Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szeretni tudjam a férjemet?

Figyelt kérdés

Párommal több mint húsz éve vagyunk együtt, van három gyerekünk. Én a kapcsolatunk elején megmondtam neki, hogy mást szeretek azt mondta nem baj, majd megszeretem. Nem így lett de ő erről semmit sem tud. Ő egy nagyon jó ember aki imád engem és a gyerekeit. Mit tegyek, hogy én is szeressem őt? A kérdést azért teszem csak most fel mert már nem bírok tovább így élni, de elválni nem akarok. Segít nekem valaki?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. aug. 14. 20:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
20 év után már nem mindegy? Ha nem szereted szerelemmel, akkor "csak"szeresd mint embert és becsüld, mert mint írod, jó ember. Értékeld! Ő a gyerekeid apja! A legnagyobb szerelem is elmúlt volna, jó esetben megmaradt volna a szeretet, vagy még az sem!
2013. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hihetetlen egy kérdés,olyan,mintha nem is élnél....


Én kizárólag szeretetben tudok élni,ha nem szerettem menekültem.

2013. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy te mást szerettél, de látod az a másik boldogan él, te meg most vetted elõ az emlékeidet.

Ritka az, hogy mind2 egy formán szeretik egymást.

A lángoló szerelmek mennek általában tönkre egy idö után egy házasságban. Viszont nem hiszem, hogy a férjed erõvel azt akarta, hogy menjél hozzá,vagy igy volt?

Miért szültél 3 gyermeket a férjednek, ha most azon sopánkodsz, hogy nem szereted?

Szerintem tulságosan jó életed van a férjed mellett,akit tudod, hogy szeret, de ha mégis véletlenül kiderülne, hogy van a férjednek valaki, na akkor majd felébrednél ebbõl az álomból, rögtön beleszeretnél. En legalábbis igy gondolom, de lehet, hogy tévedek.

2013. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Utolsó igazad lehet,több példát is láttam erre már az életben.
2013. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a régi dolgokon nem szabad rágódni. Ha azzal vagy elfoglalva, akkor saját magadtól veszed el a lehetőséget, hogy a jelenben, azzal, ami van boldog légy.


Arról nem beszélve, hogy a régi szerelem is azért olyan szép és vonzó, mert nem teljesült be.

2013. aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hát különbözőek vagyunk én a régi szerelmet nem szépnek élem meg azért,mert nem teljesült be,hál'istennek az csak kamaszkori.


Én a beteljesült szerelmet érzem gyönyörűnek!

2013. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%

"Hát különbözőek vagyunk én a régi szerelmet nem szépnek élem meg azért,mert nem teljesült be"


Gondolom nehéz tovább gondolkodni. Nem arról van szó, hogy attól szép, hogy nem teljesült be, hanem arról, hogy egyszerű arról fantáziálgatni, meg álmodozni, ami 5-10-20 éve volt, az idő már megszépítette és amúgy sem jutott el a szürke hétköznapokig, a problémákig stb. stb. hanem naiv kislány fejjel ennyi idő távlatából olyan jónak tűnik. Kiszínezi, tovább gondolja, 20 évvel később is ezen rágódik és egyre inkább odajut, hogy már meg sem próbálja élvezni azt, ami van, hanem folyton azzal van elfoglalva, hogy "ha lett volna" "akkor az milyen jó lett volna". Aztán vagy igen, vagy nem.



Érteeeeem?

2013. aug. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy lángoló szerelem volt-e vagy sem, 20 év után minden házasság átmegy ezen. Nincs ebben semmi gáz. Én nem hinném, hogy nem szereted, ha már 20 évet lenyomtál vele békességben, és most szeretnéd megoldani ezt a problémát.


Beszélgess vele erről, csináljatok programot stb stb.


Bárhogy házasodtál volna, ezzel a problémával akkor is szembekerültél volna előbb utóbb. A szerelem sem örök. Amennyiben meg van a szándék, a megoldás ugyan az.

2013. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
kedves kérdező.pont ugyan így érzek ahogyan te.csak az a különbség hogy én még fiatal vagyok.van egy közös kisfiúnk.
2013. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ilyenkor bizonyosom meg afelől, mennyire jól döntöttem pár évvel ezelőtt, hogy nem ugrottam bele egy ilyen házasságba... Ugyanígy vergődtem, fuldokoltam volna mint a kérdező. Az meg egy baromság, hogy a szerelem úgyis elmúlik. Az intimitás, mély elköteleződés, az érzés, hogy kívánod a másikat testileg-lelkileg soha nem múlik el teljesen és ez marhára nem ugyanaz mint a sima szeretet meg a megbecsülés... ugyan már. Erre barátságot lehet csak alapozni, nem férfi-nő kapcsolatot. Nem tudok erre mit mondani kérdező, elcseszted. Annyit tehetsz, hogy elválsz és rátalálsz arra a férfira, akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz testi-lelki értelemben és igazán boldoggá tudjátok tenni egymást, hiszen egy életed van vagy hallgatsz a azokra, akik szerint ez a helyes és lassan de biztosan elfonnyadsz és szó szerint belebetegszel.
2013. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!