Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek sokat várok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat várok el a férjemtől, Lehet ez a házasság vége?

Figyelt kérdés

1 hónapos a babám tegnap volt a keresztelő, keresztelő után csináltunk szűk családi körben egy kis összejövetelt, ebédet ami este 10 -ig tartott.

Mindenki kotta részegre itta magát, a férjem 2 alkalommal ment el alkohol utánpótlásért amit persze ott is megivott egy pár kört.

Keresztelőkor úgy illik hogy minden vendég ad valami ajándékot a gyermeknek, itt főként pénzt adtak ami jól jött mert semmi pénzünk nem volt tápszer meg fogytán.

De ő már nem elég hogy a pia pótlást abból a pénzből vette de mikor már kezdtek haza szállíngózni a vendégek ő még abból a pénzből elakart menni kocsmázni úgy hogy nekem nem is szólt volna hogy elmegy, kivettem a kezéből a borítékot,a gyermeknek szánt pénzt, így nem ment pénz nélkül sehová.

Erre fő utána a férjem annyira be volt állva hogy már a saját unoka tesóját fogdosta úgy hogy ott álltam tőle fél méterre, és állítólag azt hitte én vagyok.

1 szer szexeltünk és ki van éhezve.

Erre fő az én fejemben megfordult hogy ha neki mindegy kit fogdos akkor ennyi erővel simán megcsalhat, lehet azé indult.

A haverja ment el utolsó ként, ő vele ment volna kocsmázni ő belőle kiszedtem hogy mivel én vagyok az első asszonya felesége aki komoly és akivel együtt él, amennyire szerelmes volt annyira belefáradt a kapcsolatba és hogy én túl sokat várok el tőle.

Így is alig foglalkozik a gyermekével, a fejéhez vágtam, mert mikor a haverja haza ment az én férjem már aludt úgy hogy mellette ordított a közös gyermekünk a kiságyba és észre se vette.

Ha a kezébe is vette a gyermekét passzolta is tovább mindig a mamának.

Tegnap jól összevesztünk annyira hogy válással fenyeget, azt mondta hogyha nem tetszik amit csinál akkor reggel el lehet menni innen reggel beadja vállóprt és annyi.

Kérdezgette tőlem ezt akarom e, ő dobta fel először, elege van a korlátozásból.

Én csak annyit szerettem volna hogy legalább az első hónapokban mellettem legyen otthon akkor mikor épp nem dolgozik,pár órát naponta, és néha vegye ölbe a gyermekét is.

Éjjelente alig alszom, ő meg amikor itthon van rá fogja hogy fáradt , dolgozott és elmegy inkább itthonról.

LE van kötve és nem érti meg hogy már nem az a pénz szórás van mint gyermek előtt.

Persze a fejemhez vágta ha nekem büdös a gyermek nevelés akkor minek vállaltam, mert kértem néha ő is rá nézhet ha sír.

Nem tudja milyen fárasztó az ilyen kicsi gyermek.



2013. okt. 21. 01:39
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
93%

"Ha megtartja akkor a semmire, ha elveteti gyilkos, ha örökbe adja egy szívtelen dög."


Azért nálad is megy az ítélkezés ezerrel a semmire! Én sehol nem látom írva, hogy véletlenül jött a baba.

Igazából véletlen terhesség is kevesebb lenne, ha a párok rendesen odafigyelnének a védekezésre. Persze, elhiszem, hogy van olyan is, mikor tényleg védekezés mellett is becsúszik, de nem akkora arányban, ahány ilyen kérdés itt van.


Mindenesetre nem mindegy, hogy csak úgy becsúszott a baba, vagy mindketten akarták.

Mivel nem írta a kérdező, így a legtöbb válaszoló nyilván abból az alapesetből indult ki, hogy tervezett babáról van szó. Ha így van, akkor tényleg kicsit még lehetett volna várni a tervezéssel, kicsit együtt élni előtte. Mert sajnos tényleg sokszor az együtt éléskor derülnek ki a problémák.


Az sem mindegy, hogy az apuka valóban nem akart még gyereket, családot, vagy csak berezelt a hirtelen jött felelősségtől. Mert talán akkor még van mit megmenteni, de ha egy alapvetően nemtörődöm, link alakról van szó, akkor arra is fel kell készülni sajnos, hogy talán egyedül kell majd felnevelni a gyereket. Természetesen attól még az apukának kötelessége gondoskodni róla.

2013. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Epp ez az h sehol nincs irva h valojaban h tortent a gyerekvallalas. Vagy az altalad felvetett dolgokbol melyik a valos. Ezert mindenki csak talalgat amivel persze nincs gond az informacio hiany miatt. Egyetertek veled amiket leirtal. En nem itelkezem felrertettel csak nagyon sokan neki esnek ugy h semmit nem tudnak. Ha ugy irna mindenki ahogy azt te most megetted es nem eliteloen tennek mint van is itt ra pelda h ez tortent. Ez az ami kiakaszt neha. Senkit nem itelek el. Gondolom te is tobbszor megfordulsz itt es tapasztalod azt h sokan nem azert valaszolnak h tanacsot adjanak vagy segitsenek esetleg normalis hangvetelben fejtsek ki a velemenyuket hanem h kotoszkodjenek es beszolhassanak. Ebbol a legtobb esetben veszekedes keregedik. Persze nem mondom vannak esetek amikor a kersezo kiveri a biztositekot a hozzaallasaval es megerdemli h a fejere olvassanak h esetleg terjen eszhez.

De mint irtam is igazat adok a velemenyeddel kapcsolatban. Es nem veszekedest akartam szitani a valaszommal csak az eszrevetelemet irtam le h nagyon gyakran ez fordul elo itt. Es szerintem ezt nem csak en vettem eddig ezt eszre.

2013. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
# megtetted, kerdezo
2013. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
ide megy az ado, emberek. Gondolom, kisebbsegiek vagytok.
2013. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nem jól választottál és gondolom már arra is rájöttél, hogy felelőtlenség volt ilyen hamar gyereket vállalni vele. A lehető legrosszabb helyzetbe sodortad magad és most már a gyermekedet is. A férjed nem való sem apának sem férjnek, úgyhogy a legjobb amit tehetsz ha elválsz és elköltözöl. Szüleidhez vagy valahová ahol befogadnak, aztán később majd elmész dolgozni és albérletben neveled a gyermeked. Nem érdemel meg egy olyan ember aki a kocsmát választja helyetted ilyen nehéz helyzetben is, akinek a gyermeke keresztelője csak egy ürügy az újabb ivászatra, aki a gyereke elől venné el a pénzt piára. Menekülj még most! Minél előbb kilépsz a kapcsolatból annál könnyebben fog menni.
2013. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Azért házasodtatok össze,mert terhes lettél? Mennyi ideje voltatok akkor együtt? Együtt éltetek-e előtte?

Kérdésre a válaszomat tekintve,annyit mondok,hogy le a kalappal a 22-es előtt! Valahogy így kell csinálni. Kitartani,ezt választottad. Sok sikert, erőt és szeretetet kívánok hozzá!

2013. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Azért te is hibás vagy, mert gyereket azután kell vállalni hogy:

- találtál egy NORMÁLIS pasit akivel szeretitek egymást

- kerestél annyi pénzt hogy véletlenül se állhasson elő az a helyzet, hogy "semmi pénzünk a tápszer meg fogytán".

Mennyi pénzed volt amikor úgy döntöttél hogy gyereket vállalsz? Költői kérdés, de azért gondold végig. Tudod mennyibe kerül a bölcsöde? Egyáltalán mennyibe kerül élni?


l23

2013. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
34%

ostoba, ruppótlan lumpenprolik vagytok mindketten, össze sem kellett volna jönnötök, nem hogy házasodni meg gyereket csinálni.

szánalmas, h kilóg a popótok a gatyából, de azért világraszóló keresztelőt kell tartani, meg bebaxni eszméletlenségig. fogadjunk, hogy nem vagytok idősebbek 25nél.

előbb gondolkodni, aztán cselekedni édeseim.

2013. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Elsősorban azzal kezdeném, hogy másnap reggelre , kijózanodott a férjem mindent másként látott, és megbánta viselkedését, mikor reggel készülődtem szánt szándékkal beadni a válásra a papírokat.

Ami a gyermeket illeti mind a ketten akartuk , összeköltöztünk,megházasodtunk,és majd csak utána lettem terhes.

Csak annyi hogy minden gyorsan történt, 13 hónap alatt, +előtte másfél évig jártunk.

Házasság előtt is hetente-2 hetente megivott 2-3 sört, ugyanúgy el jártunk mint most ő egyedül csak annyi különbséggel hogy én már akkor se ittam.

Lehet hogy csak én fogom fel rosszul a helyzetet és nem hagyom kibontakozni,kikapcsolódni, gyakran nem szokott ő berúgni csak megissza a magáét de nem fetreng, alkalmanként 2-3 sör.

A keresztelő utáni összejövetelen , az emberek több mint fele nagyon ittas volt.

Én kezdtem a cirkuszt, mert nem tudtam hogy nem érdemes akkor veszekedni amikor valaki nagyon ittas, nem tudtam szó nélkül hagyni,a taperolásos dolog nagyon beütött, megfordult a fejemben hogy esetleg nem e máshol mást is fogdosna és összeszedne valami csajt.

Nagyon féltékeny voltam nem az unokatesójára hanem hogy megtette mindegy ki volt az és ment volna utána még kocsmába.

Na de nem hagyhattam hogy apródonként elhordja a pénzt inni amit a gyermeknek szántak úgy hogy inni itthon is tudott volna még mert volt mit, fölöslegesnek tartottam költeni a pénzt, na meg ha még iszik 3 sört akkor haza se tudott volna jönni.

Itt mondta valaki hogy minek vállaltunk gyermeket ha még tápszerre sem telik, telik csak per pillanat kezdtünk kifogyni a municióból az az csak 1 bontott 700 grammos dobozzal volt , Még nem kaptunk gyermekpénzt a férjem fizetése csak ma érkezett meg, bár mondjuk még mindig van abból a tápszerből.

Én ragaszkodom hozzá ha a gyermeknek adták a pénzt akkor ő rá kölcsük ne másra.

2013. okt. 22. 11:09
 40/47 anonim ***** válasza:
Ha így áll a helyzet és nem általános a dolog, akkor egy ilyen szerencsétlenül sikerült eset miatt ne dobjatok el mindent, szerintem. A férjed ezentúl legyen óvatosabb az itallal. Az ember nagyon hülye tud lenni, mikor mattrészeg.
2013. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!