Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért érdem, életcél jómódú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdem, életcél jómódú férfihoz hozzámenni?

Figyelt kérdés

Rengetegszer belefutottam itt olyan véleményekbe, hogy "jól kell házasodni", azaz a nők számára a kitörési lehetőség a gazdag férfi. Vágyként és tanácsként is nagyon tartja magát ez a nézet.


Az a verzió miért nem játszik, hogy a nő képezze magát és SAJÁT ERŐBŐL teremtse meg az anyagi jólétet?


2013. aug. 6. 06:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%

Azért írtad ki a kérdésed,mert 2 vel lejebb ismét egy ilyen nö írt???

Neki azért ez az életcélja,hogy ne legyen többet semmiben sem hiánya...Látod.Ö megtalálta.Valakinek még így sem jön be.

2013. aug. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

"jól kell házaosdni" szerintem nem ezt jelenti teljesen.

Nekem azt jelenti, hogy olyan férfit találni, aki képes egy családot mind anyagilag mind szeretettel ellátni. Aki gondoskodó minden téren. Nem kell gazdagnak lennie, hanem tudja megteremteni egy normális élethez a feltételeket.

A nö pedig amíg kicsik a gyerekek legyen velük, és ahogy teheti keressen extra pénzt a családnak. De még akkor is legyen ott a gyerekeknek, mert ahhoz, hogy normálisan lehessen gyerekeket felnevelni kell, hogy törödjenek velük, a család kiegyensúlyozott legyen.


Èn azt gondolom jól mentem férjhez. Mielött születtek a gyerekek én is közel annyit kerestem mint a férjem. Ekkor rengeteg pénzt félre tettünk. Megszüetett az elsö gyerekem és itt a "gyes" csak 1 évig jár. Mivel még egy gyereket akartunk nem mentem vissza dolgozni, aki jött is hamar. De ezekben az idökben én semmit nem kaptam. Itt egyszerüen nem jár semmi. Dolgozni azért elég nehéz egy 1 éves gyerekkel, és terhesen. De mivel férjem annyit keres, hogy nincs is szükségünk rá így nem mentem vissza. Most 1 éves a kicsi is, de képtelen vagyok egyenlöre még félnapba is vissza menni.

Gondolkodom, hogy félnapra vissza menjek dolgozni, de szerencsére ez a pénz nem hiányzik, ha vissza mennék akkor az én pénzem amúgy is szinte mind a megtakarítás közé menne annyival lennénk beljebb.


Viszont a gyerekek és mi is nagyon kiegyensúlyozottak vagyunk, nincsenek ordibálások, inkább óriási szeretet van. Nem fáj a fejünk szerecsére a pénz miatt, szinte soha szóba sem jön.



Ha van egy férfi aki olyan keveset keres, hogy max magát tudja belöle eltartani, akkor az anyának 2x annyit kell keresnie, és ahogy a gyerekek megszületnek mennie is vissza dolgozni, vagy segélyekböl élnének. Gondolj bele mikor otthon van a lázas gyereked aki alig él, de neked óriási nyomás van mert dolgozni kell menni, majd a második is köhög, de azért is az oviba viszed, mert képtelenség, hogy otthon maradjon az anya. Megy egésznap a veszekedés, a pénz soha semmire sem elég...

2013. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
47%
Ezek a nők rájöttek arra, hogy semmit nem fognak elérni önerőből az életben, így marad ez a verzió, egy gazdag férj.
2013. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%
Én is örülnék, ha jómódú pasit találtam volna akivel nincsenek anyagi gondjaim.De ez nem jött össze.Csóró pasim van, de legalább szeret.
2013. aug. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
77%
Tanítóképzőre járok, ott valóban minden harmadik lánynak ez az életcélja így tudom igazolni, hogy jogos a kérdésed. Viszont ezeknek a nőknek a többsége butácska és azt elfelejtik, hogy a gazdag pasinak azért hosszútávon fontos az is, hogy értelmes legyen és legyen benne önerő necsak kizsebelje.
2013. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
30%

5-s, nagyon szerelemes lehetsz, ha így beszélsz a barátodról...


Igen a nők kb fele a pnézes pasikhoz menne hozzá. Ne legyen pénzbeli gondjai, de persze nem saját erőből. Aztán csodálkoznak ezek a nők, ha elcsattan egy-egy pofon. Amúgy tényleg a buta nők választanak pénzes pasit. Kb az átlagot talán elérik intelligencia hányadosban. Tanulatlan, olvasatlan tahók. Csak a pénz fontos nekik az életben. Még az sem, amit rajta vesznek, csak a pénz.

2013. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit, hogy megnézem a gazdag pasik feleségeit és bizony egyáltalán nem ebből a tahó körből kerülnek ki, az az a nők kb 80%-a kiesett náluk.
2013. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
19%
pedig elég hacsak húsos a segge, a feje nem számít.
2013. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

nem lehet mindenki bankigazgató vagy jól menő vállalkozó. tehát vannak munkák, amik nem fizetnek olyan jól, és bizony a nők többsége kénytelen ilyet is bevállalni. nekem sincs milliós fizetésem, és a páromnak sem, de tény, h többet keres mint én.

amikor összejöttünk még mindketten egyetemre jártunk, szóval max az ösztöndíj volt a bevétele. a képzettségének köszönheti hogy jó helyre került és normálisan keres. sosem vonzottak a lusta tanulatlan pasik, akármilyen BMW-jük vagy lakásuk volt. drágaságomnak speciel egy laptop volt az összvagyona :P

nem könyvelem el érdemként hogy a párom jól keres, de büszke vagyok rá, és támogatom a szakmai előmenetelben.

2013. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

Tök egyszerű,maga a természet alakította ki.

Mi szülünk, a terhesség elég megterhelő,nehezebb így dolgozni,utána a gyerek 2 éves koráig teljesen a gyerek rabszolgái vagyunk,egyfolytában figyelni kell rá,mit vesz be,hová nyúl stb.

Ez így már 3 év,amíg igazából bölcsibe adhatjuk a gyereket és újra munkába tudunk állni.


Ki a fene tartson akkor minket el?Mert akkor nem tudunk dolgozni.

2013. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!