Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi meg anyukám...

Miért nem engedi meg anyukám hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
egy hónap múlva 18 leszek, és anyukám még most se engedi meg, hogy együtt aludhassunk a barátommal, akivel már 8 hónapja kapcsolatban vagyunk. Már rengetegszer volt itt, kb heti 3-4 alkalommal mindig itt vagyunk nálunk, anya jól kijön vele, rendes, normális, én is jól tanulok, alapjába jó a kapcsolatom anyukámmal is, jól elnevetgélünk stb, de amikor ilyenről van szó, hogy én nála aludjak, TELJESEN elutasít, és akármilyen érvet hozok fel, nem tágít.. eleve vannak gondjaim azzal, hogy túl szigorú, pl a jogosítványom már megvan lassan 9 hónapja, és még mindig nem vezethetek egyedül, mikor 9 hónapja minden nap mellettem ülnek, bulizásba annyira nincs nagy gond, így 3-4ig elenged, de annál tovább sose, és kéthetente egyszer mehetek. kicsit kezd elegem lenni, főleg hogy anno azt mondta, pont mielőtt barátommal összejöttünk volna, hogy olyan 4 hónap után megfogja engedni, hogy a barátomnál aludjak, ha lesz majd kapcsolatom. Azt teljesen elutasítja, még csak szóba se jöhet, h a barátom aludjon itt, és ezt hangoztatta rengetegszer h csak én aludhatok ott majd, de hajthatatlan :((( mit tehetnék..már azon vagyok, hogy kitalálom, hogy a barátnőmnél alszom pénteken, de rájönne, mert kissé feltűnő hogy ma kérdeztem meg ezt a dolgot h ott aludhassak..és erre kijelenteném, hogy a barátnőmnél alszom...segítseteeek!
2013. ápr. 10. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
itt csak az őszinteség segít. Én leülnék vele beszélni és megkérdezném h mitől félt. H lefekszem vele? (éltek már nemi életet? Tud róla?) valószínűleg ez a baja. Ha éltek nemi életet akkor mondd meg neki h rendesen védekeztek és nem lesz baba..lehet ettől is tart. A barátod aludhat nálad?
2013. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Teljesen mindegy hány éves vagy a szüleidnek semmit nem jelent, hogy 18. leszel.

Mennyire "barátkozik" a szüleiddel, mennyire ismerik lehet az a gond.

2013. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tudja hogy lefeküdtünk már, és tudja hogy védekezünk minden alkalommal, ezért is nem értem, és nem, azt totál nem engedi, h ő aludjon itt, jóba van a barátommal
2013. ápr. 10. 19:11
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Most már miért nem mindegy neki? Istenem.. sosem értettem miért kell azután hisztizni meg a feszkót csinálni, ha már a lényeg úgy is megtörtént.
2013. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha arra áldását adta, hogy nemi életet éljetek, akkor én sem értem, hogy ennyi erővel az ottalvást miért nem engedi...
2013. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és ha apád puhatolná ki mi van?
2013. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

anyád még nem fogta fel, hogy gyakorlatilag már felnőtt vagy és még te sem :D


szóval ne engedélyt kérj, hanem közöld mi van. mond meg neki, hogy ezentúl néha ott alszol. azt hogy ő ott aludjon azt persze akadályozhatják, mert az ő lakásuk. de azt, hogy te hol aludj nem. legrosszabb esetben pedig egy hónap múlva költözz el. vagy legalább is említsd meg neki ezt a lehetőséget, akkor talán felfogja mi van.

2013. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy viselkedj úgy mint egy felnőtt, ne mint egy gyerek.
2013. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de amikor így kijelentek valamit, hogy pl holnap megyek bulizni majd jövök 3-4 fele, azt mondja mindig, h nem mész, mert nem kérted, hanem követelőzök. sok minden elmondható rólam, de nem vagyok követelőző
2013. ápr. 10. 19:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad olyat mondani, hogy "na megyek a pasimhoz, majd jövök"... Aki ezt tényleg megcsinálja, annak nagy gondok vannak a fejében.
2013. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!