Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet még ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még ebből boldog házasság? Aki volt hasonló helyzetben, vagy ismer olyat, aki volt, kérlek írjon, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjemmel 6 éve vagyunk házasok. Van egy 4 és fél éves kislányunk, és most újból terhes vagyok. Most derült ki,hogy a férjem 5 éve, mikor terhes voltam a kislányunkkal megcsalt egy munkatársnővel. 3 hónapig tartott a viszony köztük, találkozgattak, és 2-szer együtt is voltak. Azt tudni kell,hogy mikor mi összejöttünk (11 éve) Akkor még mind a ketten szüzek voltunk. Én valahogy mindig is gondoltam,hogy egy pasi ezt nem fogja kibírni, hogy életében csak egy nővel feküdjön le, de ő persze mindig csak hitegetett, hogy dehogynem. Aztán most kiderült, hogy igazam volt. De az egészben az fáj a legjobban,hogy nem csak egyszerűen lefeküdt valakivel,hanem viszonya is volt vele hónapokig. Fogalmam sincs hogy nem vettem észre. A lány persze tudott rólam, és a párom állítólag mindig mondta neki,hogy több nem lesz köztük, mert ő soha nem fog elhagyni. De a csaj csak próbálkozott, mert gumi nélkül akart szexelni is. Gondolom hogy miért. Aztán a párom otthagyta a munkahelyét, és külföldre ment dolgozni,hogy véget vessen ennek az egésznek. Én pedig ahogy megszültem, rá 4 hónapra mentem utána. Azóta kint élünk, és fél éve újra kezdtek titokban levelezni, de nem volt már köztük semmi. A levelezésbe bukott meg, és utána addig faggattam kérdezgettem, míg bevallott mindent, és azt mondta akkor azért nem mondta el,mert félt hogy elhagyom, és ő mindig is velünk akart maradni, és minket szeretett, és csak kíváncsiság volt, és csábítás, mert a állítólag a csaj elcsábította. Megbeszéltük,hogy szeretjük egymást, és azóta senki mással nem volt, és soha nem is akar mást, és itt a két gyerek is, és hogy nagyon szeretne velünk maradni, és hogy nagyon szeret engem,és nagyon megbánta,és hogy nem tudja akkoriban mi volt vele, de megkér,hogy bocsássak meg neki, és maradjak vele. Szeretem, és ezért nehéz lenne elhagyni,de állandóan azok a képek vannak előttem,hogy a másik csajjal van! Nagyon nehéz! Pláne,hogy még terhes is vagyok, és érzékenyebb. Mit tegyek? Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tettetek/tennétek?
2011. okt. 17. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Ronda dolog, amit tett, de a viszony már a múlté, meg is bánta, ezért most elhagyni, elég butaság.

Mindenki elkövet hibát.

2011. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Igazából nem is tudnám elhagyni, csak azt nem tudom ezzel a tudattal hogyan fogok tudni újra boldog lenni vele? El fognak valaha is tűnni azok a képek a fejemből?
2011. okt. 17. 09:21
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

mivel azóta is VELED van, és akkor ő otthagyta a másikat, te megbízol a szavában, hogy azóta nem volt senkivel kapcsolata, akkor bízz meg benne a továbbiakban is.

lehet, (jó biztos) hogy te még sose vetettél szemet másra, és nem játszottál el a gondolattal, hogy milyen lenne valakivel flörtölni, esetleg szexiset beszélgetni, de a férfiakkal ez - bizony bármennyire is állítjuk az ellenkezőjét- előfordul. pláne munkahelyen. és sajnos ha a férjeddel akkor került kapcsolatba ez a nő, amikor te épp a terhességed miatt talán nem kívántad már jó ideje a szexet, viszont azt se nézted jó szemmel, ha ő önmagán könnyít, talán még vitáitok is voltak, akkor ez sajnos más felé tereli a férfit...

egyébként a mostani levelezésben mikről írtak?

2011. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 LadyLee ***** válasza:
79%

Szerintem próbálj megbocsátani, mert, bár kevés esetben gondolom megbocsáthatónak a megcsalást egy párkapcsolatban, de a fenti sztori pont az a szűk határmezsgye, amit talán egyszer még el lehet nézni.


Ha úgy érzed, hogy végképp nem tudsz magad megbirkózni az érzéseiddel (ami részben érthető), akkor keress fel egy terapeutát, esetben párterapeutát, mert a fentiek alapján ezért a kapcsolatért érdemesnek tűnik küzdeni és megbocsátani.

2011. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 LadyLee ***** válasza:
esetben helyett esetleg...
2011. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Amikor megcsalt semmi gond nem volt a szexel közöttünk. Én ugyanúgy kívántam terhesen is a szexet,sőt volt amikor még jobban. Ő is ezt mondta, mikor rákérdeztem,hogy mi volt a baj, hogy se a szexel,se velem nem volt akkor semmi baja,és ugyanúgy szeretett. Ezért annyira nehéz feldolgozni,mert ha lenne oka, vagy hibás lettem volna tényleg abban,hogy nem adtam volna meg neki valamit,akkor talán könnyebb lenne feldolgozni. Azt mondta,hogy szerinte csak a kíváncsisága vitte rá,csak azt nem értem,akkor miért nem állt le az első szex után. Miért kellett még egyszer megtennie.

A mostani levelezésüket sajna nem olvastam,mert mikor rájöttem szintén terhes voltam, és mivel nem tudtam feltörni a kódot nem tudtam elolvasni, ő meg nem akarta megmutatni,nehogy még rosszabbul essen. Gondolom azért nem akarta megmutatni,mert ott szó esett a régi dolgokról is,és akkor én még erről nem tudtam,csak azt,hogy leveleztek. Ez rá pár hónapra derült csak ki, de én már a levelezésen annyira kibuktam,hogy az akkori baba el is ment. 10 hetesen elvetéltem. Utána sokat beszélgettünk, és együtt döntöttünk úgy, hogy újra neki vágunk, és egyből az első hónapban terhes lettem. 4 hónapos voltam, mikor elmondta, hogy mi volt köztük régen. Annyit tudok,hogy a mostani levelezésben a csaj újra akarta vele kezdeni, de a a párom mondta neki,hogy ő nem akarja. Erre a csaj megkérdezte,ha nem lennék én akkor kellene e neki, erre azt mondta,hogy akkor talán. De szerintem a csaj nem adta fel,ezért levelezett vele. Állítólag csak mindennapi dolgokról írogattak, meg a csaj dolgairól. A csaj pedig épp most válik. Neki is van egy 3 éves lánya.

2011. okt. 17. 11:59
 7/13 A kérdező kommentje:
Annyira rendesek vagytok! Köszönöm szépen a biztatást! Nagyon jól esik! Barátnőm is ezt tanácsolta, de gondoltam talán azért mert ő elfogult kicsit. Nagyon nehéz megbocsájtani, és talán feledni még nehezebb, de szeretem, és a lányom is imádja, ő is szeret minket, és tényleg hülyeség lenne szétrombolni ezt a családot, de annyira szeretnék újra olyan boldog lenni, mint előtte, mielőtt kiderült! Nagyon remélem, hogy ez még sikerülni fog idővel!
2011. okt. 17. 12:06
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

a kíváncsiság sajnos elfogadható magyarázat. hogy miért többször? meg jó volt. viszont mert volt benne/feltámadt/ a felelősségérzet ezért a 2. alkalom után befejezte.

A nő most azért kezdte újra a levelezést, mert válik, és ezért próbál kapaszkodni valakibe. lehet, nemcsak a férjeddel levelezik. Az a kérdés, hogy ha Te nem lennél akkor... lényegében teljesen értelmetlen. TE VAGY!

+ ha jól értem külföldön éltek. Ebben az esetben pláne teoretikus a kérdés.

De szerintem már akkor eldőlt benned a kérdés, amikor a vetélésed után leültetek, és belevágtatok egy újabb gyerekbe.. Szóval tarts ki nyugodt lélekkel az akkori elhatározásod mellett! /Te is sejtetted, hogy valószínűleg nem csak beszélgetések, flörtök voltak anno, mégis belevágtatok EGYÜTT!/

Élj Boldogan!

és ha adódik rá lehetőséged, csak kísérlet kedvéért flörtölj valakivel. nem azt mondom, hogy megnyugtat, és megérted teljesen, de neked is ő az első, és lehet, valamit elkapsz a pillanat varázsából, hogy tetszel másnak is, aki ezt a tudtodra adja. és ha valaki nem elé erős, akkor sajnos el is tud csábulni.

2011. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Volt már,hogy flörtöltem egy sráccal a házasságunk alatt, és igen tényleg jól esett,de én addig nem mentem el, hogy csók,vagy szex legyen belőle. Akkor a férjem is nagyon kiakadt,mert meglátott, és el is akart akkor válni, tehát tudja ő is, meg én is milyen rossz érzés,ha ezt teszi veled a másik,csak ő nem tudott időben megállni ez a baj!
2011. okt. 17. 12:35
 10/13 anonim ***** válasza:

ez sajnos különbség szokott lenne férfi és nő között. mint mondják, mi máshol tartjuk az eszünket...

de mint ahogy akkor ő is inkább úgy gondolta, hogy együtt maradtok, most tedd meg te neki, hogy 5 évvel az eset megtörténte után elfogadod, hogy hű marad hozzád ezentúl.

2011. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!