Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám egyszer igent mond,...

Anyukám egyszer igent mond, útána meg meggondolta magát?

Figyelt kérdés

Egyik nap anyukám megkérdezte tőlem hogy kiszedje e nekem a szemöldököm.Igent válaszoltam rá mert elég csúnyácska a szemöldököm...

másnap megkérdeztem tőle hogy akkor mikor tudná megcsinálni.

Mire azt válaszolta:hiszen még csak 12-éves vagy!!

Pár napra rá megpróbáltam magamnak egy kicsit megigazítani,egész jó lett de nem nagyon mertem hozzányúlni nehogy elrontsam..:/


Megkérdeztem anyutól hogy nem rontottam el-e.

Erre azt válaszolta hogy ne nyúljak hozzá mert nem engedte meg nekem...


Akkor most mivan :/???



2013. jún. 8. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt valami nincs rendben,ahogy te is látod.Vagy valakinek,vagy valaminek a hatására meggondolhatta magát..a másik lehetőség pedig az,hogy anyukád nem emlékezett a dologra.
2013. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
nem lehet hogy anyukád szenilis más szóval feledékeny és amikor azt mondta h kiszedi a szemöldököd késöbb el is felejtette??
2013. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy amikor megkérdezte tôled,nem gondolkodott elôtte,csak utána.Átgondolta és arra a következtetésre jutott,hogy még csak 12 éves vagy,még korai a szemöldökszedés,vár még egy kicsit vele,aztán kiszedi neked.
2013. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ez érdekes, de talán emlékeztesd rá, hogy mit mondott... Különben a 12 nm hinném, hogy korai, nem mondom, hogy hipervékonyra kell szedni, de ilyen korban azért már rossz érzés a bozont... Megértelek...
2013. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem felejtette el :S

kösszönöm,még ilyensmi nem fordult elő...ezért is nem értem hogy miért hiszen ő kérdezte meg.

2013. jún. 9. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!