Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy menjen orvoshoz?

Figyelt kérdés
Még nekem se mondja el, hogy mi fáj csak látom az arcán a fájdalmat meg, hogy általában naponta egyszer-kétszer összekuporodik meg fogy a fájdalomcsillapító. Szerintem a hasa/gyomra fájhat vagy nem tudom. Mondtam már neki, hogy menjen orvoshoz vagy hívjunk egyet de nem akarja. Azt mondja, hogy ha orvost merek hívni akkor ne számítsak semmi jóra, de hát azért jó lenne ha látná egy hozzá értő mert ez így nem mehet. Amúgy se jár soha orvoshoz. Mit tegyek? 30 éves.

2013. aug. 15. 22:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Játssza a kemény férfit. Majd észbe kap, ha a mentő viszi el.
2013. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

"Azt mondja, hogy ha orvost merek hívni akkor ne számítsak semmi jóra"


Akkor szenvedjen!

2013. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de erre mit lehet válaszolni?
2013. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Utána meg ha neadjisten meghalna engem büntetnének meg. Csak segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan győzhetném meg.
2013. aug. 15. 22:49
 5/22 anonim ***** válasza:
Miért büntetnének meg? 30 éves "felnőtt", igen macskakörömben, mert amúgy meg nem az, mert egy felnőtt tudja, ha fáj, akkor orvoshoz megy, és nem esetlen belehal és otthagyja a családját...de okosak mindig vannak.
2013. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömnek beteg volt az anyukája de szintén nem engedett orvost a házba, aztán egyszer mégis kihívták, kórházba került és beperelték a nőt, hogy elmulasztotta a segítségnyújtást vagy micsodát. A halott meg ugye már nem tud beszélni.
2013. aug. 15. 22:52
 7/22 anonim ***** válasza:
38%

Akkor írass vele alá egy papírt... B+!

Vagy hívd ki az orvost! Mégis mit csinál? Megver?

2013. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy egy 30 éves férfi a hasfájást akarná ennyire titkolni. Nem lehet, hogy mondjuk a heréje fáj, és cikinek érzi? Ki kellene először puhatolnod, hogy egyáltalán mi a baj.
2013. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kideríteni,hogy mije fáj. A papám is azt mondta, hogy nem kell neki orvos, ő jól van, aztán most ott fekszik az intenzíven...
2013. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Még nem fáj neki eléggé. Hagyjad csak, hadd szenvedjen, majd ha tényleg fájni fog, akkor elmegy orvoshoz. Addig meg hadd higgye magáról, hogy superman.
2013. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!