Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért érdem, életcél jómódú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdem, életcél jómódú férfihoz hozzámenni?

Figyelt kérdés

Rengetegszer belefutottam itt olyan véleményekbe, hogy "jól kell házasodni", azaz a nők számára a kitörési lehetőség a gazdag férfi. Vágyként és tanácsként is nagyon tartja magát ez a nézet.


Az a verzió miért nem játszik, hogy a nő képezze magát és SAJÁT ERŐBŐL teremtse meg az anyagi jólétet?


2013. aug. 6. 06:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy mondanám,hogy nem a házasság,hanem összeköltözés után derülnek ki a dolgok,legalábbis nálam ekkor volt kétszer is nagy változás negatív irányba,mert már ettől nyeregben érezte magát az illető.


Az egyik az összeköltözés előtt mindent megszerelt tök rendesen,hogy "beegye" magát az lakásomba,utána, egyszerűen semmit,sőt még meg volt sértődve,hogy megkérem,hogy ugyan szerelje már meg ezt,meg azt,hiszen ő is itt lakik,ne kelljen már pénzért hívnom valakit,amibe érdekes módon szintén nem akart beszállni.

De ez még a kevesebb dolog volt,ami kiderült.


Szóval összeköltözés alap.Házasság csak mondjuk 2 év múlva,ha össze tudtak csiszolódni szerintem.

2013. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

"semmi olyan nincs amit mindenki jól vagy mindenki rosszul csinál.


ezt nevezik sokmindennek: sokszinűség, valószinűségszámitás, stb."


Ezt fejtsd ki bővebben, mert a jelek szerint engem átvertek a valószínűségszámítás definíciójával :DDD

2013. aug. 11. 08:50
 33/33 anonim ***** válasza:

A valószinűség kb annyit jelent hogy mi a gyakoribb mi a ritkább. 100% valószinőség pedig amiről itt irtak nincs. Pontosabban én nem tudok ilyenről.



Az hogy valami összeköltözés vagy házasság után derül ki egyrészt annak a függvénye hogy mekkora horderejű másrészt annak hogy mi a lényege.

Pl. egy érdekházasságot kötő nem hinném hogy ezt a szándékát összeköltözés után bevallaná. Sőt jó esélyel a házasság után se. Igyekezné eltitkolni ahogy csak tudná ugyanakkor kevesen utják örökké titkolni. Sokaknál elöbb utóbb kiderül. Viszont sokan tudják sokáig titkolni mert azért az ember nem teljesen hülye.

2013. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!