Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan osztottam ki a férjeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan osztottam ki a férjemet vagy csak hisztis voltam?

Figyelt kérdés

A férjemet eddig 2* műtötték gerincsérv miatt. Itthon mindentől megkímélem, ne emelgessen semmit, ne terhelje túl magát, mert saját bevallása szerint már 10kg megemelése után is annyira fáj a háta, hogy mozogni is alig bír. A múlt pénteken este úgy jött haza, hogy alig bírt járni, persze orvost hívtam, kapott gyógyszereket minimum egy hétig feküdnie kell. Azt mondta, a munkából hazafelé jövet elesett és így húzta meg a hátát. Én mindent a kedve szerint csináltam, azt főztem amit akart, én segítettem neki fürdeni, még wc-re is én támogattam ki illetve az első két napban még ágytálaztam is. Ma reggel 1/2 8kor becsöngetett egy kolléganője (a férjem még aludt), hogy hozott egy kis sütit a betegnek és hogy mennyire sajnálja, hogy így végződött a pakolás. Én bambán néztem, hogy miről beszél, a férjem elesett, erre kiderül, hogy dehogy esett el, egész csütörtökön és pénteken neki segített a költözködésben és amikor a hűtőt vitték ki, akkor húzódott meg a háta.

Mikor a férjem felébredt, megmondtam neki, hogy ezután majd nyugodtan kérjen segítséget a kolléganőjétől, mert én többet nem fogom ápolni, ha közben ő hazudozik nekem. Még ő volt felháborodva, hogy én mit képzelek magamról, miért nyomozgatok utána és ő akkor és annak segít akinek akar. Megkaptam, hogy egy hisztis tyúk vagyok aki mindent túlkombinál.


2013. aug. 22. 14:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok biztos benne hogy megcsal(t). Abszolút nincs igaza, hazudott is, meg a seggét is kinyalod erre neki áll feljebb. Nem vagy túl féltékeny? Azért kérdezem mert lehet hogy emiatt nem merte elmondani hol volt. Ha csalna akkor ahhoz tényleg nagy pofa kell hogy a csaj még be is állítson hozzátok. Érted, ugye? Ha viszont nem féltékenykedsz és ennek ellenére hazudott.. ott gáz van.
2013. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek!

Itt nem arról van szó hogy megcsalta, hanem hogy imponálni akart a kolléganőjének, míg otthon az asszony kinyalja a popsiját!

A vaj van a füle mögött, így értelmezzétek..

2013. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Még hűtlenségtől és hazugságtól függetlenül is igazságtalan tőle, hogy a felesége kiszolgálja és gondozza, mint egy csecsemőt, cserébe otthon semmit sem csinál, bezzeg ismerősök kedvéért, akik legfeljebb udvariassági látogatást tesznek nála, képes dolgozni.
2013. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szépen menj el otthonról és magasról kakilj rá :) Majd ellátja ő magát.
2013. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%

Fordítsd a saját hűtőtöket ajtóval a fal felé, ha már úgyis benne van a hűtőpakolásban, gyerekjáték lesz neki kajához jutni...

Amúgy meg kicsit rájátszott eddig is erre a 10 kg-ra, sajnos a problémája ismerős, de a műtét épp azt jelenti, hogy javítottak rajta, és nem kislánnyá operálták, aki nem tud 10 kg-t felemelni.

2013. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

A nyakába borítottam volna a levest.


" ő akkor és annak segít akinek akar. "


Természetesen ebben igaza van, utána felnőtt férfiként viseli a következményeket, akkor eszik a konyhában és akkor megy ki egyedül a vécére amikor akar.

2013. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy hisztis, neked van igazad!


Azt hiszem abba hagyhatod a nővérkedést :D Tipikus férfi amúgy, haldoklik mert beteg, kiszolgáltatja magát otthon, de bezzeg a csini kolléganő kedvéért rohan pakolni... És még neki áll feljebb. Annyira nevetséges.

2013. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

A hűtő fal felé fordításos válasz nagyon nagy :D


Légyszí csináld meg vele!!:D

2013. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalni tuti nem csalt meg, mert akkor a nő biztos nem állított volna oda sütivel és nem mondta volna hogy nála pakolt.

De remélem a kiszolgálását befejezted azonnal. Ha olyan nagylegény, hogy hűtőt cipeljen, akkor legyen akkor is nagy legény, amikor vécére kell mennie.

A nyomozgatást nem kérted ki magadnak? Elvégre a kolléganő állított oda.

2013. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"ő akkor és annak segít akinek akar"

Ok drágám, én is, és én többet neked nem akarok segíteni - ezt mondtam volna.

2013. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!