Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet még ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még ebből boldog házasság? Aki volt hasonló helyzetben, vagy ismer olyat, aki volt, kérlek írjon, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjemmel 6 éve vagyunk házasok. Van egy 4 és fél éves kislányunk, és most újból terhes vagyok. Most derült ki,hogy a férjem 5 éve, mikor terhes voltam a kislányunkkal megcsalt egy munkatársnővel. 3 hónapig tartott a viszony köztük, találkozgattak, és 2-szer együtt is voltak. Azt tudni kell,hogy mikor mi összejöttünk (11 éve) Akkor még mind a ketten szüzek voltunk. Én valahogy mindig is gondoltam,hogy egy pasi ezt nem fogja kibírni, hogy életében csak egy nővel feküdjön le, de ő persze mindig csak hitegetett, hogy dehogynem. Aztán most kiderült, hogy igazam volt. De az egészben az fáj a legjobban,hogy nem csak egyszerűen lefeküdt valakivel,hanem viszonya is volt vele hónapokig. Fogalmam sincs hogy nem vettem észre. A lány persze tudott rólam, és a párom állítólag mindig mondta neki,hogy több nem lesz köztük, mert ő soha nem fog elhagyni. De a csaj csak próbálkozott, mert gumi nélkül akart szexelni is. Gondolom hogy miért. Aztán a párom otthagyta a munkahelyét, és külföldre ment dolgozni,hogy véget vessen ennek az egésznek. Én pedig ahogy megszültem, rá 4 hónapra mentem utána. Azóta kint élünk, és fél éve újra kezdtek titokban levelezni, de nem volt már köztük semmi. A levelezésbe bukott meg, és utána addig faggattam kérdezgettem, míg bevallott mindent, és azt mondta akkor azért nem mondta el,mert félt hogy elhagyom, és ő mindig is velünk akart maradni, és minket szeretett, és csak kíváncsiság volt, és csábítás, mert a állítólag a csaj elcsábította. Megbeszéltük,hogy szeretjük egymást, és azóta senki mással nem volt, és soha nem is akar mást, és itt a két gyerek is, és hogy nagyon szeretne velünk maradni, és hogy nagyon szeret engem,és nagyon megbánta,és hogy nem tudja akkoriban mi volt vele, de megkér,hogy bocsássak meg neki, és maradjak vele. Szeretem, és ezért nehéz lenne elhagyni,de állandóan azok a képek vannak előttem,hogy a másik csajjal van! Nagyon nehéz! Pláne,hogy még terhes is vagyok, és érzékenyebb. Mit tegyek? Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tettetek/tennétek?
2011. okt. 17. 09:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de egy utolsó mocsok a férjed!!!


Megcsalt, miközben a babájával voltál terhes? Minden terhességnél majd 1 nő?


És még el is meséli részletesen, jézusom, jó hogy már nem illusztrálja!!!


Úristen, vannak férfiak! Ne haragudj, de ha ezt így megtette, te gondolod, hogy több nem volt és nem lesz? Naív vagy.

2011. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

" De a csaj csak próbálkozott, mert gumi nélkül akart szexelni is. Gondolom hogy miért."


A férjed csak Veled volt előtte és gumi nélkül szoktátok?

Mert akkor Hozzád van szokva és nem tudja gumival kivitelezni, ennyi.

Nem tudom, tapasztaltad-e már, milyen helyzet ez, vagy a gumiról mondasz le, vagy az aktusról. A választás egy ilyen szerelmi helyzetben egyértelmű.

Az valószínűtlen, hogy gyermeket szeretne, mert akkor nem választ foglalt férfit, aki együtt lakik valakivel - ez egy afféle biztosíték a barátnőnek, hogy tuti nem kell neki gyereket szülnie és tuti nem akar a férjed hozzá költözni, ezeket a dolgokat rád hagyja, neki nem kell ez az aspektus a párkapcsolatába, csak a szerelmi rész.

2014. jan. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem több nőt akar, és mindnek vetít.

Ha tudod, ki az a lány (vagy a többi lány), beszélj vele, hogy mit tud, és mondd el neki, amit Neked mondott a férjed!

Csodálkozni fogtok mindketten a másik verzióján, az a tippem van!

Te a lányoknak mondottak szerint valószínűleg vagy a házisárkány vagy, akivel válófélben van és csak a házat kell már eladni, hogy elválhassatok, és amúgy is csak azért vett el, mert az ő akarata ellenére nem átallottál terhességgel megfogni őt, vagy éppen Te vagy az, aki poligám, és Neked is van valakid, és kifejezetten Te kívánod, hogy neki is legyen valakije, mert úgy vonzóbb Neked a férjed, ha több nője van - vagy minden barátnőjének az annak a nőnek megfelelő magyarázatot mondja, ahogy Neked is.

2014. jan. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!