Licsilili kérdése:

El fog menni az anyukám?

Figyelt kérdés
Az anyukámmal nagyon sokat veszekszem és félek, hogy elveszítem őt. 12 éves vagyok, és volt már róla szó, hogy az a apukámhoz költözök. Segítsetek! :(

2013. máj. 27. 19:42
 1/5 anonim válasza:
100%
Ezt mondd el neki is! hogy félsz, hogy elveszíted, meg próbáljátok megbeszélni a dolgokat.
2013. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, egy anyukát nem olyan könnyű ám elveszíteni!!! :) mond el neki, hogy szereted és szeretnéd, hogy nem veszekednétek. Biztos vagyok benne, hogy ő is gondolja. A kamaszkor a gyereket és a szülőt is megviseli, ráadásul egyedül nevel téged... Kommunikáció nagyon fontos!!!
2013. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dani900 ***** válasza:
100%

Ne félj, anyukád felnőtt ember, ő felel érted, nem fog elhagyni. Veszekedés helyett meg próbálj meg megbeszélni vele mindent, akkor nem mondasz olyan dolgokat, amiket később megbánsz, mert nem indulatból beszélsz.


Amikor anyukád ideges, akkor ő is indulatból mondhat olyan dolgot, amit amúgy nem gondol komolyan, tehát, ha nyugodtak vagytok beszéljétek meg.

2013. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
tegnap még azt kérdezted, milyen csajokra buknak a pasik, egészen más stílusban, mint most itt írsz... a macskás válaszod sem egy 12 évesé...
2013. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Az utolsó válaszolónak: A válaszaimat én magam írom olyan témákhoz amihez értek: álomfejtés macskák ezotériával kapcsolatos dolgok. A fiúknak szóló kérdést meg nem én írtam ki hanem a 16 éves barátnőm.
2013. máj. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!