Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan legyek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl azon, hogy a volt párom feleségül vesz valakit?

Figyelt kérdés
Mi 4 évig voltunk együtt. Ő hagyott el engem, és a 4 év alatt folyamatosan azon az elven volt, hogy ő senkit nem fog feleségül venni. Erre az új párjával már eljegyzésben vannak, nincs még 1 éve, hogy együtt vannak. Nekem azóta nincs senkim, amióta meg tudtam ezt, ezen kattogok. Nagyon nehezen lábaltam ki a szakításból. Hogyan legyek úrrá ezen az egészen, hogy ne rontsa el a tudat az életemet a közeljövőben? Olyan furcsa, hogy az én egykor imádott szerelmem mással már ennyire tervezi a jövőt! Hogyan lehet ezen a hülye érzésen túllendülni?
2013. júl. 20. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiérdemelte valamivel, hogy ennyire odavagy érte? Ha elhagyott, annak gondolom oka is volt, tehát kétlem, hogy olyan jó lett volna a kapcsolatotok.


Tudom, hogy 4 év sok idő, de próbálj meg előre nézni és nem hátra, mert így csak magadnak okozol fájdalmat minden ok nélkül!

2013. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj olyannak értéket,aki téged nem értékelt. Lépj tovább, ezzel csak magadnak teszel jót.
2013. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, én 9 év után szakítottam az exemmel, mert nem bírt előrébb lépni egy eljegyzésnél. Majd összejött egy nála 10 évvel fiatalabb lánnyal, fél év után gyermeket nemzettek, 2 év után összeházasodtak, lakást, autót vettek, utazgatnak.


Hát ez van, el kell viselni, és előre nézni.

2013. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De én ezen egyszerüen nem tudom magam túltenni, magamat hibáztatom, nem értem, miért van az, hogy velem 4 év alatt nem jutott el idáig, mással meg egy év sem kell hozzá. Nyílván könnyebben elviselném, ha nekem is lenne valakim, akit szeretek, de nincs, és emiatt is egyre rosszabbul érzem már magam, az életemet egy nagy nullának.
2013. júl. 20. 17:46
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem minősít egyikőtöket sem, egyszerűen csak egyelőre úgy tűnik, hogy a másik lány az "igazi" számára, te nem voltál az. Kényszerítsd magad, hogy ne gondolj rájuk, és légy nyitott az ismerkedésre.
2013. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem változik az ember. Ő most újra kezdte és átgondolta. Fejlődött ebben a dologban, megért mint a gyümölcs. Házasodni akar. Nem azért, mert a másik csaj jobb, hanem a férfi megért most hirtelen. Nem úgy kell felfognod, hogy te kevesebbet érsz mint a másik. Semmivel sem!


Amúgy ennek az embernek nincsenek hibái? Vegyél elő egy papírt és gondolkozz milyen hibái vannak. Kezd el írni 2 napig. Ki kell ábrándulni belőle. Hogy kezdesz új kapcsolatot?

2013. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy férfi azt mondogatja, hogy "soha nem fogok megnősülni" azt úgy kell érteni, hogy "téged soha nem foglak elvenni". Én is jártam így, 4 évig jártunk, eljegyzett, újabb egy év múlva szakított, mert "25 évesen ő még túl fiatal a házassághoz". Egy éven belül elvett valaki mást...


Azóta férjhez mentem, a féjem mesélte, hogy az excsaja két évig nyúzta az esküvővel, állandóan célozgatott, feltűnően megnézett minden menyasszonyiruhabolt kirakatot... én egyszer sem hoztam neki szóba a házasságot, mégis megkért a megismerkedésünk évfordulóján. Nézd meg a "Nem kellesz eléggé" című filmet, tanulságos.

2013. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Téged nem szeretett eléggé. Te jobban szeretted őt. Ennyi. Szerintem ezen nem kell sokat gondolkodni... csak lépj tovább.
2013. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

7-esnél a pont. Tényleg így van! 28F


Kérdező: ha erre ráérsz, elég unalmas, egyhangú életed lehet.

2013. júl. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is így jártam. Évekig nem kellettem neki, bmit csináltam, lehettem bmilyen szép, okos, házias, jó az ágyban...Mindig azt mondta ő sose nősül. Szakítottunk, 3 hónap múlva (!) eljegyzett egy másik nőt. Én utána rákérdeztem nála, h miben jobb vagy különb az a nő nálam, azt mondta semmiben, (nem szebb, főzni se tud, diplomája sincs, az ágyban meg sem közelít engem)de őt szereti. Engem meg nem szeretett. Hát ennyi.
2013. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!