Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így az...

Miért viselkedik így az anyám? Ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
Ma elmentünk a kocsival egy helyre és zörgött valami a kocsiban, aztán mondtam hülyeségből, hogy szétszakad:D hogy legyen már egy kis jó kedve is mert mindig olyan komoly aztán azt mondta hogy "te szemét tönkretetted" de komolyan, aztán veszekedés lett belőle mert ilyet nem tűrök el, meg aztán mindig ha kereszteződés van és körül kell nézni annyira behajol hogy ő is nézze hogy nem látok tőle, ha meg szólok neki veszekedés van belőle, mondom is neki hogy helyetcseréljünk?Aztán fel van háborodva, olyan mintha mindenben szakértő akarna lenni, mindenkinél jobban tud midnent, nem tudom kinek képzeli magát de már nagyon idegesítő, folyton veszekszik úgy érzem a munkahelyi stresszt rajtam vezeti le.
2011. máj. 5. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Költözz el, ne fuvarozd!
2011. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
örület, mi lesz ebből
2011. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
húúú ez nagyon gáz, inkább vegyél saját kocsit kezdetnek elég 1 zsiguli is
2011. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!