Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi meg anyukám?

Miért nem engedi meg anyukám?

Figyelt kérdés
A barátommal már másfél éve leszünk együtt. A szüleim egyáltalán nem engedik meg, hogy itt aludjon nálam. 18 éves meg már elmúltam. Mit kéne tennem, hogy megengedjék???
2013. jún. 2. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ha 18 elmúltál, szeerintem onnantól a te dolgod.. meg aztán a srácnál is tudtok aludni :)
2013. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Önállósodni? Ha 18 évesen megmondják, hogy mit csinálj, már rég rossz.


Persze az ő házuk, joguk van meghatározni, hogy ki lehet ott és ki nem. Miért nem mész te a barátodhoz aludni? Lehet, hogy a szüleid régimódiak, kellemetlennek éreznék, ha a barátod ott maradna éjszakára is.

2013. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt se engednék meg, hogy én aludjak náluk. De hozzáteszem, hogy egy házban élünk. 5 emelet választ el minket...
2013. jún. 2. 12:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

millió oka lehet, hogy miért nem engedi, de nem is érdemes foglalkozni vele


az ő lakása, sajnos ha azt mondja, ez van, megoldást csak az jelenthet, ha elköltözöl, onnantól a magad ura vagy

2013. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj fel te hozzá :D!
2013. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

felmész hozzá azt kész...


bár valószínűleg anem csak az ott alvást nem engedi hanem magával a párkapcsolatoddal, barátoddal van baja. pl nem megfelelő viselkedés, rossz hatással van rád stb stb

2013. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

És mi az, hogy 18 évesen "nem engedi" hogy felmenj hozzá? Rádzárja az ajtót tán?


Amíg tisztességesen tanulsz/dolgozol, nem állítasz haza részegen és hasonlók, addig szerintem nem sok köze van hozzá, hogy hova mész és mikor. Gondolom van kulcsod. Felmész szépen, reggel meg haza. Mi ebben a nagy ügy?

2013. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Felmész hozzá és ott alszol. Ennyi. Abba beleszólhatnak, hogy ki aludjon az ő lakásukban, de abba nem, hogy te hol alszol.
2013. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az előzővel. Abba beleszólhat, hogy a saját lakásában kit kerülgessen hálóingben, ki miatt várjon a fürdőszobában, de ha elmúltál 18, akkor te nyugodtan a barátodnál alhatsz.
2013. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire önállótlan vagy? Felmész te ott aludni és kész. A szüleidnek meg megmondod hogy nappal is lehet d*gni, nem csak éjszaka...


Komolyan ennyire töketlenek a mai fiatalok? 18 évesen már nem is laktam otthon.. nem hogy engedélyt kérjek...

2013. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!