Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Életcél: Pénz, menő kocsi,...

Életcél: Pénz, menő kocsi, bulik, végigkúrni a fél discot?

Figyelt kérdés
Sok férfi álma, van itt olyan akinek mindez összejött és azt mondta: igen erre vágytam egész életemben!!!
2010. nov. 26. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
A nők többségének is ez az álma!
2010. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
senkinek nem ez az életcélja. ez az életcélhoz vezető út egyfajta felfogása. és a legtöbben akik elérik, és így mennek végig az úton ami a céljukhoz vezet áltaálban nem szokták megbánni, persze feltéve hogy nem vesztik el miatta a valódi célt.
2010. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez a sekélyesek életcélja.
2010. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Életcél: pénz, menő kocsik, bulik, végigkúrjon az összes menő-lóvés arc a diszkóból?

Sok nő álma, van itt olyan akiknek mindez összejött és azt mondta: igen erre vágytam egész életemben!!

Ja bocs, az ilyenek nem interneteznek....

2010. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
boccs nem mindenkinek jár ám a forevör trú láw! :D... Van, aki pénzre cseréli az érzéseit, m senki nem viszonozza!
2010. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az életcélom a kényelem. A kényelemhez viszont pénz kell. A SAJÁT pénzem, nem a másé. Az, amiért megdolgozom.
2010. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Biztos soknak ez az álma vagy ezt élik de előbb utobb mint mindent ezt is meg lehet unni meg aztán élete végig ezt se csinálhatja Meg attol függ hogy mennyi idős férfiakra gondoltál? mert nem hiszem hogy mondjuk vkinek 30 tul ez legyen az élet célja !
2010. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Én csináltam ezt az életformát kb 2 évig.Nem bántam meg és nagyon élveztem.

Akkoriban beindult a cégem,volt egy klassz verdám és 1 héten 3x mentem diszkóba,pubba csajozni.Aztán az egyiküknél leparkoltam és itt a vége fuss el véle.

2010. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Következő állomás a felsoroltak után: nemibeteg-gondozó állandó vendégének lenni.
2010. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Nemi beteg gondozó?Ki az az elmeroggyant,aki manapság pucér pöccsel megdug egy idegen csajt?
2010. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!