Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, h sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h sokan a gyereket merik vállalni, a házasságot meg nem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy a házasságot nem akarják.
2013. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem kell a papír. Szeretetteli kapcsolat, család igen, lagzi meg papír nem kell.
2013. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Vannak, akiknek nem fontos a házasság, vannak, akik jobban akarnak gyereket, mint párt sőt, vannak, akik csak gyereket akarnak, csak hát azt egyedül nem lehet.

Nem vagyunk egyformák, nekem pl. gyerek nem kéne az életben sem.

2013. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem, hogy nem merik vállalni, hanem nem akarják. A mai világban semmi jelentősége szerintem, nekem sem volt fontos soha. A férjem akarta viszont, ezért hozzámentem, mert imádom. De semmi faxni, két tanú meg a gyerekeink és kész. Nekem még így is sok volt :P
2013. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát furcsa..

(nem én pontoztam le senkit)

2013. júl. 5. 21:04
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
ez nem merés kérdése számomra. inkább csak felesleges macera. a gyerek nagyon fontos célja az életemnek, de a házasságnak semmi értelmét nem látom. papír nélkül is teljes az életünk
2013. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De miért furcsa? Nem a párkapcsolat, együttélés ellen vannak az emberek, csak magát a papírt nem tartják sokra. Én voltam már házas, én vagyok a nő de nem én voltam oda a papírért.. hát nem garancialevél semmire!
2013. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
El lehet válni persze, de azért nekem jól esik, h a párom elvesz és nem az élettársa leszek, hanem a felesége.
2013. júl. 6. 21:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Neked jól esik, mást meg nem érdekel... Mind mások vagyunk, nincs abban semmi furcsa, hogy mások a nézeteink, a céljaink...
2013. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert nem biztosak magukban, de azért szeretnének gyereket... Ismerek egy párt, akik minket szinte lenéztek, amikor összeházasodtunk. A nő mondta, hogy ő aztán nem lenne soha a párja felesége. Egyébként két kisgyerekük van és a nő 2 havonta hazapakol a szüleihez 1 hétre.
2013. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!