Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek sokat várok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat várok el a férjemtől, Lehet ez a házasság vége?

Figyelt kérdés

1 hónapos a babám tegnap volt a keresztelő, keresztelő után csináltunk szűk családi körben egy kis összejövetelt, ebédet ami este 10 -ig tartott.

Mindenki kotta részegre itta magát, a férjem 2 alkalommal ment el alkohol utánpótlásért amit persze ott is megivott egy pár kört.

Keresztelőkor úgy illik hogy minden vendég ad valami ajándékot a gyermeknek, itt főként pénzt adtak ami jól jött mert semmi pénzünk nem volt tápszer meg fogytán.

De ő már nem elég hogy a pia pótlást abból a pénzből vette de mikor már kezdtek haza szállíngózni a vendégek ő még abból a pénzből elakart menni kocsmázni úgy hogy nekem nem is szólt volna hogy elmegy, kivettem a kezéből a borítékot,a gyermeknek szánt pénzt, így nem ment pénz nélkül sehová.

Erre fő utána a férjem annyira be volt állva hogy már a saját unoka tesóját fogdosta úgy hogy ott álltam tőle fél méterre, és állítólag azt hitte én vagyok.

1 szer szexeltünk és ki van éhezve.

Erre fő az én fejemben megfordult hogy ha neki mindegy kit fogdos akkor ennyi erővel simán megcsalhat, lehet azé indult.

A haverja ment el utolsó ként, ő vele ment volna kocsmázni ő belőle kiszedtem hogy mivel én vagyok az első asszonya felesége aki komoly és akivel együtt él, amennyire szerelmes volt annyira belefáradt a kapcsolatba és hogy én túl sokat várok el tőle.

Így is alig foglalkozik a gyermekével, a fejéhez vágtam, mert mikor a haverja haza ment az én férjem már aludt úgy hogy mellette ordított a közös gyermekünk a kiságyba és észre se vette.

Ha a kezébe is vette a gyermekét passzolta is tovább mindig a mamának.

Tegnap jól összevesztünk annyira hogy válással fenyeget, azt mondta hogyha nem tetszik amit csinál akkor reggel el lehet menni innen reggel beadja vállóprt és annyi.

Kérdezgette tőlem ezt akarom e, ő dobta fel először, elege van a korlátozásból.

Én csak annyit szerettem volna hogy legalább az első hónapokban mellettem legyen otthon akkor mikor épp nem dolgozik,pár órát naponta, és néha vegye ölbe a gyermekét is.

Éjjelente alig alszom, ő meg amikor itthon van rá fogja hogy fáradt , dolgozott és elmegy inkább itthonról.

LE van kötve és nem érti meg hogy már nem az a pénz szórás van mint gyermek előtt.

Persze a fejemhez vágta ha nekem büdös a gyermek nevelés akkor minek vállaltam, mert kértem néha ő is rá nézhet ha sír.

Nem tudja milyen fárasztó az ilyen kicsi gyermek.



2013. okt. 21. 01:39
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:

Jahh és persze olyan közömbösen viselkedik velem, neki mindegy a házassága alapon mintha már több tíz éve lennénk házasok pedig csak 8 hónapja.

Azon sem csudálkoznék ha részegen nem e nőzik. Mit tegyek, sok neki az itthon lét, nem tydjuk elkerülni egymást a házban.

TÜRJEM?

Ahaverja mondja hogy kell neki kis kikapcsolódás, de minden harmadik nap?

2013. okt. 21. 01:43
 2/47 anonim ***** válasza:
91%
Pff hat ha ez a kerdes igaz,akkor te komoly bajba vagy,kerdezo... en ha helyedbe lennek nem lenne kerdeses,hogy ezek utan hogyan tovabb!! Remelem tudod hogy a kulon elesre gondoltam nagyon durva,oszinten gondolj bele,szerinted kesobb majd jobb lesz?? 8 honapja vagytok hazasok,es maris a valassal fenyegetozik,a kozos babatok nem erdeklli,hanem jobban az ital meg a haverok?! Ugy lepnek le tole hogy eszre se venne!
2013. okt. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
92%
Elso vagyok,amikor az en gyerekem csak megnyikkan az apja meg almabol is ugrik hoza!
2013. okt. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
81%

Igen, egyet ertek az elso hozzaszoloval. Pont ez fordult meg a fejemben nekem is, hogy ugy lelepnek, mintha soha ott sem lettem volna. Aztan az is eszembe jutott csak nehogy megverjen egy alkoholbuzos pillanataban vagy a kicsiben tegyen kart. Az ilyen tipus sokszor a gyerekben latja a bunbakot, hogy a no ugymond "visszael" a helyzettel stb.

Ha van hova menned, pakolj es fuss amig lehet!

,,,mikor ilyet olvasok, eszembe jut, hogy milyen szerencses vagyok. Nagyon szerencses vagyok.

...es igen, nagyon nehez egyedul segitseg nelkul kisbabarol gondoskodni.

2013. okt. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%

Pffff, ha ez a kérdés igaz, -amit szerencsére kétlek- akkor komoly FŐ problémáitok vannak......


Jól látod, nem normális amit csinál, és ő is jól látja minek nektek gyerek ha nincs tápszer és a legfontosabb hogy a keresztelő pénzt elvigye inni...

2013. okt. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
81%
Egyebkent mennyi ideje vagytok együtt? Nem lehet, hogy beleugrottatok a házasságba egy rövid ismerettsegi utan, csak mert becsúszott a baba?,
2013. okt. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%
A férjed alkoholista, másokat taperol (rokont ráadásul és a jelenlétedben), lepasszolja a saját gyerekét, menekül otthonról, elkölti a gyerekre szánt pénzt stb. és a kérdés az, hogy LEHET-e ez a házasság vége? Hát gondolkodj rajta még egy kicsit! N30
2013. okt. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
75%

Primitív emberek, férfiak.. Sajna kérdező, rossz döntéseket hoztál, a párválasztáskor. Ezt durván megszívtad.


Lányok, itt a példa, miért kell a "rosszfiúkat" választani:))


Ja igen, ez később csak rosszabb lesz, mert egy idő után már szóval nem fog tudni fegyelmezni, a kezét is használja majd.


A megcsalásra is reflektáljak: biztos lehetsz benne. Az ilyenek kb a falu és a kocsma kanjai, az lenne ciki számukra, ha hűségesek lennének..

2013. okt. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen egyetertek az elozoekkel. Mar ne is haragudj mi az h o faradt es elmegy otthonrol. Aki faradt az Marad otthon pihenni. Te mikor pihensz? Non-stop szolgalatban vagy...neki miert jar a tobb pihenes mint neked? Te sem vakargatod otthon egesz nap!!!! Na mindegy ez csak a kisebbik gond.

Az h a keresztelopenzt elissza, eleve az h keresztelo utan taccsra kell vagnia magat az embernek az is szanalmas az osszessel egyutt aki ezt tette. Most oszinten kisgyerek mellett teleinni a fejet. Foleg h tudja nagyon jol h ,eg vagytok szorulva, mert van ilyen elofordul nem mondom de h azt a penzt piara kolti ez szanalmas sot undorito. En ebbe nottem fel h a sajatszorakozasuk mindig elorebbre valo volt mint mondjuk egy uj cipo, vagy kabat.....

Ha mar most ezt muveli mi lesz kesobb? Minek nosult meg ha neki a csaladja korlatozasnak szamit???? A megcsalas meg konnyen elofordulhat.

Nem dicsekveskepen vagy ilyesmi de nekem is a ferjem mig terhes voltam figyelt ram ha itthon volt. Ne kelljen nehezet emelnem vagy sokat hajlanom nagy hassal. Kerni sem kellett. Es becsuletes, lelkiismeretes apa valt belole mert az elso percektol kezdve mindenben lehet ra szamitani. Eljar munkaba nem is keveset dolgozik de soha nincs az h ne lenne ereje a lanyahoz. Es nem azart csinalja akar a pelenkazast vagy furdetest vagy barmi egyebet amit kell mert muszaj hanem mert szereti. Meg csak honapos a gyereketek es mae most le se tojja mi lesz kesobb???

Mennyi ideje voltatok egyutt mikor osszehazasodtatok?? Hany evesek vagytok???

8 honapos baba anyukaja

2013. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Gyeden vagy vagy gyesen?

Anyukádhoz tudsz menni, vagy ki tudsz bérelni egy kis garzont?

Ne ragaszkodj ehhez a házassághoz, mert sem neked sem a gyereknek nem lesz jó.

A férjed akarta ezt a gyereket?

Szeretném ha őszintén válaszolnál.

Szexuális viszonyt pedig csak a hatodik hét után kontrollt követően létesíthetnél bárkivel is, fertőzésveszély...

2013. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!