Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szeretni tudjam a férjemet?

Figyelt kérdés

Párommal több mint húsz éve vagyunk együtt, van három gyerekünk. Én a kapcsolatunk elején megmondtam neki, hogy mást szeretek azt mondta nem baj, majd megszeretem. Nem így lett de ő erről semmit sem tud. Ő egy nagyon jó ember aki imád engem és a gyerekeit. Mit tegyek, hogy én is szeressem őt? A kérdést azért teszem csak most fel mert már nem bírok tovább így élni, de elválni nem akarok. Segít nekem valaki?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. aug. 14. 20:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Csak gratulálni tudok! Tudom nem ezt a választ várod, de most komolyam..erre mit vársz? 20 év?? 1 évig se bírtam volna..mást szerettél, hát miért nem szakítottál és jöttél össze azzal?


Húsz év házasság és 3 gyerek után tényleg csak gratulálni tudok...

Elválni nem akarsz, de megszeretni nem sikerült 20 év alatt, ez eléggé patthelyzet.

Ha akarsz még valaha boldog lenni egy férfi mellett, akkor csak a válás marad..

Szeretőt tartani eléggé gerinctelen lenne.

2013. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Szeresd azért mert a gyerekeid apja,szereti őket.
2013. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Becsüld, ha nem tudod szeretni! A Te mentalitásodhoz - Elnézést! - nem tudok hozzászólni.
2013. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
20 évig olyanhoz bújjak akit nem szeretek úgy ahogy a páromként kéne? Szeretkezzem vele úgy, hogy sose voltam belé szerelmes? Nekem nem esne vele jól se a szex, se a minden napok, nem ám még 1 gyerek. Nálatok 3!!!!
2013. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Soha nem csaltam meg és nem is fogom. Szeretem de nem úgy ahogy ő engem, olyan ürességet érzek.
2013. aug. 14. 21:08
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
a mentalitásod jo,mint a nagyanyáinké,igy kell lehuzni egy életet valaki mellett.elváni!csak azt tud az ifjuság.ezért nincsenek tartos kapcsolatok a mai világban.mindenkinél van jobb van szebb!dde eggyütt megöregedni senki nem tud majd.a gyerekek elött meg az a családpélda marad hogy megint másik apukánk van.igenis kell a sirig tartó kapcsolat
2013. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi van azzal akit szeretsz? O szeret teged? Beszelj a ferjeddel,mondd el oszintem mit erzel, beszeljetek meg,akarjatok e folytatni igy. Csak a gyerekek miatt ne maradj vele. Neked is csak egy eleted van. Hasznald ki. A gyerekek nem szenvednek kart,oket mindketten szeretitek.
2013. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Mi van azzal akit SZERETTEM?"


Ő megnősült és azóta is boldogan él a párjával, valamikor nagy szerelem volt a miénk de szakítottunk mert ő jómódú családból származik én meg nem. Most minek tegyem tönkre a házasságát? Ami volt elmúlt.

2013. aug. 14. 21:19
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt talán beszéld meg a pároddal. Ő is pontosan tudta amikor belement a házasságba, hogy nem szereted, tehát ő ezt vállalta. Most nyugodtan mondd el neki, hogy üresnek érzed a kapcsolatot és szeretnéd, ha tennétek ellene. Ha tényleg olyan jó ember amilyennek mondod, akkor biztosan meg lehet vele beszélni.
2013. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod megszeretni már, szerelemmel végképp. Nagyim volt ilyen 20 évet húzott le nagyapámmal, aki egy alkoholista állat volt, 50 évesen Nagyi egyedül mered az anyámmal, mert az ura lelépett egy másik nővel, és nagyim 5 éve halt meg 90 évesen, soha senkije nem volt azután, hogy a férje otthagyta. 40 évig volt egyedül, férfi nélkül, csak a gyerekének, később az unokájának élt.
2013. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!