Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vezessem le az energiám...

Hogyan vezessem le az energiámat? Nem akarom, hogy rámenjen a házasságom.

Figyelt kérdés
Alapból agresszív vagyok egy kicsit, ezt eddig úgy kezeltem, hogy gyerekkoromban karate edzésekre jártam, aztán thaibox, kempo stb. Történt velem egy nagyobb baleset ami miatt nem tudok oda menni és érzem magamon, hogy kezdek kicsit erőszakos lenni az emberekkel. Szeretném valahogy megelőzni a veszekedést a családommal, főleg a feleségemmel, gyerekeimmel és persze másokkal is. De hogyan?
2013. jan. 3. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

wowozz

az belassít rendesen

2013. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez már egy lépés, hogy felismerted, hogy agressziv vagy.Találj olyan hobbit,amellyel lekötheted a figyelmedet.
2013. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Meditálj,járj dühkontrol tanfolyamra,sportolj nem feltétlen kűzdősport kell,esetleg keress egy magán helyet amit csak te tudsz ahol kidühöngheted magad stb.
2013. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

[link]

tuti segít.

2013. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Járj el úszni, futni, ha az még nem lenne káros.

Szedj B-vitamint, és akár nyugtatót is.

2013. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen sport jó, menj el futni, úszni, vagy csak a környéken gyalogolni (jó tempós séta, mintha sietnél valahova), vagy konditerem ha bírod az ilyesmit, ott lehet "tökösködni". Vannak már pasiknak is edzés DVD-k, ha a lakás+családtagok bírják hogy otthon ugrálsz napi fél órát azok is jók. Lényeg hogy vmi monoton ismétlődő mozgás legyen.

Próbálhatsz meditálni is, de sztem nem az a típus vagy aki órákat ücsörög törökülésben :)

2013. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerinted ha raidelne ,nem üvöltene utána az asszonnyal? XD
2013. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugtató teákat is ihatsz, vagy szedj Valerianat alkalmanként, az egy enyhe nyugtató.
2013. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zakos válasza:
Akármennyire is leértékelték a 3-ast, igaza van! Viszont ha olyat akarsz, ami már az első perctől kifejti a hatását, akkor tényleg a sportot ajánlom. Nem kell túlbonyolítani, elég ha eljársz futni minden nap.
2013. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!