Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti fiuk, lanyok hany eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fiuk, lanyok hany eves korban latjatok jonak a hazassagot? En 19 vagyok es 1 het mulva lesz az eskuvom. Varom a valszokat

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 19:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
77%

20 éves vagyok, jövőre végzek a suliban, barátomnak még 3 éve van hátra, szóval minimum 5 év van még az esküvőig, vagy még több attól függően, tudunk-e dolgozni, összeköltözni, közösen önállósodni.

Szerintem 23-4 évesen már jó, annál fiatalabb korban ÉN nem nagyon házadonék meg, de nyilván embere válogatja. Minden esetre azzal sem értek egyet, aki inkább a "minél később, annál jobb" elvet vallja, igazat adok a 25 éves szingli lánynak, aki szerint minél korosabb valaki, annál nehezebben köt kompromisszumot, márpedig ez nem mellékes dolog egy házasságban.

A mai világban tényleg elég furcsa, szokatlan dolog, ha valaki ilyen fiatalon köti össze az életét valakivel, de régen teljesen megszokott, hétköznapi dolog volt, például a nagymamám is fiatalon házasodott, 19 évesen már gyereke volt. Igaz, akkor ő már dolgozott egy ideje.

Sok boldogságot!

2013. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
9%
Igen, kérdező! a HŰSÉG a legfontosabb. Ne törődj a károgókkal, irigyekkel, rábuktak a helyesírásra kínjukban. Légy hű. Feltétel nélkül. "hogyha te elhagysz, én akkor is hű maradok" - ez a szellemi alapállás.
2013. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
62%

Sok boldogságot!

[link]

2013. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
77%
Majd kiderül, hogy jó ötlet volt-e. Én pl. a mai napig boldog házasságban élek azzal, akivel 19 évesen már együtt éltem. Most 33 éves vagyok.
2013. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék férjhez menni, nekem nem papírtól függ az életem!papír sem biztosíték semmire,anélkül is szeretem a barátom!23/N
2013. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
na megvolt az eskuvom es nem bantam meg es nagyon jol vagyunk
2014. ápr. 1. 08:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!