Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy menjen orvoshoz?

Figyelt kérdés
Még nekem se mondja el, hogy mi fáj csak látom az arcán a fájdalmat meg, hogy általában naponta egyszer-kétszer összekuporodik meg fogy a fájdalomcsillapító. Szerintem a hasa/gyomra fájhat vagy nem tudom. Mondtam már neki, hogy menjen orvoshoz vagy hívjunk egyet de nem akarja. Azt mondja, hogy ha orvost merek hívni akkor ne számítsak semmi jóra, de hát azért jó lenne ha látná egy hozzá értő mert ez így nem mehet. Amúgy se jár soha orvoshoz. Mit tegyek? 30 éves.

2013. aug. 15. 22:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy később rosszabb lesz. Maradjunk a valaki által felvetett vakbélnél. Most egy egyszerű rutinműtéttel helyretennék. Ha megvárja, amíg kifakad, akkor pedig életveszélyes állapotba kerül és az intenzíven fog szenvedni több napig, miközben csöveken át jön ki belőle a genny.


De ennek a helyére bármilyen random betegséget be lehet helyettesíteni. Előbb-utóbb úgyis orvoshoz kerül és minél tovább kardoskodik most, annál többet és ramatyabb állapotban fog kórházban tölteni. Neki lesz később rosszabb. Barátom apukája sem ment orvoshoz a fájós lábával miután elesett valahol. Végül az orvos 10 percet üvöltözött vele, hogy ha 2-3 napon belül elmegy, akkor nem kellett volna műteni és gipszelni. Most épp a "büntetését" tölti 6 hét gipsz formájában.

2013. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
apósom is ilyen Négy lóval sem lehetne elhúzni az orvoshoz. Mikor napokig fájt a gyomra, csak a sok gyomorsavra, túlevésre fogta. Aztán a munkahelyén rosszul lett. Kiderült, hogy gyomorfekélye van, és kilyukadt tőle a gyomra. Ha még egy napot szenvedett volna, tuti, hogy nem marad életben
2013. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!