Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek sokat várok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat várok el a férjemtől, Lehet ez a házasság vége?

Figyelt kérdés

1 hónapos a babám tegnap volt a keresztelő, keresztelő után csináltunk szűk családi körben egy kis összejövetelt, ebédet ami este 10 -ig tartott.

Mindenki kotta részegre itta magát, a férjem 2 alkalommal ment el alkohol utánpótlásért amit persze ott is megivott egy pár kört.

Keresztelőkor úgy illik hogy minden vendég ad valami ajándékot a gyermeknek, itt főként pénzt adtak ami jól jött mert semmi pénzünk nem volt tápszer meg fogytán.

De ő már nem elég hogy a pia pótlást abból a pénzből vette de mikor már kezdtek haza szállíngózni a vendégek ő még abból a pénzből elakart menni kocsmázni úgy hogy nekem nem is szólt volna hogy elmegy, kivettem a kezéből a borítékot,a gyermeknek szánt pénzt, így nem ment pénz nélkül sehová.

Erre fő utána a férjem annyira be volt állva hogy már a saját unoka tesóját fogdosta úgy hogy ott álltam tőle fél méterre, és állítólag azt hitte én vagyok.

1 szer szexeltünk és ki van éhezve.

Erre fő az én fejemben megfordult hogy ha neki mindegy kit fogdos akkor ennyi erővel simán megcsalhat, lehet azé indult.

A haverja ment el utolsó ként, ő vele ment volna kocsmázni ő belőle kiszedtem hogy mivel én vagyok az első asszonya felesége aki komoly és akivel együtt él, amennyire szerelmes volt annyira belefáradt a kapcsolatba és hogy én túl sokat várok el tőle.

Így is alig foglalkozik a gyermekével, a fejéhez vágtam, mert mikor a haverja haza ment az én férjem már aludt úgy hogy mellette ordított a közös gyermekünk a kiságyba és észre se vette.

Ha a kezébe is vette a gyermekét passzolta is tovább mindig a mamának.

Tegnap jól összevesztünk annyira hogy válással fenyeget, azt mondta hogyha nem tetszik amit csinál akkor reggel el lehet menni innen reggel beadja vállóprt és annyi.

Kérdezgette tőlem ezt akarom e, ő dobta fel először, elege van a korlátozásból.

Én csak annyit szerettem volna hogy legalább az első hónapokban mellettem legyen otthon akkor mikor épp nem dolgozik,pár órát naponta, és néha vegye ölbe a gyermekét is.

Éjjelente alig alszom, ő meg amikor itthon van rá fogja hogy fáradt , dolgozott és elmegy inkább itthonról.

LE van kötve és nem érti meg hogy már nem az a pénz szórás van mint gyermek előtt.

Persze a fejemhez vágta ha nekem büdös a gyermek nevelés akkor minek vállaltam, mert kértem néha ő is rá nézhet ha sír.

Nem tudja milyen fárasztó az ilyen kicsi gyermek.



2013. okt. 21. 01:39
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember sosem lesz a társad, sosem számíthatsz majd rá, mindig a kocsma lesz az első. Minél előbb lépsz le annál könnyebb lesz.
2013. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
23%

Ez a házasság alapjaiban rogyadozik, meg sem kellett volna kötni ilyen infantilis lélekkel, gyerek-ésszel. Nagyon ketyegett a bébitikktakk? Az isten áldjon már meg, ELVÁLNI a gyerek ELŐTT kell, nem utána!


Egyikőtökben sincs egy szemernyi felelősségérzet sem, hogy mi lesz a kicsivel? Hiába szidod a férjedet, kedves kérdező, semmiben sem vagy nála különb. Ő iszik, te vizsont a háta mögött elhordod országnak-világnak (még ha névtelenül is, akkor is undorító), és folyton csak panaszkodsz.


Megbeszélni a problémákat, és a kicsi érdekeit szem előtt tartva bizony néha TŰRNI kell és ALKALMAZKODNI egymáshoz! Neked hozzá, és az ő igényeit szem előtt tartani, neked hozzá, és viszont és MINDKETTŐTÖKNEK tudni, hogy ha megvan a gyerek, akkor már ő az első, nem ti.


Tessék leülni és megbeszélni a problémákat. Nem vagytok már gyerekek. A keresztelő várhatott volna a kicsi három hónapos koráig. Minek nyúzni egy ilyen picikét és téged is?


Valamint: kérj segítséget! Elsősorban azoktól, akik annyit nyaggattak a szüléssel, mielőtt szültél volna.

2013. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
77%

"Tessék leülni és megbeszélni a problémákat."


Ez szép és jó lenne, ha a pasi nem lenne alkoholista. Próbáltál te már beszélni alkoholistával? Mert nem lehet!


A többiben egyetértek veled, előbb kellett volna gondolkodni. A gyerek szívja meg az egészet,de most már késő bánat!

2013. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
96%

Oszinten szolva en mar ott leragadtam,hogy lereszegedtek a keresztelon.Mi 80-an voltunk a keresztelon,etteremben, korlatlan alkoholfogyasztassal,de 1 reszeg sem volt a tarsasagban.

Nem ertem egyaltalan miert vallaltatok a babat,ha nincs penz tapszerre sem,es ebben a helyzetbeb miert epp most tartottatok a keresztelot,ami nyilvan kiadassal jar.

Te valoban csak a minimumot varnad el tole,ez az ember viszont nem alkalmas ferjnek,apanak.Gondolom eddig is ilyen volt,csak remelted,hogy majd a baba megvaltoztatja a hozzaallasat.Ha van hova menned azonnal hagyd ott,ne vard meg,hogy meg jobban elmergesedjen a helyzet.

2013. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
93%

"Nagyon ketyegett a bébitikktakk?"


Egy kis matek: 8 hónapja házasok, egy hónapos a baba, tehát a 2. hónapban volt, amikor összeházasodtak!


Nekem is ilyen volt az első házasságom, jött a gyerek, gyorsan esküvő, aztán tartott 2 évig, az is csak hetenkénti veszekedéssel!

2013. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
54%

Ha a ferj minden harmadik nap reszegedik le a haverokkal meg nem feltetlenul alkoholista,ez inkabb a felelotlen tini magatartas jellemzoje.Az alkoholista piaval kezd,es nem bir ki 1 napot alkoholfogyasztas nelkul.Ha csak nem otthon is iszik a kedves parod.

Akar az egyik,akar a masik variacio all fenn,csaladalapitasra mindketto alkalmatlan.

2013. okt. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
9%

"1 szer szexeltünk és ki van éhezve. "

Mivan?

Csodálkozol, hogy nincs minden rendben?

2013. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
96%
4 hetes gyerek mellett még egyszer sem lett volna szabad szexelni...6 hétig tilos,ha nem tudnád...
2013. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
94%

17. Valaszolo kicsit gondolkozz mielott hulyeseget irsz. 4 hetes a gyerekuk. Megis hanyszor kellett volna???? Meg egyszer sem lett volna szabad.

Ki van ehezve hat gyonyoru. Es akik egesz terhesseg alatt nem szexelhetnek mert gondok vannak??? Es ugy utana 6 het meg ra tesz. Megis turelmesen ki tudjak varni mert nem jatekrol van szo. Szultel mar egyaltalan???

2013. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
67%
Szegénykém... én is lépnék.Most még nincs hozzánőve a baba annyira. Akkor én nem is panaszkodok hogy 7 hónapja szültem és kb 2szer voltunk együtt.. Jó meg lenne az esély de a fiunk 2-3 alkalommal eszik éjszaka,meg a nagy is felkel pisilni. S a párom 5koor már kel fel dolgozni.
2013. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!