Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyukám?

Miért csinálja ezt anyukám?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatunk, de régebben míg kicsi voltam gyakran voltak dühkitörései, értek ezalatt ajtócsapkodást néha még tányértörés is volt és ok nélkül, egyszer csak rájött. Mára ezek megszűntek, de pár hete reggel is úgy jött ki a szobájából aztán 2 napig nem evett és fel sme kelt az ágyból, harmaidk nap meg vidáman felkelve cisnálta az ebédet mintha semmi sme történt volna. Fogalmam sincs mitől lehettek nála ezek. tapasztalt már vki ilyet?
2013. ápr. 7. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Depresszios.
2013. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugyan mitől? mindig vidám, sokat nevetünk együtt, apukámtól már rég elvált, 10 éve van új férje. mégcsak a munka maitt sem lehet mert nem dolgozik de megvan mindene, mert nevelőapám jól keres.
2013. ápr. 7. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
unatkozik, üres az élete.
2013. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán depis lehet,mert az otthonlét nem teszi teljessé egy munkaképes ember életét.
2013. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ezzel feldobja? -.- a frászt hozza rám, ilyenkor félek már tőle, legszivesebben itthon se vagyok ha tombol, bár ahogy említettem ez ritkán fordul elő pláne mostanában ezért is lepődtem meg a multkorin
2013. ápr. 7. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
nem feldobja, hanem levezeti a feszültséget, amit az kelt benne, hogy full feleslegesnek érzi az egész életét, mert lószart se kell csinálnia, csak otthon ganézni a családra. elég idegölő lehet.
2013. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
neki tökéletesn jó itthon, nem akar dolgozni(megjegyzem itt Egerben munka se nagyon van esetleg minimálbérért)
2013. ápr. 7. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem akar, mert kényelmes neki. de valszeg elég ostoba hozzá, hogy ne tudja, hogy ez a baja.
2013. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!