Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságot mennyire ingathatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságot mennyire ingathatja meg, ha egyszerre szokik le mindkét fél a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Gyerekvállalás előtt állunk, egyelőre pár hónap sikertelen próbálkozással. Most indulnak az orvosi vizsgálatok (nekem soha nem volt terhességem, bár nem is akartam, férjemnek 18 éves lánya van, azóta benne is változhattak dolgok).

A dokim mondta, hogy elsőként a férfit kéne vizsgálni, mert egyszerűbb, illetve erősen javasolt a leszokás, mert a spermáknak nem tesz jót.


Amikor mondtam neki, mondta, hogy rendben, de akkor én is.


Kissé tartok attól, hogy szimultán leszünk idegbetegek a megvonási tünetektől és ez milyen hatással lehet a kapcsolatunkra...?


2013. jún. 21. 20:27
 1/8 A kérdező kommentje:

Olyan már volt, hgoy csak az egyikünk volt valamilyen külső körülmény miatt idegbeteg (pl, vizsgaidőszak), de azt simán tudtuk kezelni - a nem érintett fél hátrébb lépett és nem vette fel az esetleges beszólásokat, tudván a vizsgaidőszak után normalizálódik a helyzet.


Államvizsga előtt én is idegbeteg voltam, hozzám se lehetett szólni, robbantam mindenre. A férjem néha odasettenkedett egy tányér kajával, aztán elspurizott. Ha nem volt muszáj, nem szólt hozzám, a pampogásomat nem vette fel. Utólag mondta, hogy tényleg elviselhetetlen voltam, de érthető okból, azt a két-három hetet kibírta, amíg lecsengett az államvizsga.


De ha neki van vizsgaidőszaka, ő is idegbeteg, akkor én tartom ugyanezt a távolságot és szintén nem veszem fel a kötekedéseket. Utolsó vizsga után úgyis visszabillen a normális állapotába.


Azonban a szimultán leszokás kicsit megijeszt...egyikünk se lesz toleráns, szerintem b...gatni fogjuk egymást...

2013. jún. 21. 20:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ertelmesek vagytok, eddigiekbol tudjatok kezelni! Sok sikert!
2013. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha együtt szoktok le, az elvonási tüneteket is le tudjátok együtt gyűrni. Egyébként nem teljesen értem, hogy ha gyereket szeretnél, akkor te miért nem vagy még leszokva, mert a dohányzással a te esélyid is csökkennek, a te mutatóid is rosszabbak.
2013. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk csak én szoktam le, sajnos nem a teherbeesés előtt, csak amikor már megtudtam hogy terhes vagyok. A férjem huszon x éve dohányzik, nem kellett nekem az a stressz ami a leszokással jár...
2013. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyetek egy zsák diót!

Ha idegesek vagytok, azt kell törni kalapáccsal :D

2013. jún. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A nőgyógyászom mondta, hogy általánosságban nagyon nem pártolja a dohányzást (mert nem egészséges), de a teherbeesést nem igazán befolyásolja. A meglevő magzatra káros.


Egyébként anyám se tudott a terhességéről a 3. hónapig, addig dohányzott és hál istennek semmi bajom.


Egyszer volt egy műtétem, a sebész mondta, hogy a két napos őrzés miatt úgyse tudok rágyújtani, előtte is csökkenteni kell - itt a nagyszerű lehetőség leszokni.

A férjemnek mondtam is, hogy ebben kérek segítséget, amíg otthon lábadozom, de gyújtson rá, legalábbis ne előttem.


Közben anyám is feljött. Hazaértem, végigaludtam a délelőttöt, utána kibotorkáltam - ott ült anyám és a férjem egy teli hamutál mellett és jóízűen beszélgettek. Én sajnos itt buktam el, mert egy hétig gyakorlatilag ágyhoz kötve unatkoztam, két dohányossal egy lakásban.

Azon némileg összekaptam velük, szánták-bánták, de továbbra is dohányoztak.


Tehát tisztában vagyok vele, hogy nem fáklyás menet leszokni, de épp ezért tartok attól, hogy nagyon feszültek leszünk tőle - ráadásul egyidőben.


Hosszú távon jól kezeljük a konfliktusokat, egyikünk sem haragtartó, de akkor sem volt olyan még, hogy egy időben lettünk volna stresszes helyzetben.

2013. jún. 22. 06:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve attól is tartok, hogy egy esetleges veszekedés után valamelyikünk idegességében rágyújt, visszarántva ezzel a másikat is.
2013. jún. 22. 06:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is baba miatt szoktunk le. Kicsi vita volt koztunk, meg stressz, de nem volt veszes. Mi biorezonanciaval szoktunk le, nagyon jo, csak ajanlani tudom. :):) A lényeg nem rossz h egyszerre szoktok le, jobban becsulitek majd a masikat. ;)
2013. jún. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!