Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek milyen dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog az hogy anyám arra nevelt minket hogy ne menjünk férjhez, ne nősüljünk, gyereket meg főleg ne? és itt vagyunk 30-35 évesen magányosan én special most döbbenek ra hogy de jo lett volna ferjhez menni es elszallt az idő

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
0%

Kar a kerdezönek irni tovabb a valaszokat, abszolút szajkózza a magáét!

Ö úgy látja, hogy a földesúr a " szárnyai alá venné", es melengetné öt, es jó volna " szülni neki" szóval kar a gözert !

Dörzsölheti a kezeit a gazda , megvan az áldozat, aki még behódolni is fog es megfelelési kényszere is lesz, mert öt " elfogadták tartozással együtt"

Lehet a kérdezön segiteni?

Nem

Majd megkapja a leckét?

Meg

2013. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.

Én nem mondtam, hogy nincs igazad,csak furcsa volt számomra, hogy 1-2 válaszban nem tudtad összefoglalni a gondolataid.

2013. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit csináljak?.
2013. okt. 6. 17:59
 44/67 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek az az egyik gondja, hogy hiába utaltatja másik számlára a fizetését, adóstárs lévén ugyanúgy vonnak le tőle.Igaz nem tudom ilyen esetben mennyit vonnának le az 58 ezres fizuból. Viszont vajmi kevés maradna neki.
2013. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:

Igen levonnak sőt inkasszót írtam alá anno. Tehát a takszöves piroska néni szerint legalábbis semmit nem kapnék mert ha mashová kérem akkor is érvényes az inkasszó. Söt ő azt mondta nem is kérhetem máshova szerződés szerint. De tegyük fel nyitok máshol beutazom a városba van ott otp bank. Odakérem és felmondjak a hitelt tőlem vonjak állítólag a 33-50%ot ezt a közjegyző mondta akihez szintén bementem hogy ez a szabály. Szóval próbálok én intézkedni de a falakba ütközöm!!

Írtam neten keresztül ügyvéd válaszolnak aki azt írta vissza hogy valóban az adóstars ugyanúgy fele mint az adós. Mindenével. A 2 tesom meg zalogkötelezett ők csak a házrészükkel. Hát jól kib... Ott velem anyám.

És megmondta nem enged be ha ez

Esz meg az lesz. Akkor hoga megyek??L egyáltalán nem biztos hogy a fiu befogad ilyen csaladi hatterü lanyt menjek a hid alá???nalunk nincs albérleti lehetóség mint varosbanmhogy kiadnak szobát arra se futna voltam erdeklodni.

Hirdeteseket neztem a szuperinfóba telefonalgattam voltam egy neninel is. 30 ezer lett volna szoba rezsivel a varosba.na most. Akkornmarad 28. Berlee venni enni stb ez még mindig esetleg spórolva összejnne ha nem lenne a hitel!

De ha vonnak a min33%ot akkor nem futna semmire!!!

A hid ala mehetnék!

És egyik naprol a masikra a fiuék se fogadnanak be mifelénk ezt ingyen ágyasnak meg vadházasságbak hivjak és a fiu szülei köztiszteletben álló személyek. Nem is vallalnának be ilyet. És mondom még csak presszós randevúzás van meg én voltam náluk nem tudja. Hétterem de veszélt arról mit szeretne! Nösülni stb

2013. okt. 6. 18:14
 46/67 A kérdező kommentje:

Bocs a betütévesztésekért. De bele lehet örül i ebbe komolyAn!!

Azt látom hogy másoknak a volt osztálytarsaimnak mar gimnáziumba jár a városba a gyermekük vagy most fog ballagni az általanosban ! És nekem is lett volna udvarlom akkor is de anyam elüldözte öket? Én meg nem tudom miert de mindig hallgattam rá. És van egy nagy csaladi titok! Én 18 évesen megestem! Mivel óriási szégeN lett volna anyam megoldotta úgymond így elment a gyerek! De kórházba fejezték be! Akkor olyan fejmosast kaptam a fiut is lehordta mindennek . Onnantol majdnemhogy a rabszolgajanak tart anyam. Pedig a fiu el akart venni de anyam bezart stb elvégezte a dolgot de korhazba kerültem végül és dpresszios is lettem z is vagyok még mindig!! Mekkora gyerkem lehetne! Pedig a fiu elvett volna de anyam nem engedte Azt is megkibalta mindig mi 3 an vagyunk élete megrontói

2013. okt. 6. 18:21
 47/67 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nösülne mar meg! Elvagy te babám elszórakoztatnak az agytekervényeid. Tudod mit? Remelem felesegul vesz es megbocsajtja neked a hatranyos helyzeteted es h megszülettel es nem szamolja majd fel neked tul dragan a birtokan belelegzett levegö köbméterét! Te szegény pára
2013. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:

Mondjuk az engem is érdekelne, hogy mások hogy tudnának kb. havi 30-40 ezerből(adósság levonás után) különköltözni, s meg is élni.Mert valljuk be ez egyenlő a 0-val. Persze mondani én is tudnék ilyeneket, hisz ez lenne a jó megoldás, de ennyi pénzből lehetetlen.

Max. ha másik munkát keresne, több fizetéssel.

2013. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
100%
Anyád egy pszichopata barom! Ne haragudj, de nagyon elmebeteg!
2013. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel másik munkát? Milyen végzettséged van?
2013. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!