Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy az anyám így...

Normális, hogy az anyám így viselkedik?

Figyelt kérdés

Már többször előfordult, hogy a párom jelenlétében egy szál pólóban és bugyiban járkál. Tegnap például a párom tévézett, anya pedig az ajtó közepében kezdett el átöltözni, holott fél méterrel arrébb is ugyanezt meg tudta volna tenni. Kezdem azt hinni, hogy már direkt csinálja. Korábbi alkalmaknál még nem zavart, de most már kezd az idegeimre menni a magamutogatásával. Szóltunk már neki, hogy vegyen fel nadrágot, vagy a párom viccesen leexhibicionistázza, erre fel elkezdi, hogy én is ezt csinálom a párom előtt. De ez akkor sem összehasonlítható. Megértem, hogy az ő házában azt csinál, amit akar, de ez már a sokadik ilyen alkalom volt.

Ja és mellesleg nem a tikkasztó hőségben csinálja ezt. Másnál is előfordult már ez?


2011. aug. 19. 08:23
 1/8 A kérdező kommentje:
*Egyel több lett az "ez". Kicsit siettem.
2011. aug. 19. 08:25
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha engem kérdezel, akkor nem normális.


Ha a majdnem szomszédomat kérdezed, akkor teljesen normális. Hozzájuk mondjuk már nem is jár senki. A nő legalább 120 kg és éjt nappallá téve tanga bugyiban szaladgál otthon. Mondanom sem kell, hogy a hája ráfekszik a bugyira, így olyan mintha nem is lenne rajta. Neki ez természetes. Teljesen mindegy ki van náluk ő így van otthon. Szóval szerintem ha őt kérdeznéd, akkor az lenne a válasz, hogy teljesen természetes.


Persze más értelmet nyernek a dolgok, ha soha nem volt ez divat nálatok, csak mióta a barátod hozzátok jár.

2011. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mintha rivalizálni akarna veled. Nem normális helyzet.
2011. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Egyértelműen rivalizál veled, mint egy ötéves kislány. A ti dolgotok helyrerakni őt.


Ülj le szépen és beszéld meg vele az érzéseidet, a gondolataidat, a problémáidat és kérd meg, hogy fejezze be ezt a buta viselkedést. Egyértelmű legyél és határozott - az jön be ilyenkor az ilyen Ödipuszban ragadt kislányok esetében.

2011. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, a rivalizálás stimmel. Mikor a párom keze odatéved a mellemre, akkor is rendszerint megjegyzi, hogy nincs is ott semmi. Mintha nem lennék enélkül is önbizalomhiányos a kis mellem miatt. Persze a párom imádja, hogy kicsi, de azért zavar, hogy a saját anyám mond ilyet. Megpróbálunk vele beszélni, bár nem tudom, hogy mennyire lesz hatásos.
2011. aug. 19. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A megjegyzésedig azt írtam volna, hogy nem normális amit csinál. Viszont, ha a párod keze a drága mama jelenlétében odatéved a melledre, akkor már semmi gond ezzel. Ti sem tartjátok be az illemet, ő sem. Nincs itt semmi gond. :)
2011. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak 1-2 alkalommal történt ez, nem napi szintem és nem emiatt lett ilyen anya. Már előtte is mutogatta magát. Mintha féltékeny lenne és ezzel fejezné ki, hogy jobb nálam.
2011. aug. 19. 09:36
 8/8 anonim válasza:

Alkalmazkodni tudni kell a másikhoz.

Beszéljétek meg ezt édesanyáddal,de biztos,hogy nem fog neki tetszeni.

2011. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!