Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magántanuló vagyok, anyukám...

Magántanuló vagyok, anyukám ki szeretne menni Mallorcára egy hétre, hogy házakat nézzen (lehet, hogy kiköltözünk)?! (lent)

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék itthon maradni a nagyszüleimmel (sokat isznak), szeretnék anyuval menni, azt mondta szó sem lehet róla, mert 8. ban sokat kell tanulni, és kint nem tanulnék. Hogy győzzem meg hogy vele mehessek?
2010. aug. 5. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kiköltözik? Nem bírná ki, hogy akkor megy ki ha elvégezted itt a sulit? A nagyszüleid isznak és akkor itt hagyna? Hát én ezt nem értem, szerintem biztos nem így van, te értettél félre valamit.
2010. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem költözik ki,csak 1 hétre kimegy,hogy házakat nézzen kettőnknek.Utána visszajön.De nem szeretnék ittmaradni 1 hétre.
2010. aug. 5. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért írtad azt, hogy azt mondta h 8-ban sokat kellene tanulnod, ezért nem mehetsz ki?:D:D mert az nem 1 hét
2010. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy 1 hétre, így már értem. Ha magántanuló vagy akkor az az 1 hét nem oszt nem szoroz, még nappalis tanulóknak sem, nemhogy magántanulóknak.
2010. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
8.ban sokat kell tanulni...de még nyári szünet van...
2010. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam,hogy télen szeretne kimenni 1 hétre.:/

Az a baj,hogy nekem félévkor is lesznek vizsgáim,és tényleg tanulni kell,de én ottmaradnék a szállodában amíg ő elmegy házakat nézni

2010. aug. 5. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Ebbe az 1 hétbe nem fogsz belehalni, 14 évesen nem hiszem, hogy nem tudnál vigyázni magadra egy hétig (ne engedj be idegeneket, stb.). Mamád főzzön meg neked egy hétre jó, tartós, laktató kajákat, gondolom melegíteni meg tudod gázon is, de ha azt nem tudod használni, akkor a mikróban. Tényleg fontos a 8. osztály, ne hagyj ki egy hetet, ha nem muszáj. Nekem is volt már anyukám nagyon messze tőlem hetekig (2 hétig), de meg tudtuk oldani, hogy el legyek látva, de senkire se kelljen hagyatkoznom. Nem hiszem, hogy ti nem találnátok jó megoldást!
2010. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Mallorcán néz házat? Szállodában laksz? Jellemző, hogy ez a legnagyobb gondod, hogy vele menj, vagy itthon maradj. 8-adikban sokat kell tanulni?? Kb annyit, mint 7-edikben. Nincs jelentős különbség, mint pl egy középiskola és egy főiskola között. Az eszem megáll, mások a megélhetésük miatt aggódnak...
2010. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!