Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Zátonyra fut a házasságom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zátonyra fut a házasságom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben a házasságunk mélypontra került. A férjem nagyon megváltozott. Türelmetlen, támadó lett a régi bohókás, humoros helyett.

Nagyon boldogtalan vagyok.

Mostanában tojik mindenre ami itthon van. Ő szabadnapos volt, én dolgoztam, úgy esek haza több óra talpalás után, éppen leülök, erre kijelenti, hogy nincs itthon se kenyér, se semmit, menjek már boltba.

Ha szóváteszem, akkor puffog, jól összeveszünk.

Már egy ideje a szex sem megy. Van egy két éves lányunk, de egyre kevésbé bírom ezt az egészet. Hiányzik az a férfi, akibe beleszerettem.

Póbálok türelmes lenni, programokat szervezni, de más se megy mint az a kicseszett netes játék. Ti mit tennétek?



2013. márc. 16. 19:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Vele próbáltál már beszélni erről?
2013. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Persze hogy!

Ilyenkor előjön, hogy jaj csak fáradt, idegeskedik, mókuserék effektus...

Megoldásról szó sincs.

Mindig csak: "Majd megoldjuk"

A fuxom a majdba. Több mint fél éve bolgotalan vagyok mellette.

2013. márc. 16. 20:02
 3/24 anonim ***** válasza:
21%

Beszélj vele, kérdezd meg mi baj van, mi tortént. Lehet, hogy "egyszeru" gondja van, de nem tudja mihez kezdjen vele. Lehet, hogy nagyobb a baj, lehet, hogy csalódott a házasságban, boldogtalan, más életre vágyik.

Egy oszinte beszélgetéssel kell kezdeni és utána tudni fogjátok, milyen módon lehet megoldani a helyzetet.

2013. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja fáradt, kérdezd meg mibe fáradt bele - a munkába, házasságba, életbe? Ha már fél éve így van, hamarosan kijon belole, hogy mi a baj.
2013. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Bence_ ***** válasza:
Munka helyével, jövedelmével minden rendben?
2013. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen a jövedelmével minden ok, ráadásul most kapott új szerződést fizuemeléssel.

Az egész házasáágomat olyannak tudnám leírni, mint egy kád langyos víz.

Nem eléggé hideg ahoz, hogy kiszálljak, de nem is komfortos.

Egyedül nem tudom megnyitni a melegvizes csapot. De neki így még jó. Hiába kérem, hogy segítsen, nem teszi, de mire neki is kellemetlen lesz, addigra leengedem a vizet és kiszállok.

Nem tudom meddig bírom ezt elviselni.

2013. márc. 17. 20:15
 7/24 Bence_ ***** válasza:

Történt valami fél éve vagy minden előzmény nélkül változott?

Besokallhatott valamitől?

Ő hogy látja változz?

Előtte neki jó volt a házasságotok?

2013. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Igen. Azelőtt sokat beszélgettünk, vitáztunk (nem veszekedtünk), vagy csak összebújtunk. Ma már ilyen nincs.

Mindketten dolgozunk.

Ha kérek valamit, akkor le vagyok pampogva, van, hogy durván szól hozzám, puffog.

Elkezdett egy olyan férfivé válni, akit nem ismerek.

Ha így viselkedett volna kezdettől fogva, nem lennénk együtt.

2013. márc. 17. 22:58
 9/24 Bence_ ***** válasza:

Akkor van remény!:) Ami elment egy irányba az onnan vissza is tud jönni. Ő, te szoktál olvasni?

Szerinte van problémátok?

2013. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Én vagyon inkább az olvasottabb.

Kevesebbet vagyunk együtt, de ha úgy is jön össze, akkor is inkább "kockul"

Kiírtam pár dolgok a konyhára egyik reggel, hogy legyen kedves megcsinálni, erre letámadott, hogy parancsokat osztogatok.

Ha mondok valamit, ráreplikázik.

Alapvetően van egy kis defektem, hogy nagyon félreérthetően fogalmazok, és gyakran mondok valami sértőt minden rossz szándék nélkül. Ezt tudja rólam, általában jót nevettünk rajta.

Pont pár napja volt, hogy kint ültünk a konyhán, kávéztunk, én meg azon gondolkodtam, mit is mondjak, miről beszéljek neki. De egyszerűen akármit mondtam, pár szóval lerendezte.

2013. márc. 18. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!