Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinaljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy ne legyek olyan komoly?

Figyelt kérdés

Ugy szeretnek olyan belesz@ros kolyok lenni. A lehetosegekhez kepest tok "nagyot" futottam. Szep csalad, gyerekek, jo feleseg. Haz, kocsi. A gyerekek egy jegy hijan kituno tanulok. Meg is dolgoztam/unk erte. De az egesz eletem olyan hulye komoly. Es ragasztom ra ezt a hulye komolysagot a skacokra. Nem tudok a maban elni, csak a holnapban. Hetvegen az egyik haverom azt mondta, hogy olyan peldakep-szeru vagyok neki. Na ez kellett még nekem...


Hogy a francba legyek lazabb? En motoros, kalandos mosogatasbol elo kolok szeretnek lenni. Felelossegek nelkul.


UI: Vagy ez mar kapuzarasi panik? (39F)


2013. máj. 23. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez már az. :))
2013. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, de még van visszaút. :))))


Figyi, egyszerűen engedd el magad. Hagyd, hogy a kölykök vasárnap délután csak úgy birkózzanak veled, hemperegjetek fűbe, menjetek ki domboldalra és guruljatok le! :)

2013. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bizony, ez annak tűnik.
2013. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az. Egyébként ne akarj felelősségek nélküli, felelőtlen, komolytalan életet élni. Gyerekek mellett? Kicsit késő. :)


De hidd el, jó vagy így. Jó képet mutatsz a gyerekeidnek. Lazább lehetsz attól még, de nem kell átesni a ló túloldalára.

2013. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is kapuzárási pánik. :) Meg kell becsülnöd, hogy ilyen szép családod van és hogy ennyi mindent elértél. Azt tudom javasolni, hogy kapcsolódj ki. Menj el a családoddal vagy barátaiddal egy nagyobb kirándulásra, üdülésre, akárhova, ami eltér a hétköznapoktól, izgalmas és feltölt energiával. Keress új hobbit, sportolj, a gyerekekkel együtt sportolj rendszeresen, menjetek moziba ide-oda. Rengeteg lehetőség van, program. :)

Vágj bele valami újba, hogy új kihívások elé nézz, például a munka területén vagy valamilyen személyes hobbi területén.

2013. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez egyik valaszolo rahibazott. Az egyik fiammal egyutt boxolok. Ennek ellenere pont ezt nem szeretnem, hogy a gyerekek is ilyen "elere allitott" eletet eljenek...


Lehet ugrom egyet, aztan hatha eses kozben megvilagosodom:

[link]

2013. máj. 23. 11:40
 8/8 anonim ***** válasza:
7 Majd ha a kiamaszkoron túl lesztek az összes gyerekkel, majd akkor fog kiderülni, hogy kell-e bármit is változtatni:DD Addig könnyű. Minden esetre minden jót Nektek:)
2013. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!