Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Zátonyra fut a házasságom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zátonyra fut a házasságom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben a házasságunk mélypontra került. A férjem nagyon megváltozott. Türelmetlen, támadó lett a régi bohókás, humoros helyett.

Nagyon boldogtalan vagyok.

Mostanában tojik mindenre ami itthon van. Ő szabadnapos volt, én dolgoztam, úgy esek haza több óra talpalás után, éppen leülök, erre kijelenti, hogy nincs itthon se kenyér, se semmit, menjek már boltba.

Ha szóváteszem, akkor puffog, jól összeveszünk.

Már egy ideje a szex sem megy. Van egy két éves lányunk, de egyre kevésbé bírom ezt az egészet. Hiányzik az a férfi, akibe beleszerettem.

Póbálok türelmes lenni, programokat szervezni, de más se megy mint az a kicseszett netes játék. Ti mit tennétek?



2013. márc. 16. 19:48
1 2 3
 11/24 betlindis ***** válasza:

lehet, hogy véget ért a szerelem. úgy vettem észre magamon és a környezetemen, hogy általában olyan 3-4 év után szokott. eltűnik a rózsaszín köd és az ember csak ott áll és néz bambán, hogy akkor most ezt így minek.

az is lehet, hogy rettenetesen utálja a munkáját, de úgy érzi, hogy nem szállhat ki, főleg a gyerek miatt nem viselkedhet felelőtlenül, és ezért reménytelennek és örömtelennek érzi az életét.

de az is lehet, hogy beleszeretett vki másba, olyankor szokott az ember a régi partnerén hirtelen minden rosszat észrevenni...

2013. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Ezekre már én is gondoltam.

De minden pillanatával el tud számolni, a munkahelyi sztorik véget nem érnek, sok jó barátja van ott, nagyon élvezi.

Számomra inkább úgy tűnik, hogy belekényelmesedett a kapcsolatunkba.

Ahogy a régiek mondták: kész pecsa, meleg málé.

2013. márc. 19. 16:49
 13/24 betlindis ***** válasza:
igen, a belekényelmesedés is egy lehetőség, viszont mivel az kényelmes, nem jár idegeskedéssel és undoksággal szerintem. úgy gondolom, hogy a túlzott netfüggés vagy játékfüggés mindig arra utal, hogy az illető elfordul a valóságtól, mert nem akar szembenézni a saját életével, tehát ott valami nagyon nem oké. ha annyira kényelmes lenne, nem lépne ki belőle egy virtuális valóságba.
2013. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én ha a helyedbe lennék, leültetném és konkrétan megkérdezném, hogy szeretné-e ő még ezt a házasságot. Ha igen, akkor tegyen érte. Ha Te is dolgozol, meg ő is, akkor igenis segítsen be mindenben és - bár nekem is van egy majdnem annyi idős kislányom, mint Nektek és nehéz lenne itt hagynom - menjetek el 1-2 napra kettesben. Hátha, ha kiszakadtok a mindennapokból, újra megtalálod benne azt, amiért hozzá mentél és beleszerettél.
2013. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem faggatni kell, mert gondolom mindenből elege van és csak magában akar lenni, ehelyett folyton be kéne számolnia hogy mi baja van és miért nem beszélget veled. Szerintem most csak ilyenje van. Nem kell szórakoztatnod meg beszélgetni. ha neked igényed van társaságra és eleged van a kukaságból, fogd a gyerket és menj el vele anyukádhoz, barátnőhöz, vagy egyedül és hagyd rá a gyereket. Beszélgess barátnőkkel. Ha nem nyaggatod, akkor talán hamarosan összeszedi magát.


Ez nem azt jelenti hogy helyeslem a viselkedését, és hogy neked nincs igazad. persze, igazad van, de valami történt vele, ami miatt ilyen morgós és magának való lett, amit egyelőre nem mond el neked. Vagy csak ilyen hangulat uralkodott el rajta. Szerintem hagyni kell. Majd elmúlik. Ha nem teszed ezt szóvá, és nem utalsz arra hogy eleged van belőle, és hogy mindent te csinálsz ő meg semmit, akkor lehet hogy hamarosan rendbe jön. Ha 2-3 hónap múlva így sincs semmi, akkor elgondolkozhatsz a lelépésen.

34/N

2013. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ezt kapjak a nök miutan szulnek es kiszolgaltatjak magukat , unalmassa valnak es aztan megismerik a jellemtelen partneruket, biztos ez is kapott maganak valakit, flörtöl a munkahelyen vagy a facebookon fene a szajat
2013. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez van körülbelül...:-(

Teljesen megváltozott,egyáltalán nem olyan mit amikor megismertem.Ugyangy a szex is csak döcög 1-2 hetente.Pedig nálunk még gyerek sincs,szóval az sem lehet indok.És én is a "kanos",szellemes,bohókás pasi helyett akit megismeretem,itt állok egy fásult,Tv-előtt punnyadós, fatökű puttyadt férejjel:-(

Holott én nem mentem át konyhaszagú,dagadt,otthonkás,"esténként fejfájós" nyunyába...

2013. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem fél éve kezdtél újra dolgozni?csak azért,mert gondolom eddig otthon mindent megcsináltál,minden nap haza vártad.most meg megváltozott ez a rutin.lehet,h tudat alatt csak egy "nyu"gös gyerek" akinek felborult a napirendje.én még fiatal vagyok (21),de az én párom is ilyen volt miután újra dolgozni kezdtem.aztán sokat veszekedtünk,vitáztunk,tanakodtunk,minden nyavajánkat kibeszéltük,és most megint minden olyan mint az elején.


21/l

2013. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolatban vannak ilyen üres járatok, de nálunk mindig megvolt az "ok". Rossz munkahely, vagy amíg nem jött össze a baba, vagy anyagi nehézség stb. Egyedül sosem tudtam megoldani a problémát akkor sem ha én voltam ilyen undok, és akkor sem ha a férjem. Mondjuk nálunk soha nem normálisan oldódik meg. EGy ideig tűrök, aztán üvöltök a fejére olvasok mindent. (lehet olasz vér csörgedezik bennem). Erre a férjem soha nem ismer el semmit, viszont másnaptól úgy csinálja ahogy kértem... :-) Már 3 ilyen nagy mélypontunk volt, de valahogy kijöttünk belőle.

Most is ilyen ciklus felé közelítünk.. :-( Remélem most is megoldjuk. Ez a türelmetlenség nagy ellenség, el tudja rontani a mindennapokat.

2013. márc. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19-es vagyok. Kihagytam , hogy 10 éve vagyunk együtt.
2013. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!