehéz lesz de meg kell próbálnom kicsit ráhagyni a dolgait, majd rájön mikor mi elég, nem akarom hogy a fejemhez vágja még egyszer hogy én lekorlátozom, a féltékenységi jelenetekkel meg főleg.

Csak nekem rosszul esik hogy megvárja mindig hogy úgy is én majd ugrok, és neki nem kell.

Volt ilyen eset, nehezen aludt el a gyermekem és már babakocsiba tettem és ringattam mire elaludt.

Úgy tettem mint aki elaludt amikor újra felsírt, ő még nem aludt mert előtte 2 perce még beszélgettünk, ő mellettem feküdt belül , halom hogy megmozdult reagált a gyermek sírásra de nem indult meg hogy tologassa , erre fő nem bírtam hallgatni hogy nem tesz semmit annak érdekélben hogy ne sírjon és felkeltem hozzá, és mondtam a páromnak hogy erről beszéltem hiába hogy ott van valaki ha nem számíthatok rá.

Engem meg pont ez zavar hogy gondot okoz neki ha kicsit át kell vennie a gyermeket.

Majd megoldjuk.

2013. okt. 22. 12:44
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt ugyesen bemagyaraztad magadnak:) de ugy hatasosabb ha el is hiszed, hogy pl normalis hogy iszik,meg hogy fogdossa a rokonat,meg
2013. okt. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Meg hogy ordit mellete a gyereke,es o ugy tesz mintha,aludna,meg stb,stb.... most oszinten te ilyen eletre vagysz?? Mert ha igen akkor teljesen felesleges volt egyaltalan a kerdest is kiirnod te is tudod hogy ez nem normalis dolog,ne dugd homokba a fejed!! Elso voltam.
2013. okt. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elhitted magadnak h nincsenek gondok.... meg kerjel te bocsanatot tole h elitta a penzt, berugott, cirkuszolt. Ha neked ez kell. Igaza vana ki elottem irt. Homokba dugod a fejedet ahelyett h lepnel. Nem adsz neki teret. Pff vicces. Neki nem a gyereke??? Ja vagy neked nem kell pihi. Szegeny ember mar majdnem sajnaltam ahogy irtal rola. Nevetsegesh te meg tenyleg veded es probalaod meggyozni magadat h minden igy normalis. Pedig nagyon nem. Foleg h meg te erzed magad szarul mert berugott egy apro baba mellett akira tojt, elitta a penzeteket, fogdosott mindent ami el es mozog, el is akart menni kocsmazni, te magad irod h nem segit, nem foglalkozik a gyerekkel meg se mozdulna. Gratulalok ha ennyi eszed van akkor turjed tovabb ezt. Es nem azt tanacsolom h hagyd el, mert nem ki kell allni egymas mellett mert konnyu barmit is feladni, de igenis tenned kene a helyzet ellen es ha sehogy nem javul, nem valtozik semmi en nem csinalnam egy ilyen ferjjel.
2013. okt. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a "tipikus" forgatókönyv.. az alkoholisták játszmáznak (nem csak az alkoholista aki minden reggel felessel indít) és pont az ilyen nőket tudják maguk mellett tartani, akiknek kevés az önbecsülésük és általában magukban keresik a hibát.

Tapasztalatból beszélek (sajnos) pár év múlva nagyon sajnálni fogod, ha most nem lépsz ki ebből a kapcsolatból, majd rájössz, hogy csak az idődet pazarlod. Ami nagy érték, mert a fiatalság nem jön vissza. A legszomorúbb az egészben, hogy a gyereked egy érzelmi roncs lesz, és mivel fiú ez lesz a minta, magyarul nevelsz egy piást a társadalomnak.

2013. okt. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

22-eske vagyok.

Hát igen..én is mint ha a több évvel ezelőtti önmagamat olvasnám a személyedben kedves kérdező.De mint írtam nálunk megoldódott az alkoholizmus kérdése, de borzasztó éveket éltem meg, és nagyon sokat kellett küzdenem!!!

Az alkoholisták tipikus jellemzői.

1. Mikor részegek semmi nem érdekli őket, bezzeg másnap a csillagokat is lehoznák neked, mindent megígérnek neked, többek közt a "soha többé nem lesz ilyen" sztenderd szövegek.

2. Mivel megígérte ezért indokokat keres.Azért ittam mert nem takarítasz, mert nem hagysz nekem levegőt, mert sokat kell dolgoznom...mert nekem kell vásárolnom..mert nem nézhettem csendben az esti meccset..mert sír a gyerek..mert..mert..mert..mindegy..indok mindig van.

3. Először lehet csak havi 1-2 alkalom lesz, aztán már 3-4, aztán heti rendszerességgel megy kocsmázni..a végén meg már azt veszed észre, hogy csak azért kivesz 1 hét szabit hogy egész héten ájult legyen a piától.


Az a baj ezzel az egésszel, hogy a szenvedő fél az elején nem akarja elhinni azt amit a mások mondanak, főleg ha nem is találkozott eddig alkesszal.Én sem hittem..mindenki mondta hogy meneküljek, mert nem lesz jó vége..De nem.."az én párom nem ilyen", mondtam..aztán mikor egyszer agresszívra itta magát de tényleg, és átlökött a 2 méteres tükrön a gyerekem szeme láttára, na akkor már elhittem.Elmentem, közöltem csak a beültetés után vagyok hajlandó beszélni egyáltalán vele..

Szerencsére fontosabbak voltunk neki mint az alkohol..azóta minden rendben..

De sajnos kevés az ilyen történet mint a miénk.Mert van aki ezt ugyan úgy megcsinálja, de a férj miután úgy érzi feláldozta az alkoholizmusát a családért, ezért tiszta bunkó lesz..most ezt nem tudom jobban leírni..de van ilyen példa a környezetemben.

2013. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnik fel a sztoriban az, hogy 1 hónapos gyereket még nem szokás megkeresztelni? Meg hogy atz mondta, hogy megházasodtak és utána esett teherbe. 8 hónapja házasok, 1 hónapos a baba, akkor 2 hónapos terhes kellett legyen az esküvőkor, azt már szokás tudni.
2014. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!