Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek sokat várok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat várok el a férjemtől, Lehet ez a házasság vége?

Figyelt kérdés

1 hónapos a babám tegnap volt a keresztelő, keresztelő után csináltunk szűk családi körben egy kis összejövetelt, ebédet ami este 10 -ig tartott.

Mindenki kotta részegre itta magát, a férjem 2 alkalommal ment el alkohol utánpótlásért amit persze ott is megivott egy pár kört.

Keresztelőkor úgy illik hogy minden vendég ad valami ajándékot a gyermeknek, itt főként pénzt adtak ami jól jött mert semmi pénzünk nem volt tápszer meg fogytán.

De ő már nem elég hogy a pia pótlást abból a pénzből vette de mikor már kezdtek haza szállíngózni a vendégek ő még abból a pénzből elakart menni kocsmázni úgy hogy nekem nem is szólt volna hogy elmegy, kivettem a kezéből a borítékot,a gyermeknek szánt pénzt, így nem ment pénz nélkül sehová.

Erre fő utána a férjem annyira be volt állva hogy már a saját unoka tesóját fogdosta úgy hogy ott álltam tőle fél méterre, és állítólag azt hitte én vagyok.

1 szer szexeltünk és ki van éhezve.

Erre fő az én fejemben megfordult hogy ha neki mindegy kit fogdos akkor ennyi erővel simán megcsalhat, lehet azé indult.

A haverja ment el utolsó ként, ő vele ment volna kocsmázni ő belőle kiszedtem hogy mivel én vagyok az első asszonya felesége aki komoly és akivel együtt él, amennyire szerelmes volt annyira belefáradt a kapcsolatba és hogy én túl sokat várok el tőle.

Így is alig foglalkozik a gyermekével, a fejéhez vágtam, mert mikor a haverja haza ment az én férjem már aludt úgy hogy mellette ordított a közös gyermekünk a kiságyba és észre se vette.

Ha a kezébe is vette a gyermekét passzolta is tovább mindig a mamának.

Tegnap jól összevesztünk annyira hogy válással fenyeget, azt mondta hogyha nem tetszik amit csinál akkor reggel el lehet menni innen reggel beadja vállóprt és annyi.

Kérdezgette tőlem ezt akarom e, ő dobta fel először, elege van a korlátozásból.

Én csak annyit szerettem volna hogy legalább az első hónapokban mellettem legyen otthon akkor mikor épp nem dolgozik,pár órát naponta, és néha vegye ölbe a gyermekét is.

Éjjelente alig alszom, ő meg amikor itthon van rá fogja hogy fáradt , dolgozott és elmegy inkább itthonról.

LE van kötve és nem érti meg hogy már nem az a pénz szórás van mint gyermek előtt.

Persze a fejemhez vágta ha nekem büdös a gyermek nevelés akkor minek vállaltam, mert kértem néha ő is rá nézhet ha sír.

Nem tudja milyen fárasztó az ilyen kicsi gyermek.



2013. okt. 21. 01:39
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
67%

1. Gyereket szülsz, és "fogytán van a pénz"????????? Szerinted ez normális hozzáállás, időpont a gyerekvállaláshoz? Valamint ha szűkösen jöttök csak ki, akkor muszáj olyan világraszoló keresztelőt csapni, hogy mindenkit leitattok???


2. Részegen senki nem veszi észre, ha mellette ordít egy gyerek...


3. Eleve szar kapcsolatba, egy hülye embernek muszáj volt házasodnod, gyereket szülnöd? Most meg itt sírsz, hogy ugyanolyan mint előtte... mert mi a fenét vártál??

2013. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
86%

Szia

Tudom nem vet rám jó fényt, de az én házasságom már többször volt a szakadék szélén, ilyen indokok miatt..illetve csak az alkohol miatt.

A párom értelmes, okos, kommunikatív..stb.Józanon nagyon szeretem.Viszont mikor piált, akkor a széklábat tudtam volna állítani a fejébe..rendszeresen pakoltam össze a cuccom és haladtam el rokonokhoz gyerekkel, mikor a 2. gyerek megszületett akkor már a gyerekekkel.

Sok évig mentek a beszélgetések, az ígérgetések..stb.Semmi eredménye.Idén Januárban is elment kocsmázni..hát köv. nap a 2 éves lányomat és az 1 hónapos fiamat összepakoltam, és közöltem, hogy amíg nem ültet be Esperált addig vissza se jövünk.Summa-summárum, beültette..azóta minden jó.De nagyon sokat szenvedtem azért hogy most az legyen ami van.Mióta nem iszik, azóta mindegyik gyerekkel foglalkozik, heti 3x jár terembe edzeni (kocsma helyett).Munka után jön haza..most hétvégén még főzött is.Együtt sétálunk..szóval végül is megtérült a sok évi szenvedésem.Mert én nem hagytam annyiban.

És most évente megy újabb beültetésre majd mindig..

Egyébként rengeteg férfi megörül mikor gyereke születik.A felelősséget nem igazán tudják feldolgozni..és valaki elég rossz dolgokhoz nyúl.Nekem párom azt is megmondta, hogy kb fél éves korig nem is nagyon tudott mit kezdeni a gyerekekkel..mert hogy csak fekszik..mit csináljon vele..De utána már tényleg mindkettővel képes volt érdemben időt eltölteni.

Most ez rajtad áll, hogy hajlandó vagy-e egy hosszú, akár évekig tartó procedúrát végig csinálni mert hogy azért szereted valamennyire, vagy most lépsz.Mert azt sajnos garantálhatom, hogy ha homokba dugod a fejed, és forrongsz magadban, akkor semmi nem változik..sőt, egyre csak rosszabb lesz.

2013. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok meglepő dolgot írni, de a férjed abszolút nem áll készen az apaságra, de még a házasságra sem. Ezt látnod kellett volna hamarabb is, gondolom láttad is, csak azt hitted, hogy majd megváltozik.

A férjed egyáltalán nem értékeli a gyerekét, de téged sem tart sokra. Ő még ott tart, hogy mik a saját igényei, vágyai, nem vállal felelősséget semmiért.

Mi sokat vártunk babára, és nem szexelhettünk terhesség alatt... Szóval gyér mentség a szexhiány, mert mindent meg lehet beszélni. Nálatok alapvető kommunikációs problémák vannak. Korán beleugrottatok a házasságba, úgy tűnik nem is ismertétek meg egymást előtte.

Készülj fel, hogy egyedül kell felnevelned a gyereket. A férjed nincs vele tisztában, hogy a gyereket nem csak "megcsinálni" kell, hanem vannak vele egyéb teendők is, pl. felnevelni. Két szülőre lenne szüksége, de sanszos, hogy a férjed ezt nem fogja felfogni, mivel még ő maga is gyerek. Nagyon rosszul választottál, sajnállak. :(

2013. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Még annyit tennék hozzá, hogy ha tényleg alkoholista a férjed (bár számomra ez nem derült ki ennyiből, mert egy alkalom alapján azért senkire nem kellene ezt ráfogni), akkor csakis olyan megoldás jöhet szóba, amit 22-es írt. De el kell gondolkodnod, hogy a férjeddel akarsz-e élni. Nagyon nem mindegy, hogy csak azért vagy-e vele, mert nem akarsz egyedül lenni.

2013. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Főleg a 12-es és 21-es válaszolókkal értek egyet. 8 hónap együttélés és már itt a baba.... Tehát már úton volt, mikor összeköltöztetek. Nem akarlak megbántani, van elég bajod, de ez nagy butaság. Sokszor még az együttélés elején sem derül ki, hogy egyáltalán működőképes-e a kapcsolat, nemhogy még az együtt járás időszaka alatt. Ráért még voltan a kicsi, meg maga a keresztelő is.


Úgy veszem ki, hogy a házasságotokkal alapvető gond van, és ez nem abból indul ki, hogy a párod berúgott a keresztelőn.

2013. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
"Ráért volna még"
2013. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
83%

Abban egyet értek a válaszolókkal, hogy a férj még nem áll készen az apaságra, házasságra. Azokkal viszont nem értek egyet, akik arra biztatják a kérdezőt, hogy hagyja el a férjét. Legalább meg kéne próbálni megmenteni a kapcsolatot. Mivel nagyon pici a baba, gondolom ha elválna a kérdező, úgysem cuccolna össze egyből egy új pasival, ergo ha belefektet egy kis időt ebbe a kapcsolatba, nem veszít semmit.

Én a helyében talán megkérnék egy idősebb, értelmes, okos rokont, hogy beszélgessen el a sráccal a házasság lényegéről, a felelősségről, és arról, hogy mit veszít azzal, ha továbbra is így viselkedik, esetleg lássa el tanácsokkal a gondjait illetően.

2013. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
74%
A kérdező eltűnt, mi pedig feleslegesen tépjük magunkat...
2013. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:
70%
Ne haragudj, de minek szaporodtok? Vállaljátok azt a szerencsétlen gyereket a szegénységre és a piára.... Hát gratulálok Nektek.
2013. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
44%

Mivel a kérdező írta is h 1 hónapos kisbabája van biztos van jobb dolga is mint egész nap itt ülni és a válaszokat olvasgatni, gondolom visszajön és ír ha lesz rá ideje. Mindent ő csinál nulla segítséggel akkor gondolhatod h nem folyton itt ül.

A másik meg leszólja a másik kedves válaszoló is h mire szülte. Akkor álszent népség jár ide h vmi fantasztikus. Ha megtartja akkor a semmire, ha elveteti gyilkos, ha örökbe adja egy szívtelen dög. Mindig mással jöttök h mit kellene csinálnia akinek épp gondja van de amikor azt csinálja azért bántjátok. Segítségér, tanácsért jött ide. Ti meg még belerúgtok 1-2. Azt hiszitek ti jobb emberek vagytok? Semmivel se vagytok jobbak. Szégyellhetnétek magatokat amikor ilyen mocskolódás képes kijönni belőletek.

2013. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!