Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igent mondanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondanátok?

Figyelt kérdés

A párom szeretne feleségül venni, időt kértem a válaszadásra.

Az előzmények:

nem élünk együtt, rengeteget melózok, imádom a munkám, hál istennek elég jó életszínvonalat is biztosít nekem.

A párom is sokat dolgozik de munkaszeretet helyett mondjuk inkább úgy, hogy csak elvan a munkájával.

Így most nagyon jól megvagyunk, érdekes közös programjaink vannak, a szex több, mint kielégítő, őszintén élvezem a társaságát, és szeretem is nagyon.

Viszont ami a bökkenő, hogy nagyon különbözünk. Ő a tradicionális házasság híve, míg nekem ez egyáltalán nem jön be. Már ott kiéleződik a különbség, hogy nem is tudom elképzelni, hogy feladjam a lakásom, tehát neki kellene ideköltözni, ha velem akar élni. Nem akarom felvenni a nevét. Nem akarok háztartást vezetni, azon kívül, amit magamra egyébként is megcsinálok (takarítani nagyon szeretek, nyilván mosok is, de a konyhát elég nagy ívben kerülöm, inkább étteremben eszek). Nem akarok gyereket.

Ezzel szemben ő a fejébe vette, hogy hagyományos feleség leszek mellette.

Ha össze is házasodunk, én tuti nem engedek a dolgaimból, házimunkát csinálja ő is, főzni nem fogok, gyereket nem szülök.

Van ennek így egyáltalán értelme?

Szerintem nem igazán, szóval inkább hajlok arra, hogy nemet mondjak a házasságra, de azért kíváncsi vagyok, hogy mások hogy látják ezt.

Volt már két másik férfi az életemben, aki megkért, de ott egyértelmű volt a nem. Nem szerettem őket igazán.


2013. aug. 7. 01:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hány éves vagy? Mert nem mindegy, hogy 20 amikor még rengeteget fogsz változni, vagy 30 aki már nagyon nehezen...

Ha összeházasodnátok, valamelyikőtöknek nagyon sokat kéne engednie, így az a fél biztosan szenvedne a kapcsolatban. Szerintem semmi értelme ennek a kapcsolatnak. Nem vagy feleség és anyatípus, inkább férfias jellem, de ez nem baj, ilyen is kell, nagy dolog hogy ismered magad.

2013. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Elég későn végeztem ma, látom sokan szántatok időt a kérdésemre.

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azt hiszem elég egyértelmű kívülállónak is, hogy mi miatt nem borultam a nyakába, és nem is igen fogok (képletesen persze). Megerősítettétek, amiben igazán szerintem nem is voltam bizonytalan. Csak most vele más, jobban szeretem,mint az eddigi kapcsolataimban szerettem bárkit.

Többen is kérdeztétek a koromat, 34 leszek hamarosan. És igen, emiatt gondolom én is, hogy ez már bőven nem hóbort részemről, és nem igen fog változni a véleményem.

Nem tudom mi lesz. Félek, hogy elveszítem, de nem hiszem, hogy van más megoldás. Nem kérném, hogy változzon értem, ő ilyen, így kell elfogadni. Azt sem akarom, hogy miattam ne teljesüljenek az álmai.

Köszönöm még egyszer, hogy időt szántatok rám. Minden jót nektek is!

2013. aug. 7. 20:42
 33/35 A kérdező kommentje:
Ja igen: minden válasz hasznos volt nekem :)
2013. aug. 7. 20:45
 34/35 anonim ***** válasza:
Most mit teszel?
2013. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Ne szivasd sokáig, ha családot szeretne akkor engedd, had keressen olyat aki alapít vele.
2013. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!