Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom hazudott mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hazudott mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Tíz éve vagyok a párommal,és most mondta el nekem hogy mielőtt megismert volna engem,ő Prostituált volt 3 hónapig/Nem szabad akaratábol./ Azt mondta kényszerítették külföldön..a kapcsolatunk egyébbként nagyon jó volt eddig .Mi tévő legyek? Miért nem mondta el az elején?
2013. jún. 21. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ez nem egy olyan dolog amit a kapcsolat elején benyögsz. Gondolom félt hogy sarkon fordulsz az elején. Szerintem az egy pozitív dolog hogy most elmondta neked. Ebből is látszik hogy fontos vagy neki. Ráadásul nem is szabad akaratából volt az úgyhogy nem hiszem hogy attól kéne félned hogy megint azt fogja csinálni.
2013. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem biztos, hogy elhinném neki, hogy nem szabad akaratából....
2013. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tetro ***** válasza:
41%

Azért, ahogy most reagálsz. Ismer, és nem tudta mi vált ki belőled.

Amúgy pont nulla a jelentősége. Az ő dolga, ha ő fel tudta dolgozni, te pedig szereted, akkor ennyi. Ráadásul nem is önként tette... Gondolom nem hitted azt amúgy sem hogy szűz volt.

2013. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem hazudott, csak nem mondta el. Mondta azt, hogy sosem volt prostituált? Egyébként sokakat kényszerítenek erre.
2013. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és igen tanulságos.Megpróbálok magamba nézni egy kicsit
2013. jún. 21. 15:59
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egy ilyen horderejű dolgot senki sem mondana el egy kapcsolat elején. Valószínűleg félt a reakciódtól.
2013. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Amado atya ***** válasza:
74%
Szärd le, ha most jól megvagytok -amit az elmúlt 10 év is bizonyít- akkor ne foglalkozz vele.
2013. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Még annyit tennék hozzá az előttem szólókhoz, hogy szerintem attól is félt nagyon, hogy meg fog változni a róla alkotott képed, és ezt nem akarta kockáztatni.
2013. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
82%
Szerintem csak félt attol hogy hogy fogod lereagálni. De syerintem ha jo volt eddig a kapcsolatotok ez nem kéne elrontsa. Ha igzán szereted ezezután sem kell problémát jelentsen! ;)
2013. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Qrvából lesz a legjobb feleség...

De most komolyan, 10 év telt el, Ő is szégyelte biztosan, nem kell felfújni, elmúlt, ennyi.

2013. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!