Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék egy ilyen lánnyal...

Mit tehetnék egy ilyen lánnyal? Teljesen leszívja az energiámat!

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy egyetemre járok (másodéves vagyok), de elég kevesen vagyunk a szakon és így mindenki ismer mindenkit. Van a szakon egy lány, akit egyszerűen nem bírok elviselni.

Tudni kell, hogy a szakról sokan összejárunk lányok, fiúk sörözni meg kocsmába esténként. De ez a csaj mindig is szúrta a szememet. Rendkívül modoros, mindig nagyon választékosan és már-már idegesítően nyalizósan beszélget mindenkivel. Értitek gondolom, közben meg igazából nem tudhatni, mi forog a fejében, csak nyalizik. Nagyon álnokoskodónak tartom a stílusát. Sokat próbál beszélni velem például a komolyzenéről, mert tudja, hogy hobbiszinten hárfáztam, most meg csellózok. Persze borzasztó hülyeségeket hord össze, hiába próbál nagyon értelmesnek tűnni, sőt, társaságban mindenféle kérdéseket tesz fel, és néha azt érzem zavarba akar hozni, de szerencsére mindre tudok válaszolni (zenei kérdések).


A másik: a fiúkkal nagyon idegesítő a viselkedése. Egész nap nyávog: "Jaj én olyan csúnya vagyok, hüp-hüp!", "Jaj, úgy elhíztam, szerinted Miska nem vagyok kicsit elhízva?", "Ne is mondjad, hogy szép vagyok, tudom, hogy nem igaz!"


Én ilyen ostoba, buta viselkedést még nem láttam. Olyan átlátszóak ezek a dumái, nyilván a dicséretet várja minden sráctól. Egész nap kesereg a sok tanulnivalón, hogy ő butább, mint itt a többiek és mostmár itthagyja az egyetemet. És hogy ő nem kell senkinek. Meg ilyenek. Látszik, hogy nem is mondja komolyan, viszont a fiúk meg rohannak utána, babusgatják, vigasztalják, és hívják állandóan bulizni. Azt szeretném még hozzátenni, hogy egy szépnek nem igazán nevezhető, meglehetősen igénytelen. Haja gyakran zsíros, az arcbőre ápolatlan, a blúza izzadásfoltos. Ja persze a Facebook-ja tele van gyönyörűen megretusált művészi fotókkal, amiknek mindnek valami olyan a címe, hogy "egy csúnya kép rólam", meg "hát ezen milyen ronda vagyok de rólam nem lehet jó fotót csinálni", meg ilyenek.


Komolyan mondom gyűlölöm ezt a lányt, a fiúk meg csapatostól kergetik. Nem mernek neki semmi csúnyát mondani. Egyszer egy barátnőm elsírta magát egy bukta vizsgája után, neki meg ugyanezen a fiúk beszólogattak, hogy "ne bőgjél már b*zmeg tisztára mint egy csecsemő" és hasonlók. Pedig szerintem a barátnőim és én kedves, ápolt, csinos lányok vagyunk, és nyitottak vagyunk a fiúk felé ahogy természetes, de ez a hisztérika minden ilyenben megakadályoz. Most nemrég össze is vesztem vele, minősíthetetlen szavakat használt rám. Az évfolyambeli rajongó fiúi el se hinnék miket mondott nekem. Most úgy látom kezdenek rám fújni (a bnőmnek mondott beszólás is a hisztérikával való veszekedésem után történt). Ez egy álszent kígyó, és nem tudok tőle megszabadulni. Egyébként sok lány is követi, rajong érte, mert nagyon gazdag, és szép holmikban, jó cipőkben jár, még ha össze is izzadságfoltozza őket.


Utálom, nem tudom, hogy nyugodhatnék bele. Megszabadulni nem lehet tőle. Még hátravan ezzel együtt 3 félévem.


22 L


2012. febr. 24. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
pl ne foglalkozz vele:DD
2012. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég fura, hogy ez 22 évesen még ilyen nagy baj. Javaslom ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Írj róla 2 jót.
2012. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hát igen! Ez már nagyon nem a középiskola!


Két jót a csajról? Egyet sem tudok.


Egyébként legjobban azt nem szeretem benne, hogy látszik, hogy a vezető szerepére nyomul és ő akar lenni gólya korunk óta a társaság lelke-motorja! Sikerül is neki. Pedig egy rosszindulatú álnok... nem hittem volna a középiskolában, hogy később az egyetemen is ilyen problémáim lehetnek!

2012. febr. 24. 22:28
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak elviselni tudod megtanulni, egy munkahelyen is sok lelki sérülttel találkozik az ember, ha ismered a tüneteket -kellő távolságtartással-, már nem is olyan vészes a normálisak között lenni.


Szakdolgozat témája is lehetne.

2012. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem tudsz ezzel kezdeni. Egy munkahelyen hasonló problémák vannak, az egyik idegesítő, a másik a főnöknek mószerolós-nyalizós, a harmadik büdös, a negyedik félóránként megy le cigizni és állandóan eltűnik...
2012. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány feltünési viszketegségben szenved. Keresi, hogy önbizalmat öntenek bele.Mivel tudja, hogy téged idegesit,azért is csinálja, ha levegõnek tekinted jobban jársz.
2012. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy hozzád hasonló gondolkozásút, és fikázzátok közösen. Meg fogsz könnybbülni tőle. Ha egy érte rajongó fiú miatt is bánt ez a balfácánia, akkor gondolj arra, hogy akinek ez a csaj bejön, az neked úgysem pálya! Egyébként meg fogod szokni.
2012. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mármint természetesen egymás közt fikázzátok csak! És igen, nagyon fontos, hogy vidám, és kizökkenthetetlen maradj, ne lássa, hogy idegesít!
2012. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésedből süt az irigység. De annyira, hogy mire a kérdés végére értem, azon kezdtem gondolkodni, hogy jó lenne ismerni a másik felet, mert úgy érzem, kicsit fel vannak nagyítva a dolgok...


Ha meg komolyan írtad...nagyon gyerekes vagy. Általánosban még elmegy ez a fajta rivalizálás, de egyetemen...

2012. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!