Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy menjen orvoshoz?

Figyelt kérdés
Még nekem se mondja el, hogy mi fáj csak látom az arcán a fájdalmat meg, hogy általában naponta egyszer-kétszer összekuporodik meg fogy a fájdalomcsillapító. Szerintem a hasa/gyomra fájhat vagy nem tudom. Mondtam már neki, hogy menjen orvoshoz vagy hívjunk egyet de nem akarja. Azt mondja, hogy ha orvost merek hívni akkor ne számítsak semmi jóra, de hát azért jó lenne ha látná egy hozzá értő mert ez így nem mehet. Amúgy se jár soha orvoshoz. Mit tegyek? 30 éves.

2013. aug. 15. 22:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hagyd ott, hadd szenvedjen egyedül. Nehogy már a látványát rád kényszerítse. Menj át a másik szobába, (remélem van), nézz tévét, stb.
2013. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Dugd el a fájdalomcsillapítót :D
2013. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy igazi férfi orvoshoz megy, kisfiúk bujkálnak csak a doktorbácsi elől.
2013. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Beszélj a lelkére, nekem az mindig bevált. Mondd el neki, hogy nagyon aggódsz érte és még a gondolatától is félsz, hogy baja legyen. Kérleld, bújj hozzá, ajáld fel, hogy elkíséred!
2013. aug. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az én férjem is hasonló. De ha komoly baj van akkor én vagyok a főnök. Egyszerűen nem engednék az orvosból.Megyünk és kész.
2013. aug. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ja és befenyíteném hogy ha nem jön akkor hívok mentőt vagy kihívom az orvost. Napokig ezzel terrorizálnám, és végül engedne. Olyanokat is mondanék hogy lehet egyszerű megoldása van a dolognak, és kár szenvednie stb...
2013. aug. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nálunk ha látom,hogy beteg,akkor nincs kibúvó,nincs majd,kérek időpontot,és megyünk,megfogom a kezét,és viszem,közben hisztizhet,nem érdekel.Utólag mindig megköszöni.

Én megszoktam,hogy olyankor könyörtelennek és határozottnak kell lennem és hogy hisztizni és alkudozni fog,ő megszokta hogy úgyis nekem van igazam. (szerencsére ezen kivül mindenben felnőt férfi,és csak pár évente kell orvos)

2013. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Vakbele meg van még? Az összekuporodás könnyen lehet annak a jele, olyankor enyhül a fájdalom. Egyéb panasz? Hányás, hasmenés, szédülés, vagy ezeket nem látod?
2013. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Komolyan ? egy 30 éves felnőtt férfiról beszélünk? vannak olyan pasiik akik ennyire gyerekek?


Anyám.....


Kérdésedre a válasz: hívd ki az ügyeletet és engedd be őket és menj el otthonról...ha komoly baja van kórházba viszik és értesítenek, ha valami ciki baja van (nemibaj),nem vagy ott mikor kitárgyalja az orvossal ergo nem ciki, ha semmi komoly baja nincs van ideje lenyugodni míg hazaérsz...ennyit tudok javasolni....de nagyon sajnállak hogy ilyen gyerekes férfival hozott össze a sors

2013. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolsó

Már miért lenne ciki a nemi betegség egy normális párkapcsolatban. Nincs olyan hogy ciki, még az sem ha aranyere, vagy sipolya van.

Biztos hogy nem mennék el otthonról mikor jön hozzá az orvos.

2013. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!