Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan legyek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl azon, hogy a volt párom feleségül vesz valakit?

Figyelt kérdés
Mi 4 évig voltunk együtt. Ő hagyott el engem, és a 4 év alatt folyamatosan azon az elven volt, hogy ő senkit nem fog feleségül venni. Erre az új párjával már eljegyzésben vannak, nincs még 1 éve, hogy együtt vannak. Nekem azóta nincs senkim, amióta meg tudtam ezt, ezen kattogok. Nagyon nehezen lábaltam ki a szakításból. Hogyan legyek úrrá ezen az egészen, hogy ne rontsa el a tudat az életemet a közeljövőben? Olyan furcsa, hogy az én egykor imádott szerelmem mással már ennyire tervezi a jövőt! Hogyan lehet ezen a hülye érzésen túllendülni?
2013. júl. 20. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól mondta valaki. Ki kell ábrándulni belőle. Emlékezz arra ami rossz volt a kapcsolatotokban. Mert ha ezen kattog az eszed állandóan, nem leszel nyitott egy másik kapcsolatra. Aki megérdemel téged és számára Te leszel az igazi.
2013. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs neked már semmi dolgod ezzel.

Csinálj valami mást.

2013. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Először is nyugi: nem feleségül veszi az exed a csajt, hanem eljegyzésben vannak. Az nem jelent semmit az egónövelésen kívük. :) Másodszor: pont az ellenkezőjét fogom mondani az előzőeknek, de amikor egy hosszú kapcsolat után egyből eljegyzésbe vagy házasságba ugrik bele valaki, az ritkán jelent jót. Egy szakításnál mindenkinek sérül az önértékelése, van, aki direkt emiatt ugrik bele egy új kapcsolatba és aztán próbálja bizonygatni, hogy ez most mennyivel szebb, jobb, magasabbrendű kapcsolat, mint az előző.


Csinálj egy kísérletet: pár hét múlva, amikor senki nem emlékszik erre a kérdésre, tegyél fel egy új kérdést azzal, hogy "kevesebb mint egy év után eljegyzés: jó ötlet?" (minden körítés nélkül, ne úgy, hogy az expárodról van szó.) Tömegével jönnek majd a válaszok, hogy ennyi idő alatt lehetetlen kiismerni valakit, meg úgyis szét fognak menni.


Ezzel nem akarlak arra biztatni, hogy úgyis visszajön, de amiatt szerintem nem kell aggódnod, hogy az a nő jobb nálad vagy jobban szeretik.

2013. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!