Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebbol egy rosz hazassag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol egy rosz hazassag a vege?

Figyelt kérdés
A baratommal mar 3 eve vagyunk eggyut.17 evesen kezdtunk ell jarni.Nem nagyon jarunk ell sehova 2n.A baratomnak is csak a munka meg en vagyok.Mostanaba egyre gyakrabban hallom azt tole h o egyedul ell szeretne jarni a haverokkal!Nelkulem!Pedig meg 2n sem jarunk sehova de o azert magaba menne!En ezt nem tom elfogadni mert ez az o reszerol onzoseg.De felek h majd ha mar hazasok leszunk lesz hatulutoje ennek.Es vagy megcsal vagy stb...Ti mit gondoltok erol?Bocs a hibakert nem anya nyelvem a magyar es angol a billentyuzetem.
2011. máj. 24. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Párom sosem jár el nélkülem mindig hív ha a haverjaihoz megy, én meg persze hogy megyek ki nem hagynám, habár utálok ott lenni, de része akarok lenni az életének, és ráadásul hív. Ha nem megyek el menne nélkülem és azt nem bírnám feldolgozni. Ha te sem birod elviselni nehéz lesz a hátralévő időszak. Nem mehetnél te is vele?
2011. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hali

Szerintem nem sok a hiba a szövegben.

Én úgy gondolom ,hogy a házasság nem 20 éves korra való.20 évesen még nem kellene házasodjatok.Szerintem 1-1 alkalmat megengedhetsz neki ,hogy elmenjen ,de te keress egy olyan barátnőt akiben teljes mértékben megbízol ,de a barátod nem ismeri. Ezek után kérd meg ,hogy próbálja elcsábítani a barátodat és ,ha nem sikerül neki akkor megbízhatsz benne 100%osan.

Tegyen le valamit az asztalra előbb.Én amúgy azt sem értem ,hogy veled miért nem akar menni talán szégyenl?

2011. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mehetnek!De o nem aker vinni!Azt mondja,h o szeretne csak a haverokkal lenni...Es ez nagyon bant!Eddig azert voltam ra buszke mert o mas volt mint a tobbi de nem tom mi utot bele.En azt mondtam neki h akkor legyen vege es kesz de o azt mondja h o nem akarja.Nem ertem mi van vele.
2011. máj. 24. 16:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Téged is és őt is megértem.Te nem bízol meg benne,de lássuk be,manapság nehéz megbízni bárkiben is.Ő pedig lehet,hogy tényleg csak a haverokkal szeretne lenni,viszont ez a reakciód belekergetheti őt olyan dologba,amit eredetileg nem is szeretett volna.

Megoldás:Engedd el a haverjaival párszor,aztán kérd meg,hogy vigyen magával..Ez inkább bizalmi kérdés,de vigyázó szemed azért tartsd rajta,mert ha tényleg félrepislákol,akkor nem biztos,hogy mellette a helyed.

2011. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szegyel mert valamikor elmegyubk ketten valahova!Mostanaban annyit vaszekedunk mar h mar nem birom ezt a folytonos nyomast a lelkemen!Ha igy gondolkodik akkor mar nem vagyok neki nleg!Nekem az is eleg h vele lehetek,eggyut!Ha mar most ezekre vagyik akkor mi lesz tovab??Nem erti meg h nekem sem konnyu,mar mindenhova csak magaba menne!Es igaz mert sajnos nem tok benne megbizni!Valamiert nem.Es faj h o nelkulem is jol fog szorakozni!Ez mar remenytelen!Mert ha ez benne elkezdoto mindig igy lesz es csak fajdalom lesz az egesz!De nem tok nelkule elni de nem is engedhetek meg neki mindent mert a fejemre nol!
2011. máj. 24. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Az,hogy a haverjaival is szeretne lenni és téged nem visz,miért jelentené azt,hogy már nem szeret?Nem kell rá válaszolnod,de gondolkodj el ezen.
2011. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Engem az haborit fel h mi ketten sem jarunk ell igy szorakozni ahogy o akar eljarni a haverjaival!Hat akkor h szeret o engem ha ilyen onzo???????????Mostanaban mindig mas.Mar nem ertem otet!Egyszer azt mondja h neki en vagyok a legfontosab es velem akar lenni csak azyan mar magint masra vagyik!Ez azert mar nekem is sok!Mar nincs semmi onbizalmam mellete!Es az a furcsa h akar h megbant mindennel jobban szeretem!De ugy csinal mintha mar ki akarna zarni az eletebol!mikor meg azt mondom neki h vege es tobbe nem fog latni azt mondja,h o ezt nem akarja es stb
2011. máj. 24. 17:01
 8/10 A kérdező kommentje:
egy kicsit azert rosszul esik h en ennyi ido utan nem vagyom ilyenre mert mellete vagyok a legboldogab!Hat ha neki hianyzik mindig valami akkor ez nem szerelem
2011. máj. 24. 17:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Te sajátítod ki.Szád meg van,meg tudod kérni,hogy járjatok el együtt.A haverjaihoz meg joga van.
2011. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

es miert nem lehetunk a barataival eggyut?Miert?Nem sajatitom ki csak nagyon keves idot toltunk eggyut.Van olyan h 1 heten 2r vagy 1r es szeretnem ha azt az idot velem toltene!Ez annyira nagy baj????????

\

2011. máj. 24. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!