Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Zátonyra fut a házasságom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zátonyra fut a házasságom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben a házasságunk mélypontra került. A férjem nagyon megváltozott. Türelmetlen, támadó lett a régi bohókás, humoros helyett.

Nagyon boldogtalan vagyok.

Mostanában tojik mindenre ami itthon van. Ő szabadnapos volt, én dolgoztam, úgy esek haza több óra talpalás után, éppen leülök, erre kijelenti, hogy nincs itthon se kenyér, se semmit, menjek már boltba.

Ha szóváteszem, akkor puffog, jól összeveszünk.

Már egy ideje a szex sem megy. Van egy két éves lányunk, de egyre kevésbé bírom ezt az egészet. Hiányzik az a férfi, akibe beleszerettem.

Póbálok türelmes lenni, programokat szervezni, de más se megy mint az a kicseszett netes játék. Ti mit tennétek?



2013. márc. 16. 19:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Sokszor előfordul hogy ott van a régi ember legbelül, csak ellepik a gondok és te meg nem hallod a segélykiáltásait...

Tapasztalatból mondom, mégpedig a "megváltozott" fél szemszögéből.

Bár nálam tényleg durva dolgok hozták ki ezt a viselkedést, a gyengébb emberek a hétköznapi dolgoktól is ki tudnak akadni.


A történetem talán akkor kezdődött amikor 19 évesen elköltöztem anyámtól egy fél éves kapcsolatba anyósomékhoz, annyira megromlott anyámmal a viszonyunk hogy azon nyomban kapott az alkalmon hogy kitagadjon.

Belebetegedtem, szinte lerokkantam, ezért munkát sem kaptam. Ültem a kereszttűzben, anyósék kibeszéltek a hátam mögött míg a párom próbálta bizonygatni hogy tényleg keresek munkát, csak mindenhonnan elküldenek amikor meglátják a sovány hullaszerű képem...

Egy éven belül onnan is menekültünk immár a párommal, albérletben nyomorogtunk az ő fizetéséből.

Végig kitartott mellettem, de én belül meghaltam. Csak veszekedni tudtam, már ahhoz sem volt erőm hogy felkeljek az ágyból, legfeljebb a gépig jutottam el. Semmi összebújás, semmi szex, csak a házisárkány otthon. Rajta kívül nem volt senkim, valamiért mégis el akartam üldözni magam mellől :)

Aztán egy véletlen folytán összeakadtam egy régi barátnőmmel, összejött egy baráti társaság, lett munkám, anyagi biztonság, normális albérlet.

Azóta újra a régi vagyok, újra lángol a szerelmünk a - most már - férjemmel :)

Bár anyámról azóta se hallottam, s sajnos az autoimmunos betegségem is maradt, minden más olyan mint régen.

Talán annyiban változtam hogy sokkal hálásabb vagyok a férjemnek amiért kitartott mellettem a nehéz időkben.


Értelemszerű hogy a te eseted kissé más lehet, hiszen nem tudod körbehatárolni mi lehet a férjed problémája, de kell hogy legyen valami amitől padlót fogott.

Itt az a kérdés hogy rá tudtok-e jönni a probléma okára, és megszűntetni azt.

2013. márc. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Kb három hónapja dolgozom.

Istenigazából reménykedtem benne, hogy így egy kicsit külön is vagyunk, talán segít. De nem.

Ha leülök a géphet, teszem azt, egy órára, már jön, hogy ide akar ülni, mejek odébb, miközben a külhoni testvéremmel beszélek, akit több mint egy éve nem láttam.

Volt, hogy négy napik itthon voltunk mindketten, de semmire nem lehetett rádumálni.

2013. márc. 20. 13:52
 23/24 A kérdező kommentje:

Ja, és hogy a privát üzenetekre reagáljak: vékonyabb és sportosabb vagyok, mint szülés előtt.

Bár itthon nem sminkelem magam, a bőröm ápolt, sztreccsnaci és csinos felső van rajtam.

A frizurám egy hónapos.

2013. márc. 20. 13:54
 24/24 anonim ***** válasza:
az a baj hogy nem hiztàl el:( Az uj divat ez, ugyhogy sajnos vagy eleget teszünk neki, vagy keresünk külföldön pàrt:(
2014. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!