Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért érdem, életcél jómódú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdem, életcél jómódú férfihoz hozzámenni?

Figyelt kérdés

Rengetegszer belefutottam itt olyan véleményekbe, hogy "jól kell házasodni", azaz a nők számára a kitörési lehetőség a gazdag férfi. Vágyként és tanácsként is nagyon tartja magát ez a nézet.


Az a verzió miért nem játszik, hogy a nő képezze magát és SAJÁT ERŐBŐL teremtse meg az anyagi jólétet?


2013. aug. 6. 06:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
79%

Jaj hagyjál már, sz@rásig vagyunk ezzel a közhelyesített hülyeséggel.


A gazdag pasik az ókorban is népszerűek voltak, értsd pl egyszerre több feleséget/szeretőt tartottak, egyes helyeken még ma is így van. Érdekes, hogy akkor is sok nő akart gazdag férjet, a tervezett házasságokról nem is beszélve, ott meg a család akart gazdag férjet.


Akkor miért nem volt opció, hogy saját erőből képezzék magukat? Mert a nők alapból nem a jólét megteremtésére vannak behuzalozva, ha így lenne, akkor az evolúció nem állított volna apát a gyerek mellé, hanem csak a szaporodási időszakban jönne nehány pasi, azt annyi.


A 20. században jött egy pár hormonzavaros feminista. De ki mondta, hogy ők képviselhetik a női nemet? Senki. És tessék,lett egy feminista mozgalom, hiszen a férfiak által megteremtett jólétben bekövetkezett társadalmi változások jóvoltából már a nők ráértek sajnálni magukat.

Beléptek a munkaerőpiacra, ami mondanom sem kell nem tudja felvenni a mai napig sem a duplájára nőtt munkaerőkínálatot. Mikor meg rájönnek, hogy ez így mégsem megy, akkor szembesülnek a fenti állítással. Paradoxon.


Én támogatnám a nők munkaerőpiacról való kilépését. Alapból nem vagyok karrierista, bocs, de én nem kértem, hogy ne tartsanak el. Szívesen mosok főzök takarítok, de nem lehet. Szerintem a nő az nő ha tetszik ha nem, nőnek lenni pedig ne legyen már szégyen.


28/N

2013. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%
gyere.nalam moshatsz fozhetsz takarithatsz.
2013. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
80%

11. ez a hormonzavaros feminista kifejezés nagyon jó:D:D


Én is nagyon haragszom rájuk!


Te nem gondolkozol antifeminista mozgalomban?


Mert megalapíthatnánk!

2013. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
47%
mondom: kezdjetek azzal hogy jottok hozzam mosogatni asszonyszolgak
2013. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Megyek és jól is leszek tartva uram:D
2013. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
91%

uri szolga leszel.


van friss szaraz kenyér és viz és frissen fonott korbács ha engedetlenkednél.

2013. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Számodra meg egy kis méreg a borodba keverve uram.
2013. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
de akkor mehetsz vissza rinyálva karriert épiteni
2013. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

"Tök egyszerű,maga a természet alakította ki.

Mi szülünk, a terhesség elég megterhelő,nehezebb így dolgozni,utána a gyerek 2 éves koráig teljesen a gyerek rabszolgái vagyunk,egyfolytában figyelni kell rá,mit vesz be,hová nyúl stb.

Ez így már 3 év,amíg igazából bölcsibe adhatjuk a gyereket és újra munkába tudunk állni.


Ki a fene tartson akkor minket el?Mert akkor nem tudunk dolgozni."


Egyrészt erre találták ki a TGYÁS, GYED juttatásokat, amik munkaviszony után járnak. A terhesség szerintem nem kizáró ok, hogy dolgozzon az ember, hacsak nem megterhelő fizikai munkát végez. De a jól kereső férfiak is jellemzően szellemi munkát végeznek - azt terhes nő is tudja (ha nem veszélyeztetett, az más tészta).


A gyerek 2 éves koráig ott vannak a fent említett juttatások. No meg jó esetben apja is van a gyereknek, aki szintén kiveheti a részét a gyereknevelésből. Vagy a férfiak dolga a gyerekekkel csak annyi, hogy megcsinálják?

2013. aug. 6. 18:32
 20/33 anonim ***** válasza:
84%

Látom kérdező te most vagy férfi vagy,vagy pedig egy olyan nő,aki még nem szült.


A szervezetnek az első 3 hónap az állandó rosszullét miatt nagyon megterhelő,utána van egy könnyebb rosszullétek nélküli 3 hónap,a 6.hónap után pedig a terhesség előrehaladta és a súly miatt nagyon fáradékony az ember.


A nagy juttatásokkal pedig kitörölheted a segged.


A gyerekem tankönyve most 7.-be 24287.- volt.A nagy állami havi juttatás ennek a fele.


Mondjuk én egyedülálló anyaként egy gyerekkel jól megcsináltam az életem,de aki több gyereket akar,az jó,ha jómódú férfihoz megy feleségül,mert a nyomor nem túl jó.


Látom sok fogalmad a valós életről semmi sincs.

2013. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!