Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott a párom mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a párom mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Tíz éve vagyok a párommal,és most mondta el nekem hogy mielőtt megismert volna engem,ő Prostituált volt 3 hónapig/Nem szabad akaratábol./ Azt mondta kényszerítették külföldön..a kapcsolatunk egyébbként nagyon jó volt eddig .Mi tévő legyek? Miért nem mondta el az elején?
2013. jún. 10. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert biztos félt h emiatt nem jössz vele össze és úgy érzi h már teljesen megbízik benned és ezért most érezte úgy h eltudja mondani ez kellemetlen dolog főleg ha nem önszántából tette :S és lehet akkor nem volt könnyű neki erről beszélni és most elmondta beszélj vele h van e még valami amiről tudnod kéne vagy ezt a dolgot is beszéljétek át h h történt meg ezek és próbáld megérteni ha nem csalt meg meg semmi és szereted akkor folytasd vele 10 évet eldobni szerintem nem jó ötlet :) elhiszem h neked is rossz ezt most megtudni :S
2013. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a formában (kényszerítették), ennyi idő után (10 év) ez már nem számít. Nyilván megviselte lelkileg, nem szívesen beszélt róla, de elmondta mert megbízik benned.
2013. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors hozzászólást.Nos én is ilyen dolgokra godoltam.megcsalni nem csalt meg ez biztos.És megértem hogy nehéz neki erről beszélni,ill. nehéz volt.És biztosan szörnyű lehetett neki is valamilyen szinten.de miért kellett 10 évet várni? Mert igazábol nem az bánt ami történt hanem az hogy nem mondta el ::( pedig én elég megértő ember vagyok.Otthagyni persze emiatt nem fogom,pláne hogy nem szabad akarata volt.Hónapokig ki sem engedték őket elmondása alapján.Persze én hiszek neki,mert miért is hazudná,hogy kényszer volt.Hisz ha nem az lett volna,akkor minek mondta volna el.Sosem derült volna ki
2013. jún. 10. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!