Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan osztottam ki a férjeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan osztottam ki a férjemet vagy csak hisztis voltam?

Figyelt kérdés

A férjemet eddig 2* műtötték gerincsérv miatt. Itthon mindentől megkímélem, ne emelgessen semmit, ne terhelje túl magát, mert saját bevallása szerint már 10kg megemelése után is annyira fáj a háta, hogy mozogni is alig bír. A múlt pénteken este úgy jött haza, hogy alig bírt járni, persze orvost hívtam, kapott gyógyszereket minimum egy hétig feküdnie kell. Azt mondta, a munkából hazafelé jövet elesett és így húzta meg a hátát. Én mindent a kedve szerint csináltam, azt főztem amit akart, én segítettem neki fürdeni, még wc-re is én támogattam ki illetve az első két napban még ágytálaztam is. Ma reggel 1/2 8kor becsöngetett egy kolléganője (a férjem még aludt), hogy hozott egy kis sütit a betegnek és hogy mennyire sajnálja, hogy így végződött a pakolás. Én bambán néztem, hogy miről beszél, a férjem elesett, erre kiderül, hogy dehogy esett el, egész csütörtökön és pénteken neki segített a költözködésben és amikor a hűtőt vitték ki, akkor húzódott meg a háta.

Mikor a férjem felébredt, megmondtam neki, hogy ezután majd nyugodtan kérjen segítséget a kolléganőjétől, mert én többet nem fogom ápolni, ha közben ő hazudozik nekem. Még ő volt felháborodva, hogy én mit képzelek magamról, miért nyomozgatok utána és ő akkor és annak segít akinek akar. Megkaptam, hogy egy hisztis tyúk vagyok aki mindent túlkombinál.


2013. aug. 22. 14:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fizikailag nem csalt(MÉG) meg, mert akkor a kolléganő nem jönne hozzátok...viszont talán érez iránta vmit, vagy vmit még titkol, mert különben simán elmesélhette volna
2013. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
5%
Jogtalanul osztottad ki. A férjed ismeri annyira a nőket hogy tudja hogy mit kell el mondani és mit nem. Nyilván szándékosan teszi tönkre gerincét. Itt a hibás te vagy mert valószínűleg nem önszántából ment segíteni a kollégának hanem megkérte rá és ezért te még őt hibáztatod amikor baleset érte. Csak egyet kérdezek te önszántadból ápoltad vagy megkért rá? Mert ha nem kért meg rá akkor egy szavad se lehet.
2013. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos volt, mert hazudott. Azt meg egyaltalan nem ertem,hogy mit "jatszadozik", ha ilyen gondoskodo felesege van!
2013. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi történt azóta? Megtudtátok beszélni?
2013. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!